MLADI - VETERANI
 





4A LIGA - ARHIVA 2006/2007


REZULTATI

novosti > 4. a liga > arhiva > 2006/2007 rezultati

1. Kolo:   09.09.2006.
MNK Neorić
6
: 1 ST oprema
Mejaši
2
: 1 Athletico Sućidar
Selo united
5
: 9 MG šport
Žrna
3
: 3 Bolero
Stari plac
8
: 0 Šolta
Eco udruga Osoje
3
: 2 Hep prijenos
Caffe bar Kacha
6
: 4 Artem
2. Kolo:   23.09.2006.
ST oprema
3
: 0 Eco udruga Osoje
Athletico Sućidar
4
: 9 MNK Neorić
Stari plac
4
: 0 Artem
Bolero
0
: 7 Selo united
Šolta
2
: 7 Žrna
Hep prijenos
2
: 7 Caffe bar Kacha
MG šport
4
: 4 Mejaši
3. Kolo:   30.09.2006.
Selo United
4
: 3 Žrna
Caffe bar Kacha
8
: 10 MG šport
St oprema
2
: 2 Artem
Mejaši
0
: 4 Stari plac
Hep prijenos
3
: 7 Athletico Sućidar
Eco udruga Osoje- Slatine
4
: 1 Bolero
MNK Neorić
5
: 1 MNK Šolta
4. Kolo:   07.10.2006.
ST oprema
3
: 1 Hep prijenos
Athletico Sućidar
1
: 5 Caffe bar Kacha
MG šport
3
: 9 Eco udruga Osoje- Slatine
Bolero
2
: 7 MNK Neorić
Artem
4
: 4 Žrna
Stari plac
3
: 0 Selo united
Šolta
3
: 8 Mejaši
5. Kolo:   14.10.2006.
MNK Neorić
5
: 3 MG šport
Mejaši
8
: 4 Bolero
Žrna
4
: 5 Stari plac
Artem
5
: 3 Hep prijenos
Selo united
3
: 3 Šolta
Caffe bar Kacha
5
: 4 ST oprema
Eco udruga Osoje- Slatine
3
: 5 Athletico Sućidar
6. Kolo:   21.10.2006.
Bolero
3
: 5 Athletico Sućidar
MG šport
1
: 9 Artem
Stari plac
3
: 2 Hep prijenos
MNK Neorić
6
: 5 Mejaši
Žrna
2
: 3 Caffe bar Kacha
Eco udruga Osoje- Slatine
3
: 1 Selo United
ST oprema
1
: 1 MNK Šolta
7. Kolo:   28.10.2006.
ST oprema
7
: 2 MG šport
HEP prijenos
9
: 0 Bolero
MNK Neorić
7
: 5 Žrna
Artem
4
: 2 Athletico Sućidar
Selo United
3
: 10 Mejaši
Caffe bar Kacha
8
: 3 Šolta
Stari plac
2
: 0 Eco udruga Osoje- Slatine
8. Kolo:   04.11.2006.
MG šport
9
: 5 Athletico Sućidar
Bolero
0
: 3 ST oprema
Mejaši
0
: 1 Artem
Žrna
2
: 3 Eco udruga Osoje- Slatine
Selo United
2
: 5 MNK Neorić
Hep prijenos
8
: 1 Šolta
Stari plac
5
: 4 Caffe bar Kacha
9. Kolo:   11.11.2006.
Mejaši
3
: 3 Žrna
Stari plac
3
: 4 MNK Neorić
Bolero
3
: 7 Caffe bar Kacha
MG šport
4
: 5 HEP prijenos
Athletico Sućidar
2
: 2 St oprema
Artem
6
: 5 Selo United
Šolta
1
: 3 Eco udruga Osoje- Slatine
10. Kolo:   18.11.2006.
Bolero
6
: 15 MG šport
Selo United
0
: 3 Caffe bar Kacha
Stari plac
4
: 2 St oprema
HEP prijenos
2
: 5 Žrna
Artem
3
: 2 MNK Neorić
Mejaši
5
: 4 Eco udruga Osoje- Slatine
Šolta
2
: 2 Athletico Sućidar
11. Kolo:   25.11.2006.
Athletico Sućidar
6
: 4 Stari plac
ST oprema
2
: 5 Žrna
Caffe bar Kacha
8
: 3 Mejaši
MNK Neorić
2
: 2 Eco udruga Osoje- Slatine
MG šport
8
: 5 Šolta
HEP prijenos
/
: / Selo united (Nisu došli)
Artem
/
: / Bolero (Nisu došli)
12. Kolo:   02.12.2006.
Mejaši
1
: 1 HEP prijenos
Eco udruga Osoje- Slatine
4
: 3 Artem
MNK Neorić
2
: 5 Caffe bar Kacha
Stari plac
3
: 2 MG šport
Žrna
0
: 8 Athletico Sućidar
13. Kolo:   09.12.2006.
St oprema
0
: 4 Mejaši
MG šport
4
: 5 Žrna
HEP prijenos
2
: 7 MNK Neorić
Artem
9
: 5 Šolta
Caffe bar Kacha
6
: 3 Eco udruga Osoje- Slatine
14. Kolo:   17.02.2007.
Caffebar Kacha 4 : 5 Artem
Eco udruga Osoje- Slatine 3 : 1 HEP prijenos
MNK Neorić 5 : 2 ST oprema
Žrna 5 : 5 MG šport
Stari plac 3 : 0 MNK Šolta
15. Kolo:   24.02.2007.
MG šport 0 : 7 Stari plac
Athletico Sućidar 5 : 7 Žrna
ST oprema 2 : 0 Mejaši
HEP prijenos 1 : 7 MNK Neorić
Caffe bar Kacha 1 : 2 Eco udruga Osoje
Artem 3 : 0bb Šolta
16. Kolo:   03.03.2007.
Šolta 3 : 8 MG šport
Stari plac 5 : 2 Athletico Sućidar
MNK Neorić 7 : 1 Caffe bar Kacha
Eco udruga Osoje- Slatine 1 : 5 Artem
Žrna 0 : 4 ST oprema
Mejaši 2 : 6 HEP prijenos
17. Kolo:   10.03.2007.
Caffe bar Kacha 8 : 5 Mejaši
Artem 9 : 1 MG šport
St oprema 1 : 3 Stari plac
HEP prijenos 2 : 4 Žrna
Eco udruga Osoje- Slatine / : / MNK Neorić
Atletico Sućidar / : / Šolta
18. Kolo:   17.03.2007.
MG šport 8 : 7 Atletico Sućidar
Stari plac 7 : 3 HEP prijenos
Žrna 7 : 9 Caffe bar Kacha
Mejaši 9 : 0 Eco udruga Osoje- Slatine
MNK Neorić 4 : 0 Artem
MNK Šolta 0 : 7 St oprema
17. Kolo:   18.03.2007.
Liverpool 1 : 4 Aedes
Stanouprava 13 : 6 Gradska sigurnost
MNK Petričevo 3 : 8 Daler
Auto simpet 4 : 1 DŠR Kman
Thunderman team 9 : 8 L.C. Monty Payton
19. Kolo:   24.03.2007.
Artem 5 : 2 Atletico Sućidar
MNK Neorić 2 : 2 Mejaši
ST oprema 5 : 3 MG šport
Caffe bar Kacha 5 : 2 Stari plac
Eco udruga Osoje- Slatine 4 : 1 Žrna
Šolta 4 : 8 HEP prijenos
20. Kolo:   31.03.2007.
Žrna 4 : 8 MNK Neorić
Stari plac 2 : 2 Eco udruga Osoje- Slatine
Mejaši 4 : 4 Artem
Athletico Sućidar 4 : 3 ST oprema
MG šport 8 : 5 HEP prijenos
Šolta 0 : 3 Caffe bar Kacha
21. Kolo:   14.04.2007.
Caffe bar Kacha 10 : 9 MG šport
Artem 3 : 6 ST oprema
MNK Neorić 1 : 1 Stari plac
Mejaši 3 : 1 Žrna
HEP prijenos 12 : 3 Athletico Sućidar
Eco udruga Osoje- Slatine 3 : 0 Šolta
22. Kolo:   21.04.2007.
Stari plac 1 : 6 Mejaši
Athletico Sućidar 3 : 9 Caffe bar Kacha
Žrna 1 : 6 Artem
MG šport 5 : 4 Eco udruga Osoje- Slatine
St oprema 1 : 4 HEP prijenos
MNK Neorić 3 : 0 Šolta
23. Kolo:   28.04.2007.
Eco udruga Osoje- Slatine 2 : 2 Athletico Sućidar
Žrna 3 : 3 Stari plac
Artem 8 : 0 HEP prijenos
Caffe bar Kacha 9 : 4 St oprema
MNK Neorić 8 : 1 MG šport
Mejaši 3 : 0 bb Šolta
24. Kolo:   05.05.2007.
HEP prijenos 4 : 4 Caffe bar Kacha
MG šport 4 : 3 Mejaši
Athletico Sućidar 5 : 10 MNK Neorić
Stari plac 0 : 3bb Artem
St oprema 2 : 0 Eco udruga Osoje- Slatine
Žrna 3 : 0bb Šolta




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA