TRAŽILICA
tekst za traženje


  
   
VIJESTI
08.09.2016. - UTAKMICA SUPER KUPA VETERANA

Osvajač Super kupa veterana

ekipa "Toni i Gogo"

Čestitamo i želimo puno uspjeha u novoj sezoni!!!

07.09.2016. - SUPER KUP

Osvajač Super kupa 

ekipa "Hercegovac Visoko potkrovlje"

Iskrene čestitke na još jednoj tituli !!!

06.09.2016. - DOKUMENTI

Na sjednici Redovne Skupštine, održanoj 1.9.2016., usvojen je prijedlog izmjena i dopuna Disciplinskog pravilnika i Pravilnika o malonogometnim natjecanjima te će u najskorije vrijeme biti na našoj stranici kao i Propozicije ligaških natjecanja i pravila nogometne igre - sezona 2016/2017. (mladi i veterani).

03.08.2016. - RANG LISTE

Po već uhodanoj praksi, odlučili smo da samo one ekipe koje su u zadanom roku podmirile I. ratu članarine, ulaze u ždrijeb natjecanja. Ukoliko neka od ekipa ne podmiri svoje obveze u ždrijeb natjecanja umjesto te ekipe ulazi ekipa koja je to zaslužila po plasmanu iz prethodne sezone temeljem dostavljene rang liste.

Podsjećamo ekipa da se od naredne sezone primjenjuje članak 13. Disciplinskog pravilnika, a koji glasi:

'' Ukoliko je ekipa temeljem Propozicija natjecanja, a nakon verifikacija tablica po ligama, zauzela mjesto koje sustavom natjecanja vodi u viši rang natjecanja, a ona odbije prijeći u viši rang natjecanja, ekipa se kažnjava sa tri (3) negativna bodova koji se primjenjuju u narednoj sezoni. Ekipa koja je sukladno plasmanu i sustavu natjecanja ostala u istom rangu natjecanja (nakon verifikacija tablica po ligama), a temeljem svog traženja natječe se u sljedećoj sezoni u jednom od nižih rangova natjecanja, kažnjava se sa tri (3) negativna bodova koji se primjenjuju u sezoni u kojoj ekipa igra u traženom nižem rangu natjecanja. ''


    Rang lista mladi za sezonu 2016-2017
    Rang lista veterani za sezonu 2016-2017
02.08.2016. - ODLUKA O VISINI ČLANARINE

ODLUKA O VISINI ČLANARINE ZA EKIPE, ČLANARINE ZA IGRAČE, ROKOVI PLAĆANJA TE OBAVIJEST O PLENUIMA EKIPA

 

Plenumi ekipa će se održati 6.9.2016. (mladi) u 19,00 sati, odnosno 7.9.2016. (veterani) u 19,00 sati u sali za sastanke J.U.Š.O. (prizemlje).

Molimo Vas da sastanku neizostavno prisustvujete, budući da će se tada izvršiti ždrijeb startnih brojeva za ligu.

Ždrijeb parova 1.kola Liga kupa će se održati nakon što se ekipe izjasne na 1. kolu dali žele igrati, s obzirom da Liga kup nije obavezan.

  
Danas:
 3. LIGA  
13:30GANNICUSOXA TISAK
14:25ZRNO SOLIMNK ŠOLTA
15:25C.B. ALBATROSMIJO I DRUGOVI
16:20BILI 9SPLITSKA BANKA - MLADI
17:20DŠR KMANMALA KAVANA
18:15KACUNARANTIPIROS
19:15GRADSKI KOTAR BAČVICED.D.K. LOKVE
 4. LIGA VET  
09:30BATERIJAKONOBA ŠPERUN
10:25SO.CAP ORIGINALPB SPLIT VETERANI
11:25CAFFE BAR EMANUELPROFIL NA KVADRAT
12:20TRŠĆANSKAETIRI ASP
 5A. LIGA  
16:00TRSTENIKVICKA
16:55LAVANDIN ZA UMIVANJECAFFE BAR LATINO
17:55MANUŠ - ŠPIGULA d.o.o.AUTOPRAONICA IVAN

Sutra:
 4. LIGA  
13:00F.C. UNITEDANDORA - RELJEF d.o.o.
13:55F.K. REDI - KULCANICULA
14:55VICTALOS BORRACHOS
15:50TOBOGANHOPS SPLIT
16:50F.C. KAVANA CLUBLE MERIDIEN LAV
17:45SIERRA LEONECRABANDI C.B. ROOM
18:45PV JAPIRKOBOL SPLIT
 5B. LIGA  
15:00OUYEAETIRI
15:55CORPO MORTOSAMO ZABAVA
16:55LOS MATHEMATICOSSVETI MIHAEL
17:55UZALUDAN TRUDMEFST
18:50BOCA SENIORSMOŽE BOLJE - C.B. 1700