FAQ  •  Registracija  •  Login

Superliga

<<

miho



VIP član

Postovi: 703

Pridružen: 09 ožu 2007, 07:23

Lokacija: Split

Post 15 tra 2008, 14:18

isto je liga lagano neregularna sa ovin pustin dovođenjima igrača u zadnjin kolima, bar po mom mišljenju, i to bi tribalo nekako regulirat.npr.radunica je dovela po prve lige zadnji par kola a i klinika je zadnjih par kola sasvim druga ekipa.ne znan ,možda su in ti igrači bili registrirani pa nisu dolazili,al ako su ih registrirali samo za zadnja kola onda to triba zabranit.ne pratin baš al vidin da se i celent diga zadnje vrime,možda je i kod njega taj slučaj
Alistair McCoist
<<

FRAFO


Avatar korisnika

VIP član

Postovi: 815

Pridružen: 25 ožu 2008, 09:00

Lokacija: SC Gripe

Post 15 tra 2008, 15:24

AKUD - KLINIKA SUĆIDAR 3:4
-nisam gleda utakmicu,ali navodno je AKUD vodija 3:0!!!Ovom pobjedom KLINIKA je ostala u igri za ostanak!Tribaju dobit "vinare" i čekati kiks ŠPURIJUSA!
IS DEUTSCHE - SKALICE 13:4
-"švabe" su u najboljoj formi;rezultat sve govori
ZLATKO CELENT - PISMON ZVATI 8:2
-ovim porazom PISMON ZVATI su i teoretski ispali iz superlige!Jel se ekipa raspada?!
DANI RADUNICE - ZLATAN OTOK 4:3
-derbi kola,užitak za gledanje!Iako ne u najjačem sastavu (nedostajali su Novačić,Gvozden i diskretno najavljivan Alajbeg),Radunica je na krilima Tomičića i Franića tukla "vinare" koji su se okupili u punom sastavu i imali bučniju podršku s tribina...Ovim porazom Zlatan otok je vjerojatno ispustio naslov,ali nada umire posljednja...
INERO - DUJMOVAČA 4:3
-rezultat ne pokazuje Inerovu premoć;Dujmovača je u samom finišu tek ublažila poraz
ŠPURIJUS - PB SPLIT 0:8
-očekivao sam znatno žešči otpor Špurijusa,ali s obzirom na to u kakvom su se sastavu okupili,a Božo Gabrić se ozlijedio u ranoj fazi utakmice,bolje nisu ni zaslužili.Usput,za PB je nakon duljeg vrimena zaigrao Gudelj-Velaga.Uvjerljiva pobjeda za povratak na 1.misto!!!
STROŽANAC - DOMUS 7:4
-očekivana pobjeda Strožanca u dvoboju bez ikakve važnosti...
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

FRAFO


Avatar korisnika

VIP član

Postovi: 815

Pridružen: 25 ožu 2008, 09:00

Lokacija: SC Gripe

Post 15 tra 2008, 15:38

PROGNOZA ZADNJEG KOLA:
PISMON ZVATI - ŠPURIJUS 2
-Pismon zvati su već ispali iz lige,pa ne virujen da će praviti probleme Špurijusu kojemu triba pobjeda za siguran ostanak...
DOMUS - PB SPLIT 2
-iako je Domus neugodna ekipa,ne virujen da će PB u zadnjem kolu ispustiti naslov
DUJMOVAČA - IS DEUTSCHE 2
-"švabe" su u puno boljoj formi i pobjedom će staviti pečat na jako dobru sezonu
KLINIKA SUĆIDAR - ZLATAN OTOK 2
-iako Klinici triba pobjeda za ostat u ligi,"vinari" će korektno odraditi posao i pobjediti
ZLATKO CELENT - AKUD X2
-AKUD je nedvojbeno bolja ekipa,ali Zlatko Celent dobro igra u zadnje vrime...
STROŽANAC - SKALICE 1
-u dvoboju dvaju podjednakih ekipa prednost dajem Strožancu
INERO - DANI RADUNICE X2
-prednost dajem Radunici zbog iskustva,iako nikad ne znaš u kakvom će se sastavu pojavit
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

okocha



Član

Postovi: 166

Pridružen: 13 kol 2007, 16:33

Post 15 tra 2008, 16:07

miho napisao:isto je liga lagano neregularna sa ovin pustin dovođenjima igrača u zadnjin kolima, bar po mom mišljenju, i to bi tribalo nekako regulirat.npr.radunica je dovela po prve lige zadnji par kola a i klinika je zadnjih par kola sasvim druga ekipa.ne znan ,možda su in ti igrači bili registrirani pa nisu dolazili,al ako su ih registrirali samo za zadnja kola onda to triba zabranit.ne pratin baš al vidin da se i celent diga zadnje vrime,možda je i kod njega taj slučaj

Registrirani su bili svi od prvog kola. Golman nam se vratija u drugom dijelu, a ostali su svi isti. Zadnju utakmicu su svi mogli doć jer je bila u nedilju i to ti je cila razlika. Klinika je vodila 3-0, a ne Akud. Ovo će nam biti lekcija za dogodine-neka igraju oni koji će dolazit svaki put, jer smo sigurno bolji od 5 ekipa u ligi, a ovako ispadamo
<<

Torcida Hansa-Flex


Avatar korisnika

Česti član

Postovi: 310

Pridružen: 21 ožu 2008, 00:05

Lokacija: KMAN

Post 15 tra 2008, 16:43

Miho jel tebi ko brani da dovedeš Alajbega , Franica , Gvozdena , Tomicica i Novacica ali to ne mozeš.......
<<

AUTO SIMPET



VIP član

Postovi: 663

Pridružen: 15 ožu 2007, 18:40

Lokacija: divulje

Post 15 tra 2008, 18:14

Jučer sam uživao u raspletu borbe za naslov.
Očekivao sam kompletnu Radunicu,a kad sam vidio da nema Novačića i Gvozdena vjerovao sam u pobjedu Zlatnog otoka.Ali fanatičnom borbenošću (da su tako igrali cilu sezonu,bili bi pri vrhu) Radunica je došla do velike pobjede.Pobjeda kojoj se najviše radovao P.B.Split.
Sad P.B opet ima sve u svojim rukama,ali teško je virovat da će u zadnjem kolu izgubit naslov.
No,sitimo se lanjskog raspleta...
<<

Papa_Strumph


Avatar korisnika

Član

Postovi: 206

Pridružen: 27 vel 2007, 15:50

Lokacija: KACUNAR

Post 15 tra 2008, 18:57

nemoj te puno pricat prvenstvo jos nije gotovo....
<<

wonderkid


Avatar korisnika

Član

Postovi: 116

Pridružen: 21 vel 2008, 19:17

Post 15 tra 2008, 20:39

Papa_Strumph napisao:nemoj te puno pricat prvenstvo jos nije gotovo....

slušajte papa strumpha, ipak je on glavni strumph...
<<

GreateST


Avatar korisnika

Novi član

Postovi: 32

Pridružen: 19 ožu 2007, 12:57

Post 15 tra 2008, 23:10

Za razliku od velike većine na forumu neću komentirat rezultate nego, bez ikakve subjektivnosti, stvari o kojima se kako prošle tako i ove sezone govori a dešavaju se van samog terena.

O tome koliko je sumnjivo, pošteno ili šta već da neke ekipe, rezultatski neopterećene, zadnjih par kola iz svojih arhiva izvuku "zvijezde" i kroje finish prvenstva, kako borbu za sami vrh tako i za opstanak nebi jer svako ima svoje mišljenje i to isto cijenim.

Teoretski imaju pravo na to jer su to ipak igrači koji su registrirani i imaju pravo nastupa ali opet u praksi to zvuči i izgleda malo drugacije.
Ne može niko reć da je u redu da voditelj jedne ekipe plaća drugoj večeru za pobjedu?!

Moj je prijedlog (bar tako mislin) atraktivan i mislim najpoštenijji : FINAL FOUR!

Prvenstveno više se neće vuć repovi oko zadnjih kola ni pričat o stvarima koje nisu vezane uz same utakmice, a istovremeno sigurno bi porasla i medijaska pozornost (npr. TV Dalmacije sa snimkama i Radio Dalmacije sa najvama) a i još veći interes samih gledatelja.

Dvodnevni Final Four u kojem bi sudjelovale prve 4 ekipe mislin da bi bija šlag na tortu ne samo superlige (koja je u zadnje 2 sezone dramatična do samog kraja) nego i svih malonogometnih liga.
<<

****



Član

Postovi: 273

Pridružen: 16 tra 2008, 08:11

Post 16 tra 2008, 08:49

odlična ideja.bilo bi najpoštenije ali i dramatično do samog kraja..svaka utakmica zadnjih kola bila bi uzbudljiva jer bi se lovilo i ono četvrto misto.a moglo bi se i uvest kvalifikacijsku utakmicu za one koji su treći u nižim ligama protiv trečeg od zada u ligi više jer često se po trečoj i četvrtoj ligi događa da treča ili četvrta momčad prvenstva bude bolja od pola momčadi iz lige poviše njih al zbog jake konkurencije ne može se više..
1950
<<

kun1gic



Česti član

Postovi: 435

Pridružen: 12 lip 2007, 16:58

Post 16 tra 2008, 10:24

je kad je to bilo uvedeno prije 3 godine svi živi su ronjali i prigovarali. pa onaj koji je bija prvi nakon 26 kola je mora razigravat. to nema nigdi u ni jednoj nogometnoj ligi. ovo nije košarka. znan da bi bilo interesantnije ali kako objasnit onome koji je prvi nakon 26 kola (to ne može bit slučajno ni na sriću) da mora sve ispočetka igrat da bi bija prvi a može recimo drugome trećem i četvrtom pobić po 15-20 bodova (ove godine Topel, Daler). Mogu u tome jednome danu imat loš dan, par igrača falit... Za k.... im cila sezone kad sve stane u jedan dan.
<<

GreateST


Avatar korisnika

Novi član

Postovi: 32

Pridružen: 19 ožu 2007, 12:57

Post 16 tra 2008, 13:03

P.S.Nisan ni mislija da svi u eventualnom Final fouru krenu ravnopravno u borbu za prvaka.
Čisto npr. 2 prijedloga
Ako bi se igra Kup sistem onda da je u polufinalu bolje plasiranoj ekipi (u regularnom dijelu sezone) dosta X za finale
A ako bi se igrala Mini liga (svak sa svakim) da 1. u startu ima 3 boda; 2. 2 boda; 3. 1 bod i 4. 0 bodova
<<

okocha



Član

Postovi: 166

Pridružen: 13 kol 2007, 16:33

Post 16 tra 2008, 13:16

Ja bi omogućija ekipama koje budu prve u svojim ligama da ne plaćaju dogodine, tako da bi povisija recimo 500 kn godišnju kotizaciju za svaku ekipu u ligi
<<

MALDINI


Avatar korisnika

Česti član

Postovi: 360

Pridružen: 23 vel 2007, 14:58

Lokacija: Split, centar SMRDEČCA

Post 17 tra 2008, 08:32

Evo kako su u Kupu Superligaši prošli:

UDRUGA DANI RADUNICE-ZLATAN OTOK
KAMEN DODIG (9. u 4.B ligi)-DUJMOVAČA
P.B.SPLIT-TOPEL (1. u 1.ligi)
INERO-GARAŽA PUJANKE (2. u 1.ligi)
RIBARI (2. u 4.A ligi)-DOMUS
STROŽANAC-DULUX (10. u 2.ligi)
BIMIS TRADE (10. u 1.ligi)-MNK ŠPURIJUS
AKUD-MNK ETIRI (11. u 2.ligi)
IS DEUTSCHE-KLINIKA SUĆIDAR
THUNDERMAN TEAM (5. u 4.B ligi)-PISMOM ZVATI
ZLATKO CELENT-L.C.MONTY PAYTON (10. u 4.B ligi)

Amo komentari i prognoze...
Tko leži - NE BJEŽI!
<<

TRULJO



Član

Postovi: 224

Pridružen: 16 ožu 2007, 10:19

Post 17 tra 2008, 09:00

okocha napisao:Ja bi omogućija ekipama koje budu prve u svojim ligama da ne plaćaju dogodine, tako da bi povisija recimo 500 kn godišnju kotizaciju za svaku ekipu u ligi

Bilo bi lipo nekako nagraditi prvake, ali ne na taj način zato što liga dogodine poskupljuje.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju