MLADI - VETERANI
 





3. LIGA - ARHIVA 2006/2007


MOMČADI

novosti > 3. liga > arhiva > 2006/2007 momčadi

Elektrodalmacija
Dulux
Hep proizvodnja
Zlatarija Dvornik
Kavana "R" - Isključeni iz natjecanja u 14. kolu!
Veseli mornari
GT trade
MNK Šetać
Pegula
Skalice
Caffe bar Ami
Gradina Brštanovo
Porsche Split- Skalice
Kontra

"ELEKTRODALMACIJA"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Vlado Milardović  11. Hrvoje Mamić
 2. Goran Lovrić  12. Ante Pokrajčić
 3. Romeo Danolić  13.
 4. Dragan Mučić  14.
 5. Andrej Sviličić  15.
 6. Deni Kapitanović  16.
 7. Mario Eterović  17.
 8. Dražen Šundov  18.
 9. Dino Lovrić  19.
 10. Mario Kokan  20.
VODITELJ
Mario Eterović 3. liga mladi

"DULUX"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Vedran Dujmović  11. Zvonimir Bebić
 2. Stjepan Ponjević  12.
 3. Pero Tiganj  13.
 4. Ante Bebić  14.
 5. Stjepan Nenadić  15.
 6. Pero Pavić  16.
 7. Siniša Šimundić  17.
 8. Ivan Parčina  18.
 9. Dario Dujmović  19.
 10. Ante Šilović  20.
VODITELJ
Dario Dujmović 3. liga mladi

"HEP PROIZVODNJA"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Dražen Horavtić  11. Zvonimir Jakelić
 2. Viktor Merc  12. Ratko Zindović
 3. Željko Babić  13. Stanko Sapunar
 4. Feđa Baković  14. Tomislav Sekelez
 5. Damir Radan  15. Mario Kraljević
 6. Stipe Vukasović - Lončar  16.
 7. Ante Tarašić - Jovanović  17.
 8. Ivica Mikelić  18.
 9. Veljko Laušić  19.
 10. Staniša Begović  20.
VODITELJ
Stanko Sapunar 3. liga mladi

"ZLATARIJA DVORNIK"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Vojko Kliškić  11. Ante Ribičić
 2. Robert Borzić  12. Ivica Sindik
 3. Jurica Pavela  13. Branko Kliškić
 4. Nikola Vučica  14.
 5. Denis Radanović  15.
 6. Frane Nimac  16.
 7. Siniša Stojan  17.
 8. Alen Škomrlj  18.
 9. Josip Kulišić  19.
 10. Ante Miletić  20.
VODITELJ
Jozo Škalic 3. liga mladi

"VESELI MORNARI"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Luka Barić  11. Milan Rakuljić
 2. Miro Jurjević  12. Marko Pilja
 3. Marko Šećer  13. Marin Rakuljić
 4. Luka Bogunović  14.
 5. Krešimir Vlahović  15.
 6. Mario Jurić  16.
 7. Julio Lukežić  17.
 8. Ante Puljić  18.
 9. Ante Restović  19.
 10. Ante Rakuljić  20.
VODITELJ
Krešimir Vlahović i Mario Jurić 3. liga mladi
Nadimak ekipe: PIJANI MORNARI  

"GT TRADE"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Filip Medić  11. Vinko Ganza
 2. Ivo Zovko  12. Branimir Ivan Grgić
 3. Jakša Vujević  13. Ivica Čule
 4. Ivan Pivac  14.
 5. Damir Glumac  15.
 6. Arsen- Gajo Mrsić  16.
 7. Joško Srdelić  17.
 8. Arsen Zoran Tonšić  18.
 9. Perica Nino Cikojević  19.
 10. Zoran Muštić  20.
VODITELJ
Ivica Čule 3. liga mladi

"MNK ŠETAĆ"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Antiša Damjanović  11. Jure Keča
 2. Željko Zlendić  12. Miloš Botica
 3. Leopold Vidović  13.
 4. Vedran Mamić  14.
 5. Gordan Svalina  15.
 6. Dragan Cvjetić  16.
 7. Toni Mudronja  17.
 8. Jugo-Angelo Vidović  18.
 9. Tomislav Marković  19.
 10. Davor Zlendić  20.
VODITELJ
Leopold Vidović 3. liga mladi

"PEGULA"
sezona 2006/2007

 

IGRAČI
 1. Vlado Milardović  11. Hrvoje Mamić
 2. Goran Lovrić  12. Ante Pokrajčić
 3. Romeo Danolić  13.
 4. Dragan Mučić  14.
 5. Andrej Sviličić  15.
 6. Deni Kapitanović  16.
 7. Mario Eterović  17.
 8. Dražen Šundov  18.
 9. Dino Lovrić  19.
 10. Mario Kokan  20.
VODITELJ
Mario Eterović 3. liga mladi

"SKALICE"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Nino Đondić  11. Ivan Sić
 2. Ante Zokić  12.
 3. Dario Mušura  13.
 4. Danijel Kovač  14.
 5. Srećko Ljubica  15.
 6. Matko Škomrlj  16.
 7. Slavko Salmić  17.
 8. Tonči Kukoč  18.
 9. Ivan Koceić  19.
 10. Ante Efendić  20.
VODITELJ
Bojan Sinobad 3. liga mladi

"CAFFE BAR AMI"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Damir Aljinović  11.
 2. Mario Škrobica  12.
 3. Mateo Jurić  13.
 4. Miro Nevešćanin  14.
 5. Ivan Ivić  15.
 6. Ivan Rožul  16.
 7. Mario Bulaja  17.
 8. Zlatko Durdov  18.
 9. Petar Agić  19.
 10. Mate Pajčić  20.
VODITELJ
Zlatko Durdov 3. liga mladi

"GRADINA BRŠTANOVO"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Vedran Sikirica  11. Ivica Mijić
 2. Goran Vrgoč  12. Kelam Anđelko
 3. Ante Sikirica  13. Mate Polić
 4. Ante Polić  14.
 5. Marko Gracin  15.
 6. Mario Pentić  16.
 7. Jakša Nejašmić  17.
 8. Damir Režić  18.
 9. Nikša Bazina  19.
 10. Duje Nikolić  20.
VODITELJ
Vedran Sikirica 3. liga mladi

"PORSCHE SPLIT SKALICE"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Boris Marelić  11.
 2. Vilim Matković  12.
 3. Ivan Mrđen  13.
 4. Miro Šimić  14.
 5. Miroslav Kosović  15.
 6. Goran Petrović  16.
 7. Dragan Bartulović  17.
 8. Joško Bartulović  18.
 9. Zlatko Barbarić  19.
 10. Toni Bartulović  20.
VODITELJ
Toni Bartulović 3. liga mladi

"KONTRA"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Petar Gardašević  11. Vice Radman
 2. Igor Pezzi  12.
 3. Bruno Boban  13.
 4. Marino Miletić  14.
 5. Marko Mužinić- Lisica  15.
 6. Rino Knežević  16.
 7. Ivan Podrug  17.
 8. Danijel Baturina  18.
 9. Tino Vrcelj  19.
 10. Dragan Katušić  20.
VODITELJ
Petar Gardašević 3. liga mladi




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA