Iznenadnom smrću prestalo je kucati srce našeg mladog igrača Tino Mihanović.

Iskrena sućut obitelji

20.01.2017. - II. liga

VOLE GRADELE - OLIVA  4 : 3

Jako zanimljiva utakmica prepuna rezultatskih preokreta u kojoj su obje ekipe želile pobjedu. U posljednjoj minuti utakmice pri neriješenom rezultatu ekipa Oliva se odlučuje na igru sa igračem-vratarom, ali nisu iskoristili svoju šansu te ekipa Vole gradele postiže pobjednički pogodak.

19.01.2017. - II. liga veterana

AZ 07 - KONOBA ANTONICA  0 : 2

U vrlo korektnoj utakmici vidjeli smo interesantnu i napadačku igru u kojoj se bolje snašla gostujuća ekipa. Prvo poluvrijeme je proteklo u naizmjeničnim napadima na gol protivnika u kojoj je gost bio uspješniji te postigao dva pogotka preciznim udarcima na vrata. Drugo poluvrijeme je preslik prvog što se tiče agresivnosti prema protivničkim vratima, ali za razliku od prvog ovdje su mreže ostale netaknute te je utakmica završila sa dva gola prednosti gostiju i nova tri uknjižena boda.

18.01.2017. - I. liga

MONTY PYTHON ST GRAMIT - ČISTOĆA  0 : 0

U derbiju kola po poretku na tablici obje ekipe su odigrale borbenu utakmicu sa izglednim prilikama za postizanje pogotka. Krajnji rezultat utakmice je realan jer je po prikazanoj igri i jedna i druga ekipa mogla doći do pobjede.

17.01.2017. - I. liga

ZLATKO CELENT - ZLATARIJA DVORNIK  5 : 4

Odlična i veoma zanimljiva utakmica u kojoj je ekipa Zlatarija Dvornik povela sa visokih 3 : 0 već u prvih 8 minuta utakmice. Iskustvo i dodatno pojačana ekipa Zlatko Celent koristi ulazak u igru igrača Ante Režića i stiže rezultat već do poluvremena poravnati. U drugom poluvremenu se nastavlja potpuni preokret do konačne pobjede ekipe Zlatko Celent.