tekst za traženje

VIJESTI
21.02.2017. - I. liga

L.C. M. PYTON ST GRAMIT – ZLATARIJA DVORNIK   4 : 4  (4:0)

Prava „ratnička“ utakmica, puna agresivnosti i napetosti, u kojoj smo vidjeli dva različita poluvremena i pristupa ekipa igri. Prvo poluvrijeme odradila je ekipa „L.C. M.PYTON SG“ savršeno i to u smislu da su jednostavno rasuli „ZLATARIJU DVORNIK“, koja nije imala nikakva rješenja za igru protivnika. Rezultat takve igre je vodstvo od 4:0. Međutim, drugo poluvrijeme druga slika i igra. „L.C. M.PYTON SG“ su u mislima već slavili pobjedu, ali nakon prvog pogotka „ZLATARIJA DVORNIK“ počinje se pomalo dizati i bolje igrati. Tako su došli do drugoga zgoditka, koji im je dao još više samopouzdanja i nade da još uvijek mogu doći do pozitivnog rezultata. Uvođenjem igrača vratara to se i ostvarilo, na način da su iskoristili pogreške protivnika i sa dva zgoditka došli do zasluženog izjednačenja, koji je na kraju i najpošteniji ishod utakmice. Opuštenost igrača „L.C. M.PYTON SG“ u drugome dijelu i uvjetno rečeno „izgubljena“ dva boda u ovoj utakmici, udaljili su ih u borbi za naslov, koje je najbolje iskoristila ekipa „IL VICTUM A.Š.KT“, koja je pobjedom u ovome kolu, protiv ekipe „ZLATKO CELENT“, otišla na 4 boda razlike i pomalo ide prema naslovu prvaka.

19.02.2017. - V "A" liga

LAVANDIN  ZA UMIVANJE  – PLAKALUŠA  4:3 (0:2)

Utakmica započima bez nekog večeg naboja, na tribinama ovog puta nije bilo  skupine navijača ekipe Lavandina „ SAPUNI“, koji inače vjerno prate svoju omiljenu ekipu. „Plakaluša“ golovima svog ponajboljeg igrača Jerka Tomića dolazi u vodstvo 0:2. Tako je i završilo prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu ekipa Plakaluše postiže isvoj treći gol  0:3. Izgledalo je da je utakmica riješena. Ostalo je 9 minuta do kraja kada je „Lavandin za umivanje“ smanjio rezultat na 1:3 i  tada sljedi  buđenje i neočekivani preokret. „Lavandin“ postiže još dva gola za izjednačenje, da bi minutu ipo prije kraja dali i svoj četvrti  gol ( 4:1) i tako zadržali vodstvo  i zasluženo pobjedili.

19.02.2017. - III. LIGA VETERANA

DeNi –TOIHATSU MOTORI – DOLCE  IVA 3:6 (2:2)

Već u drugoj minuti susreta Petar Brdar igrač ekipe  „DeNi“ efektnim udarcem polu-volejem iz koljena sa desetak metara dovodi svoju ekipu u vodstvo. Nedugo zatim Dolce Iva postiže dva gola i prelazi u vodstvo, da bi raspoloženi Brdar efektno zavaljao golmana i izjednačio rezultat. Drugo poluvrijeme počelo je nesretno za ekipu DeNi. Igrač Dolce Ive bezopasno puca sa petnaestak metara i na putu lopta dotakne igrača, promjeni smjer i to je auto gol 2:3. Zatim bivši Hajdukovac Hrvoje Vuković iz brzo izvedenog auta povećava prednost 2:4. Karmelo Srdelič vraća utakmicu u neizvjesnot 3:4, ekipa DeNi uvodi  u igru i golmana igrača, ali prima još dva gola i na kraju se utakmica završava rezultatom 3:6

17.02.2017. - II. liga

LIVERPOOL  -  VOLE GRADELE 5 : 5

Odlična utakmica u koju su obje ekipe ušle sa željom da pobjede protivnika. Nakon početnog opipavanja bila protivnika tempo utakmice se sve više podizao i u takvoj situaciji Liverpool se bolje snalazi  i golovima S.Vdoljaka i Šunjića pred kraj prvog poluvremena te dolazi do dva gola prednosti. U drugo poluvrijeme bolje ulazi Liverpool te golom Ćapete povećava prednost. Ekipa Vole Gradele od tog trenutka se budi te se golom Glavine odmah vraća u utakmicu. Minutu kasnije kada je S.Vrdolajk svojim drugim golom ponovo doveo Liverpool u vodstvo od tri razlike mnogi su mislili da je utakmica prelomljena na njihovu stranu ali ne i ekipa Vole Gradele koji su zadnjih 10 minuta utakmice još podigli ritam preuzeli rizik koji im se na kraju i isplatio. Golovima Martinića (3) i Šute u 27 min dolaze do preokreta te vodstva. Nakon toga ekipa Liverpoola vadi golmana i kreće po izjednačenje koje i dolazi 2 min prije kraja golom Ćapete. Na samom kraju junak povratka ekipe Vole Gradele Luka Marinić mogao je biti i tragičar jer u zadnjoj minuti neoprezno radi peti prekršaj koji ekipa Liverpoola nije iskoristila za pobjedu. Sve u svemu borbena i jako zanimljiva utakmica koja je na kraju završila podjelom bodova.

16.02.2017. - II. liga veterana

KONTRA - MIKROFON  0 : 1

U izuzetno borbenoj i izjednačenoj utakmici vidjeli smo dopadljiv nogometni susret. Ekipa Mikrofon je tijekom cijelog susreta imala inicijativu i veći posjed lopte u svojim nogama, no to nije utjecalo na konačan ishod utakmice jer prilike za postizanje pogotka su bile male. Ekipa Kontra je bila srdačna i rastrčana, a ono malo prigoda što su imali nisu iskoristili. Sama utakmica je bila rezultatski neizvijesna, iako je prvi gol na utakmici postignut sredinom prvog poluvremena pa je utakmica završila minimalnim rezultatom u korist ekipe Mikrofon. Ponašanje svih aktera utakmice je bilo na zavidnoj razini.