MLADI - VETERANI
 





1. LIGA - ARHIVA 2008/2009


MOMČADI

novosti > super liga > arhiva > 2008/2009 momčadi

1. Dujmovača d.o.o.
2. Pivnica Karlo- Mika Putz ex. Caffe bar Pivnica Karlo
3. Strožanac- Klobuk travel ex. Strožanac pekarnica Kambo
4. IS Deutsche
5. PB Split
6. Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
7. Topel mobiteli
8. Domus
9. Garaža Pujanke
10. MNK Skalice ex. Skalice *Isključeni iz natjecanja
11. Inero
12. Kidan žile ex. Akud
13. MNK Zlatko Celent
14. Radunica- Sv. Dominik ex. Udruga Dani Radunice

"DOMUS"
sezona 2008/2009

 

"DUJMOVAČA D.O.O."
sezona 2008/2009

 

IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga
"GARAŽA PUJANKE"
sezona 2008/2009

IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga
"INERO"
sezona 2008/2009
 

IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga

"IS DEUTSCHE"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. Tomislav Jerčić  11. Ivan Jurjević
 2. Nebojša Vinčić  12. Siniša Jurić
 3. Dario Bratić  13. Marin Jurjević
 4. Darijo Šimić  14. Goran Baković
 5. Tonći Vidović  15. Nikša Radanović
 6. Mirko Jurjević  16. Ivica Bačić
 7. Damir Vidović  17. Toni Mrđen
 8. Marko Marijanović  18. Mario Glumac
 9. Marjo Penović  19. Stjepan Dumanić
 10. Matko Parčina  20. /
VODITELJ
Matko Parčina & Goran Baković 1. liga

"KIDAN ŽILE"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga

"MNK ZLATKO CELENT"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga

"PB SPLIT"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga

"PIVNICA KARLO- MIKA PUTZ"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga

"RADUNICA- SV. DOMINIK"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga

"STROŽANAC PEKARNICA KAMBO"
sezona 2008/2009

 

IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga
"TOPEL MOBITELI"
sezona 2008/2009
 

IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga

"ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. /  11. /
 2. /  12. /
 3. /  13. /
 4. /  14. /
 5. /  15. /
 6. /  16. /
 7. /  17. /
 8. /  18. /
 9. /  19. /
 10. /  20. /
VODITELJ
/ 1. liga




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA