TRAŽILICA
tekst za traženje

VIJESTI
03.05.2016. - 1. Liga mladi - završeno natjecanje

Čestitamo ekipi Hercegovac Visoko potkrovlje na osvojenom naslovu prvaka 1. Lige Mladi u sezoni 2015/16.

Ovo im je četvrti naslov u zadnjih pet sezona!

fb galerija
    Tablica
02.05.2016. - Završena 5A LIGA

Čestitamo ekipi F.K. Redi-Kul na osvojenom naslovu prvaka 5A. Lige Mladi u sezoni 2015/16.

fb galerija
    Tablica
28.04.2016. - II. liga veterana

CROATIA BLIZNA - POLIKLINIKA MATULIĆ  2 : 3

Utakmica u kojoj su se sastale prva i posljednja ekipa u trenutačnom poretku na tablici. Na početku i tijekom prvog poluvremena igrala se trvda i žustra utakmica bez nekih prilika za postizanje pogotka. Drugo poluvrijeme donosi preokret u igri i zalaganje posebno ekipe "Poliklinika Matulić" koja želi više pobjedu od protivnika. Na utakmici je postignuto pet lijepih golova, ali posebno je potrebno istaknuti treći pobjedonosni gol ekipe "Poliklinike Matulić". Igrač ekipe Bruno Zebić, nesvakidašnjim potezom, gdje je bio okrenut leđima od protivničkog gola te pod pritskom protivničkog vratara, udaljenosti od gola nekih 7-8 metara, uspijeva bravuroznim škaricama postići pogodak i podići cijelu dvoranu na noge kao i protivniče igrače koji su pozravili potez dugotrajnim pljeskom.

27.04.2016. - I. liga veterana

TONI I GOGO - VETERANI PODSTRANE  2 : 2

Cijeli susret je protekao u vrlo visokom ritmu, ekipa "Veterani Podstrane" se više orjentirala na obranu, dok su u kontrama bili efikasni te postigli dva pogotka. Ekipa "Toni i Gogo" je cijelu utakmicu bila na postoru protivnika, ali vrlo dobar vratar ekipe "Veterani Podstrane" svojom obranom nije im dozvolio da realiziraju sve svoje šanse.

25.04.2016. - V "A" liga

F.K. REDI KUL  -  LE MERIDIEN LAV   4 : 0

Derbi utakmica između dvije najbolje ekipe pripala je sasvim zasluženo prvoplasiranoj ekipi "F.K.Redi - kul". Ekipa "Le Meridien Lav" je većinu utakmice imala posjed lopte ali je iskusna ekipa "F.K. Redi-kul" bila vrlo organizirana u obrani i ubojita u kontrama. Utakmica sa mnoštvo čvrste igre gdje je svaki kontakt bio na rubu faula, preko lijepih poteza, pa sve do obostrane nervoze jedne i druge ekipe što je donekle i razumljivo jer je ulog ipak bio prvo mjesto. Čestitke ekipi F.K. Redi-kul!!!