MLADI - VETERANI
 





STRIJELCI - 1. LIGA

novosti > 1. liga > najbolji strijelci


Najbolji strijelac lige: M. Misic 35

MNK Hercegovac Niccomi

M. Peric 5, I. Batovanja 11, S. Gvozden 4, S. Cokaric 8, B. Basic 8, A. Zanki 1, A. Pesa 13,I. Mizdrak 6, I. Juric 3, N. Zadro 6,N. Suton 1, M. Maretic 1

Dujmovaca d.o.o.

M. Videka 1, M. Sucic 6, I. Petrusic 11, J. Cagalj 8, T. Kovacevic 10, B. Novakovic 11, F. Pavic 9, I. Efendic 1, P. Sakic 6

Antipiros

G. Sisko 22, D. Tomic 21, T. Kamber 2,A. Kuzmanic 18, F. Vulas 1, H. Sisko 3, K. Kvesic 2, S. Muslim 2, T. Kuzmanic 1

Radunica

A. Ivisic 19,J. Brnabic 14,T. Cvitkovic 5,M. Miserda 11,P. Matenda 4, T. Culic 9, H. Puljak 2, R. Vuskovic 12, A. Petricievc 5, A. Mijic 4, D. Banic 3

Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar

Z. Svilicic 10, D. Damjanovic 7, M. Milivojevic 5, B. Jerkovic 4, J. Ergovic 6, J. Kirevski 19, Z. Burilovic 4, V. Lucic 3, T. Mrcela 3, G. Milisa 1, I. Babic 1, V. Ljuba 1

Is Deutsche

–. Nasup 25, I. Jurjevic 5, Mirko Jurjevic 20, N. Radanovic 5, D. Bratic 9, M. Carevic 4, M. Penovic 2, S. Burdelez 7, J. Grizelj 2, I. Bacic 2, D. Vidovic 1, T. Mrden 2, Marin Jurjevic 1

Kidan žile

M. Misic 35, I. Culo 3, S. Soldo 8, L. Roje 14, I. Lovric 18, F. Kojundžic 5, J. Srdelic 6, A. Rada 1, J. Aljinovic 23, M. Sekul 1, H. Mlacic 8, M. Nonkovic 1, V. Pavicic 2

Inero

V. Duvnjak 28,D. Markic 7,D. Klaric 17,I.Maskovic 8,P.Velickovic 14, S. Gudelj Velaga 8, B. Broketa 8, S. Plazibat 1, I. Radan 9

Topel mobiteli

L. Peric 23, I. Simic 6, D. Grubisic 12, T. Parcina 7, L. Puizina 7, M. Dukic 15, M. Olujic 16, D. Martinovic 5, M. Kalinic 5

Strožanac

M. Galiot 13, M.Pavela 11,T.Dobric 12,S.Perisic 30,M. Malenica 18, D. Simunovic 1, A. Jercic 15, M. Mikulicic 9, T. Buljan 8, P. Perica 1, M. Delic 1

Pivnica Karlo- Mika Putz

R. Milanovic 11,B. Siric 11,I. Martinic 1,M. Ljubicic 12,F. Orosnjak 4, M. Moraca 17, I. Gotovac 3, A. Juric 5, M. Parlov 3, R. Ljubicic 8, A. Ivic 3, G. Vujevic 1, H. –ikic 2

PB Split

A. Pavic 11, M. Dubovac 21, J. Mrsic 2, S. Gudelj 9, L. Trogrlic 1, J. Vajic 15, N. Tomic 10, M. Sasa 2, T. Kasalo 6, B. Ercegovic 7, G. Dadic 1, A. Gracin 6

MNK Zlatko Celent

F. Blaževic 24,M. Pelivan 4,Z. Zebic 10,A. Kraljevic 13,D. Blaževic 3, D. Martinac 14, D. Mededovic 17, N. Blaževic 1,J. Vrvilo 2,I. Basic 4, J. Podrug 2, A. Rada 23, M. Vrcic 3

DOMUS- Croatia Kman '83

R. Kulusic 5, D. Jankovic 18,J. Bucevic 3, R. Grgatovic 2, D. Lulic 5, T. Mamic 18, D. Nejasmic 5, T. Barisic 5, M. Situm 14, V. Maraca 2, B. Bogetic 2

 

 

 

 

 

 

 

 





RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA