NATJECANJA
sezona
liga
nakon ...
2. LIGA VETERANI   
Tip natjecanja:Dvokružno
Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):12
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:3 / 0 / 1
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja
Akumulirani kartoni / kazna3 akumulirana žuta kartona povlače automatsku kaznu 1 utakmice neigranja
 
TABLICA 2. LIGA VET - 2012/2013
Plas Klub Uku Pob Ner Por Gol Kaz Bod
 
1ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET26164665:35052
2FIRULE 196726146643:25048
3KONOBA ZENTA26138551:29047
4KONOBA ANTONICA26135867:45044
5KLJACI26126849:46042
6POLIKLINIKA MATULIĆ26125946:41041
7ŠIMIĆ DOM261141150:52037
8PUSD261041251:55034
9KATIĆ MONT26871137:49031
10C.B. ŽIŽULA26791039:48030
11K.B. SPLIT26781132:47029
12MOJSHOPPING.COM26781161:53029
13OSANDESETE26741542:73025
14TURNOVAC26361739:74015
 
Zapisnici 2. LIGA VET - 2012/2013
KLJACI 1:10:20:10:32:82:30:03:23:22:15:20:20:3
ISSA - CAFFE..0:0 2:11:30:33:24:00:13:44:25:02:01:30:0
POLIKLINIKA ..0:31:3 4:22:02:02:53:03:31:14:02:11:11:3
KONOBA ANTON..4:22:30:1 2:23:37:25:10:25:23:23:11:21:2
FIRULE 19671:21:12:03:2 3:12:10:11:01:53:03:12:03:0
MOJSHOPPING...5:51:20:12:20:0 0:23:31:22:32:34:42:14:0
OSANDESETE0:42:71:22:42:41:3 2:30:31:11:11:11:41:0
C.B. ŽIŽULA1:40:22:00:31:21:13:0 3:60:10:05:02:21:1
ŠIMIĆ DOM1:12:81:32:21:02:15:60:2 1:01:34:21:31:2
PUSD1:12:64:21:32:03:50:13:11:0 0:23:12:31:1
K.B. SPLIT1:21:23:00:00:02:22:12:20:31:3 1:11:12:3
TURNOVAC1:21:23:31:51:10:41:32:23:16:50:2 0:45:3
KONOBA ZENTA0:10:21:13:10:03:27:23:10:03:11:22:0 1:1
KATIĆ MONT1:42:10:41:30:30:31:13:31:21:25:02:11:1 
 
1. kolo     
19.09.2012.15:00FIRULE 196701C.B. ŽIŽULA
19.09.2012.15:50MOJSHOPPING.COM02OSANDESETE
19.09.2012.16:45POLIKLINIKA MATULIĆ11KONOBA ZENTA
19.09.2012.17:35PUSD11KLJACI
19.09.2012.18:30KATIĆ MONT13KONOBA ANTONICA
19.09.2012.19:20K.B. SPLIT11TURNOVAC
21.09.2012.16:50ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET34ŠIMIĆ DOM
 
2. kolo     
26.09.2012.15:00KONOBA ANTONICA01POLIKLINIKA MATULIĆ
26.09.2012.15:50ŠIMIĆ DOM12KATIĆ MONT
26.09.2012.16:45KLJACI03FIRULE 1967
26.09.2012.17:35KONOBA ZENTA32MOJSHOPPING.COM
26.09.2012.18:30C.B. ŽIŽULA00K.B. SPLIT
26.09.2012.19:20TURNOVAC12ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
28.09.2012.16:50PUSD01OSANDESETE
 
3. kolo     
03.10.2012.15:00TURNOVAC04KONOBA ZENTA
03.10.2012.15:50C.B. ŽIŽULA11MOJSHOPPING.COM
03.10.2012.16:45OSANDESETE11K.B. SPLIT
03.10.2012.17:35ŠIMIĆ DOM22KONOBA ANTONICA
03.10.2012.18:30PUSD11KATIĆ MONT
03.10.2012.19:20ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET03FIRULE 1967
05.10.2012.16:50KLJACI02POLIKLINIKA MATULIĆ
 
4. kolo     
10.10.2012.15:00KLJACI23OSANDESETE
10.10.2012.15:50KONOBA ANTONICA23ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
10.10.2012.16:45C.B. ŽIŽULA01PUSD
10.10.2012.17:35MOJSHOPPING.COM01POLIKLINIKA MATULIĆ
10.10.2012.18:30TURNOVAC11FIRULE 1967
10.10.2012.19:20KONOBA ZENTA11KATIĆ MONT
12.10.2012.16:50ŠIMIĆ DOM13K.B. SPLIT
 
5. kolo     
17.10.2012.15:00KATIĆ MONT03FIRULE 1967
17.10.2012.15:50POLIKLINIKA MATULIĆ11PUSD
17.10.2012.16:45KONOBA ANTONICA31TURNOVAC
24.10.2012.17:35ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET50K.B. SPLIT
26.10.2012.16:00OSANDESETE03ŠIMIĆ DOM
26.10.2012.16:50C.B. ŽIŽULA22KONOBA ZENTA
19.10.2012.16:50MOJSHOPPING.COM55KLJACI
 
6. kolo     
31.10.2012.15:00MOJSHOPPING.COM12ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
31.10.2012.15:50KONOBA ZENTA12K.B. SPLIT
31.10.2012.16:45TURNOVAC12KLJACI
31.10.2012.17:35OSANDESETE23C.B. ŽIŽULA
31.10.2012.18:30ŠIMIĆ DOM10PUSD
31.10.2012.19:20KATIĆ MONT04POLIKLINIKA MATULIĆ
09.11.2012.16:50KONOBA ANTONICA22FIRULE 1967
 
7. kolo     
12.11.2012.16:00OSANDESETE10KATIĆ MONT
12.11.2012.16:50PUSD13KONOBA ANTONICA
12.11.2012.17:45ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET21POLIKLINIKA MATULIĆ
12.11.2012.18:35C.B. ŽIŽULA50TURNOVAC
12.11.2012.19:30K.B. SPLIT22MOJSHOPPING.COM
12.11.2012.20:20ŠIMIĆ DOM11KLJACI
16.11.2012.16:50FIRULE 196720KONOBA ZENTA
 
8. kolo     
21.11.2012.15:00ŠIMIĆ DOM21MOJSHOPPING.COM
21.11.2012.15:50TURNOVAC33POLIKLINIKA MATULIĆ
21.11.2012.16:45FIRULE 196721OSANDESETE
21.11.2012.17:35KONOBA ANTONICA12KONOBA ZENTA
21.11.2012.18:30KLJACI11ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
21.11.2012.19:20PUSD02K.B. SPLIT
28.11.2012.16:00C.B. ŽIŽULA11KATIĆ MONT
 
9. kolo     
05.12.2012.15:00K.B. SPLIT12KLJACI
05.12.2012.15:50ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET01C.B. ŽIŽULA
05.12.2012.16:45MOJSHOPPING.COM22KONOBA ANTONICA
05.12.2012.17:35FIRULE 196715PUSD
12.12.2012.17:35KONOBA ZENTA72OSANDESETE
12.12.2012.18:30POLIKLINIKA MATULIĆ33ŠIMIĆ DOM
12.12.2012.19:20KATIĆ MONT21TURNOVAC
 
10. kolo     
19.12.2012.15:00PUSD31TURNOVAC
19.12.2012.15:50FIRULE 196710ŠIMIĆ DOM
19.12.2012.16:45KATIĆ MONT03MOJSHOPPING.COM
19.12.2012.17:35POLIKLINIKA MATULIĆ25OSANDESETE
19.12.2012.18:30ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET13KONOBA ZENTA
19.12.2012.19:20KLJACI00C.B. ŽIŽULA
01.02.2013.16:00K.B. SPLIT00KONOBA ANTONICA
 
11. kolo     
09.01.2013.15:00C.B. ŽIŽULA03KONOBA ANTONICA
09.01.2013.15:50KLJACI02KONOBA ZENTA
09.01.2013.16:45K.B. SPLIT23KATIĆ MONT
09.01.2013.17:35TURNOVAC31ŠIMIĆ DOM
09.01.2013.18:30FIRULE 196720POLIKLINIKA MATULIĆ
09.01.2013.19:20MOJSHOPPING.COM23PUSD
11.01.2013.16:00OSANDESETE27ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
 
12. kolo     
16.01.2013.15:00POLIKLINIKA MATULIĆ40K.B. SPLIT
16.01.2013.15:50OSANDESETE11TURNOVAC
16.01.2013.16:45ŠIMIĆ DOM02C.B. ŽIŽULA
16.01.2013.17:35KATIĆ MONT21ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
16.01.2013.18:30KONOBA ANTONICA42KLJACI
16.01.2013.19:20FIRULE 196731MOJSHOPPING.COM
18.01.2013.16:00KONOBA ZENTA31PUSD
 
13. kolo     
23.01.2013.15:00ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET42PUSD
23.01.2013.15:50KATIĆ MONT14KLJACI
23.01.2013.16:45KONOBA ZENTA00ŠIMIĆ DOM
23.01.2013.17:35K.B. SPLIT00FIRULE 1967
23.01.2013.18:30MOJSHOPPING.COM44TURNOVAC
23.01.2013.19:20KONOBA ANTONICA72OSANDESETE
25.01.2013.16:00POLIKLINIKA MATULIĆ30C.B. ŽIŽULA
 
14. kolo     
06.02.2013.15:00C.B. ŽIŽULA12FIRULE 1967
06.02.2013.15:50OSANDESETE13MOJSHOPPING.COM
06.02.2013.16:45KONOBA ZENTA11POLIKLINIKA MATULIĆ
06.02.2013.17:35KLJACI32PUSD
06.02.2013.18:30KONOBA ANTONICA12KATIĆ MONT
06.02.2013.19:20TURNOVAC02K.B. SPLIT
08.02.2013.16:00ŠIMIĆ DOM28ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
 
15. kolo     
13.02.2013.15:00POLIKLINIKA MATULIĆ42KONOBA ANTONICA
13.02.2013.15:50KATIĆ MONT12ŠIMIĆ DOM
13.02.2013.16:45FIRULE 196712KLJACI
13.02.2013.17:35MOJSHOPPING.COM21KONOBA ZENTA
13.02.2013.18:30K.B. SPLIT22C.B. ŽIŽULA
13.02.2013.19:20ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET20TURNOVAC
15.02.2013.16:00OSANDESETE11PUSD
 
16. kolo     
20.02.2013.15:00KONOBA ZENTA20TURNOVAC
20.02.2013.15:50MOJSHOPPING.COM33C.B. ŽIŽULA
20.02.2013.16:45K.B. SPLIT21OSANDESETE
20.02.2013.17:35KONOBA ANTONICA02ŠIMIĆ DOM
20.02.2013.18:30KATIĆ MONT12PUSD
20.02.2013.19:20FIRULE 196711ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
22.02.2013.16:00POLIKLINIKA MATULIĆ03KLJACI
 
17. kolo     
08.03.2013.19:20OSANDESETE04KLJACI
06.03.2013.15:50ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET13KONOBA ANTONICA
06.03.2013.16:45PUSD31C.B. ŽIŽULA
06.03.2013.17:35POLIKLINIKA MATULIĆ20MOJSHOPPING.COM
06.03.2013.18:30FIRULE 196731TURNOVAC
06.03.2013.19:20KATIĆ MONT11KONOBA ZENTA
01.03.2013.16:00K.B. SPLIT03ŠIMIĆ DOM
 
18. kolo     
13.03.2013.15:00FIRULE 196730KATIĆ MONT
13.03.2013.15:50PUSD42POLIKLINIKA MATULIĆ
13.03.2013.16:45TURNOVAC15KONOBA ANTONICA
13.03.2013.17:35K.B. SPLIT12ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
13.03.2013.18:30ŠIMIĆ DOM56OSANDESETE
13.03.2013.19:20KONOBA ZENTA31C.B. ŽIŽULA
15.03.2013.16:00KLJACI28MOJSHOPPING.COM
 
19. kolo     
20.03.2013.15:00ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET32MOJSHOPPING.COM
20.03.2013.15:50K.B. SPLIT11KONOBA ZENTA
20.03.2013.16:45KLJACI52TURNOVAC
20.03.2013.17:35C.B. ŽIŽULA30OSANDESETE
20.03.2013.18:30PUSD10ŠIMIĆ DOM
20.03.2013.19:20POLIKLINIKA MATULIĆ13KATIĆ MONT
16.04.2013.19:45FIRULE 196732KONOBA ANTONICA
 
20. kolo     
27.03.2013.15:00KATIĆ MONT11OSANDESETE
27.03.2013.15:50KONOBA ANTONICA52PUSD
27.03.2013.16:45POLIKLINIKA MATULIĆ13ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
27.03.2013.17:35TURNOVAC22C.B. ŽIŽULA
27.03.2013.18:30MOJSHOPPING.COM23K.B. SPLIT
27.03.2013.19:20KLJACI32ŠIMIĆ DOM
10.05.2013.16:00KONOBA ZENTA00FIRULE 1967
 
21. kolo     
03.04.2013.15:00MOJSHOPPING.COM12ŠIMIĆ DOM
03.04.2013.15:50POLIKLINIKA MATULIĆ21TURNOVAC
03.04.2013.16:45OSANDESETE24FIRULE 1967
03.04.2013.17:35KONOBA ZENTA31KONOBA ANTONICA
03.04.2013.18:30ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET00KLJACI
03.04.2013.19:20K.B. SPLIT13PUSD
05.04.2013.16:00KATIĆ MONT33C.B. ŽIŽULA
 
22. kolo     
10.04.2013.15:00KLJACI21K.B. SPLIT
10.04.2013.15:50C.B. ŽIŽULA02ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
10.04.2013.16:45KONOBA ANTONICA33MOJSHOPPING.COM
10.04.2013.17:35PUSD20FIRULE 1967
10.04.2013.18:30OSANDESETE14KONOBA ZENTA
10.04.2013.19:20ŠIMIĆ DOM13POLIKLINIKA MATULIĆ
12.04.2013.16:00TURNOVAC53KATIĆ MONT
 
23. kolo     
19.04.2013.16:50TURNOVAC65PUSD
17.04.2013.15:50ŠIMIĆ DOM10FIRULE 1967
17.04.2013.16:45MOJSHOPPING.COM40KATIĆ MONT
17.04.2013.17:35OSANDESETE12POLIKLINIKA MATULIĆ
17.04.2013.18:30KONOBA ZENTA02ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
17.04.2013.19:20C.B. ŽIŽULA14KLJACI
19.04.2013.16:00KONOBA ANTONICA32K.B. SPLIT
 
24. kolo     
24.04.2013.15:00KONOBA ANTONICA51C.B. ŽIŽULA
24.04.2013.15:50KONOBA ZENTA01KLJACI
24.04.2013.16:45KATIĆ MONT50K.B. SPLIT
24.04.2013.17:35ŠIMIĆ DOM42TURNOVAC
24.04.2013.18:30POLIKLINIKA MATULIĆ20FIRULE 1967
24.04.2013.19:20PUSD35MOJSHOPPING.COM
26.04.2013.15:45ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET40OSANDESETE
 
25. kolo     
15.05.2013.15:00K.B. SPLIT30POLIKLINIKA MATULIĆ
15.05.2013.15:50TURNOVAC13OSANDESETE
15.05.2013.16:45C.B. ŽIŽULA36ŠIMIĆ DOM
15.05.2013.17:35ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET00KATIĆ MONT
15.05.2013.18:30KLJACI01KONOBA ANTONICA
15.05.2013.19:20MOJSHOPPING.COM00FIRULE 1967
17.05.2013.16:50PUSD23KONOBA ZENTA
 
26. kolo     
22.05.2013.15:00PUSD26ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
22.05.2013.15:50KLJACI03KATIĆ MONT
22.05.2013.16:45ŠIMIĆ DOM13KONOBA ZENTA
22.05.2013.17:35FIRULE 196730K.B. SPLIT
22.05.2013.18:30TURNOVAC04MOJSHOPPING.COM
23.05.2013.16:00OSANDESETE24KONOBA ANTONICA
24.05.2013.16:00C.B. ŽIŽULA20POLIKLINIKA MATULIĆ


  
Danas:
 3. LIGA  
19:40SIERRA LEONEBILI 9
20:40PIVNICA KARLOMIJO I DRUGOVI
 4. LIGA  
13:00PAPIĆ TOURSETIRI
13:55STARI PLAC - ADOREAISPOD PELE
14:55S.S. KOMINRESTORAN TAMARIS SV. NEDILJA
15:50MAZDA AUTOMOBILIAC.B. ALBATROS
16:50CONTYEL CAMINO
17:45SPLIT 3F.C. UNITED
18:45HOPS SPLITKNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI
 5B. LIGA  
11:55SUTIKVA 2012SPLIT TOMMY B
12:55SAMO ZABAVASVETI MIHAEL
13:50GEO PARSERICSSON NIKOLA TESLA
14:50NESLANOVACCORPO MORTO
15:45JEL NEĆEŠBLACK AND WHITE
16:45UZALUDAN TRUDCIUDAD DE BLATINE
17:45MOŽE BOLJETIKA TAKA

Sutra:
 1. LIGA  
16:00ZLATKO CELENTL.C. MONTY PYTHON
16:55STROŽANACDUJMOVAČA D.O.O.
17:55PB SPLITCOLO COLO - GRAĐEVNO ZEC
18:50KIDAN ŽILEĐANI Rent a Car/UNHSDR
19:50GARAŽA PUJANKEMASLINICA
20:45ZLATARIJA DVORNIKARTEM
21:45HERCEGOVAC VISOKO POTKR.CROATIA KMAN 83