MLADI - VETERANI
 





4. LIGA - SEZONA 2009/2010

novosti > 4. liga


Prvak lige: RIBARI

26. Kolo: ZADNJE KOLO 25.04.2010.
12:00 Liverpool 6 : 3 MG Šport
12:55 VIK 4 : 8 L.C. Monty Python
13:55 MNK Jel nećeš 2 : 10 Nakić trade
14:50 Gt trade 2 : 11 Millenium game shop
15:50 DŠR Kman 2 : 6 El Classico-C.B. Legis
16:45 Ribari 4 : 2 MNK Žrnovnica
17:45 AD Arma 1 : 2 MNK 'Etiri Hansaflex

POPIS MOMČADI 4. LIGE:

1. Gt trade
2. Nakić trade
3. Millenium game shop- Ex. Staklo MAAS
4. MG Šport
5. L.C. Monty Payton
6. MNK 'Etiri Hansaflex
7. MNK Žrnovnica
8. El Classico-C.B. Legis- Ex. Šlape united
9. DŠR Kman
10. Ribari
11. AD Arma- Ex. St oprema
12. VIK
13. Liverpool
14. MNK Jel nećeš

Ekipe su poredane po rednom broju izvlačenja.

Bergerova tablica:

  I II III IV V VI VII
1. 2-13 1-14 6-9 4-11 3-12 5-10 7-8
2. 1-10 5-6 3-8 12-14 4-7 13-11 2-9
3. 14-8 13-3 1-2 12-4 11-5 10-6 9-7
4. 12-6 11-7 13-5 14-9 1-4 3-2 10-8
5. 4-9 3-10 5-8 6-7 13-14 1-12 2-11
6. 7-3 4-6 11-12 8-2 10-13 9-1 14-5
7. 5-1 9-10 7-12 8-11 14-3 13-6 4-2
8. 9-12 13-8 10-11 6-2 1-7 4-14 5-3
9. 11-3 12-2 10-4 9-5 8-6 14-7 13-1
10. 7-5 8-4 14-6 11-1 10-2 9-3 12-13
11. 10-14 9-11 3-4 7-13 2-5 8-12 6-1
12. 1-8 7-2 13-9 3-6 14-11 5-4 12-10
13. 4-13 5-12 2-14 3-1 8-9 7-10 6-11




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA