MLADI - VETERANI
 





STRIJELCI - 4. LIGA

novosti > 4. liga > najbolji strijelci


Lista strijelaca:

Najbolji strijelac lige: T. BRALIĆ 42

Nakic trade

I. Nakic 7, D. Domazet 8, I. Tikvica 25,A. Cota 5, M. Karic 3,M. Petricevic 8, J. Rogic 6, P. Ravlic 11,M. Kostic 3,A. Pivic 5,I.Juric 1,J.Lukic 5, I. Dukic 7, A. Kesic 6, L. Mravak 6, A. Munitic 1

Liverpool

D. Mikulic 5, J. Pokrajac 3, G. Miketek 31, I. Niksic 23, M. A. Mustapic 2, D. Simic 21, M. Delic 24, I. Delic 6, Z. Rada 9, J. Bebic 2, H. Situm 1

GT trade

B.I.Grgic 21,I. Pivac 9,D. Tomic 7,A.Z. Tonsic 11,Z. Mustic 1,I. Gotovac 20, A.G. Mrsic 4, D. Glumac 2, F. Medic 3

MNK Jel neces

T. Aracic 7, M. Culina 11, A. Glavinovic 1, J. Vodanovic 9, I. Aracic 5, R. Radonic 15, M. –ikic 2,M.Alujevic 3,D.Franic 5,A. Radonic 3,M. Pinjusic 1, I. Bazina 1, T. Bajic 1

MNK 'Etiri Hansaflex

V. Basic 3, T. Milun 6, J. Mijac 6, T. Juretic 1, M. Tomic 13, A. Gudelj 14, D. Zoric 5, S. Madzar 3, M. Mustapic 5, J. Pokrajac 5, G. Milun 1

DSR Kman

A. Zorica 1, M. Simovic 30, J. Kokan 10, I. Milos 3, A. Doljanin 5, I. Dukic 5, D. Doljanin 17, N. Pavic 3, N. Grubisic 7, A. Serdarevic 5, M. Matijasevic 5, D. Milos 10, Z. Buzov 1

MG Sport

D. Voloder 7, S. Svagusa 25, J. Vrdoljak 29, T. Svalina 12, M. Voloder 2, N. Moro 13, J. Grubisic 6, A. Matas 5, M. Bakic 2

AD Arma

A. Jutronic 6, Lj. Marijanovic 4, S. Bulajic 7,M. Smoljko 11,M. Boskovic 15, S. –ordevic 2, B. Sabbioncello 2, M. Radanovic 4, V. Omrcen 3, G. Gavranic 4

Millenium game shop

I. Mujan 23, M. Goreta 11, A.A. Sunara 4, A. Soco 47, J.Skelin 6, N. Komar 1,J.Radic 18,M.Sunara 2,M.Karic 14,J.Skelin 2,M. Peric 5, I. Dodik 1

VIK

Z. Tisljar 11, M. Stapic 9, S. Tomic 12, I. Kavelj 11, J. Ljubicic 29, M. Grubisic 9, D. Saric 3, V. Kovacic 1, D. Dadic 10

L.C. Monty Python

T. Bralic 42, I. Radan 9, –. Skoko 15, P. Vatavuk 5, G. Cular 9, K. Vulic 16, M. Depeder 18, Z. Vlaski 2, V. Dvornik 2, M. Loncar 2, J. Geison da silva 2, J. Rajcic 1, M. Stojkic 3

Ribari

Z. Dumanic 16, M. Katusic 2, S. Dumanic 34, M. Znaor 17, K. Kardum 14, D. Znaor 18, V. Munitic 7, T. Kardum 19, V. Kremenjas 7, M. Jukic 10, B. Kremenjas 6, A. Pavkovic 2

MNK Zrnovnica

I. Ilic 6, M. Kolak 11,M. Lazeta 14,J. Aljinovic 9,Lj. Dujmic 17,K. Aljinovic 9, A. Klisanin 2, T. Pivac 1, D. Dude 1

El Clasicco - C.B. Legis

A. Bebic 20, M. Ban 16, D. Dujmovic 1, P. Tiganj 6, M. Protuder 16, B. Matutinovic 14, L. Jovic 15, H. Domjanic 3, M. Bajic 3, T. Vlastelica 4, M. Pejkovic 5

 

 

 





RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA