MLADI - VETERANI
 





SUPER LIGA - ARHIVA 2006/2007


REZULTATI

novosti > super liga > arhiva > 2006/2007 rezultati

1. Kolo:   11.09.2006.
10.09.2006. Pismon zvati
2 : 4 Zlatan otok- Sv. Nedilja
Garaža Pujanke 1 : 5 Pivnica Klara
Inero 1 : 3 Caffe bar ST- Riva
Akud 13 : 1 MNK Špurijus
Klinika Sućidar 1 : 3 Domus
PB Split 2 : 2 Udruga Dani Radunice
MNK Zlatko Celent 4 : 7 Strožanac- Pekarnica Kambo
2. Kolo:   18.09.2006.
Akud 10 : 2 Inero
Domus 7 : 0 MNK Špurijus
Udruga Dani Radunice 2 : 8 Klinika Sućidar
Strožanac- Pekarnica Kambo 4 : 3 PB Split
Zlatan otok- Sv. Nedilja 3 : 4 MNK Zlatko Celent
Pivnica Klara 2 : 1 Pismon zvati
17.09.2006. CB St- Riva
1 : 0 Garaža Pujanke
3. Kolo:   25.09.2006.
Klinika Sućidar 3 : 6 PB Split
Pismon zvati 5 : 5 Domus
Inero 3 : 6 Strožanac
Caffe bar St- Riva 2 : 8 Zlatan otok Sv.Nedilja
MNK Špurijus 4 : 3 MNK Zlatko Celent
Pivnica Klara 2 : 3 Akud
Garaža Pujanke 2 : 3 Udruga dani Radunice
4. Kolo:   02.10.2006.
Strožanac- Pekarnica Kambo 11 : 1 MNK Špurijus
MNK Zlatko Celent 7 : 3 Klinika Sućidar
Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 2 : 9 PB Split
Udruga dani Radunice 4 : 6 Inero
Domus 5 : 3 Garaža Pujanke
Akud 2 : 0 Pismon zvati
Caffe bar St-Riva 2 : 4 Pivnica Klara
5. Kolo:   09.10.2006.
MNK Špurijus 4 : 4 Udruga dani Radunice
Inero 0 : 3 bb Domus
Klinika Sućidar 3 : 6 Strožanac- Pekarnica Kambo
PB Split 2 : 8 MNK Zlatko Celent
Pivnica Klara 1 : 3 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
Pismon zvati 8 : 2 Caffe bar St-Riva
Garaža Pujanke 5 : 10 Akud
6. Kolo:   16.10.2006.
Domus 5 : 1 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
Caffe bar St-Riva 4 : 5 Strožanac- Pekarnica Kambo
MNK Zlatko Celent 2 : 6 Pivnica Klara
Inero 2 : 6 MNK Špurijus
Garaža Pujanke 8 : 2 Klinika Sućidar
PB Split 4 : 3 Pismon zvati
Akud 5 : 1 Udruga dani Radunice
7. Kolo:   23.10.2006.
MNK Zlatko Celent 7 : 4 Garaža Pujanke
Pismon zvati 4 : 8 Strožanac-Pekarnica Kambo
Pivnica Klara 4 : 6 Udruga dani Radunice
Inero 5 : 9 PB Split
Klinika Sućidar 4 : 1 MNK Špurijus
29.10.2006. CB St- Riva
0 : 4 Domus
29.10.2006. Zlatan otok
2 : 1 Akud
8. Kolo:   06.11.2006.
05.11.2006. Pivnica Klara
8 : 4 Strožanac pekarnica Kambo
PB Split 11 : 3 Garaža Pujanke
MNK Špurijus 1 : 6 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
Pismon zvati 2 : 1 MNK Zlatko Celent
Domus 3 : 0 Akud
Klinika Sućidar 3 : 2 Inero
Udruga dani Radunice 3 : 2 Caffe bar St- Riva
9. Kolo:   13.11.2006.
12.11.2006. MNK Špurijus
4 : 4 PB Split
MNK Zlatko Celent 3 : 1 Inero
Strožanac-pekarnica Kambo 4 : 3 Garaža Pujanke
Udruga dani Radunice 1 : 3 Pismon zvati
Domus 2 : 4 Pivnica Klara
Akud 9 : 2 Caffe bar St- Riva
Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 9 : 3 Klinika Sućidar
10. Kolo:   20.11.2006.
19.11.2006. Dani Radunice
3 : 5 Domus
Klinika Sućidar 3 : 3 Pismon zvati
MNK Zlatko Celent 5 : 5 Caffe bar St- Riva
Pivnica Klara 3 : 2 PB Split
Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 2 : 6 Inero
Strožanac Pekarnica Kambo 7 : 5 Akud
MNK Špurijus 7 : 3 Garaža Pujanke
11. Kolo:   27.11.2006.
26.11.2006. Akud
8 : 3 MNK Zlatko Celent
Caffe bar St- Riva 3 : 6 PB Split
Pivnica Klara 4 : 14 Klinika Sućidar
Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 2 : 3 Udruga dani Radunice
Pismon zvati 4 : 5 MNK Špurijus
Inero 8 : 2 Garaža Pujanke
Domus 7 : 4 Strožanac-pekarnica Kambo
12. Kolo:   15.01.2007.
14.01.2007. Klinika Sućidar
1 : 0 Caffe bar St- Riva
MNK Špurijus 3 : 5 Pivnica Klara
Garaža Pujanke 6 : 6 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
Inero 3 : 1 Pismon zvati
Strožanac-Pekarnica Kambo 6 : 2 Udruga dani Radunice
MNK Zlatko celent 1 : 5 Domus
PB Split 3 : 6 Akud
13. Kolo:   22.01.2007.
21.01.2007. Pismon zvati
3 : 3 Garaža Pujanke
Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 2 : 5 Strožanac-Pekarnica Kambo
Pivnica Klara 1 : 1 Inero
Caffe bar St- Riva 1 : 8 MNK Špurijus
Akud 3 : 1 Klinika Sućidar
Domus 1 : 3 PB Split
Udruga Dani Radunice 0 :

3

MNK Zlatko Celent
14. Kolo:   29.01.2007.
28.01.2007. Zlatan otok
3 : 9 Pismon zvati
Pivnica Klara 5 : 3 Garaža Pujanke
PB Split 4 : 7 Udruga Dani Radunice
MNK Špurijus 7 : 4 Akud
Inero 7 : 3 Caffe bar ST- Riva
Klinika Sućidar 2 : 3 Domus
MNK Zlatko Celent 1 :

7

Strožanac Pekarnica Kambo
15. Kolo:   05.02.2007.
04.02.2007. St- Riva
4 : 4 Garaža Pujanke
Akud 4 : 1 Inero
Domus 7 : 1 MNK Špurijus
Udruga Dani Radunice 1 : 2 Klinika Sućidar
Strožanac Pekarnica Kambo 3 : 6 PB Split
Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 1 : 3 MNK Zlatko Celent
Pivnica Klara 3 :

1

Pismon zvati
16. Kolo:   12.02.2007.
11.02.2007. Klinika Sućidar
1 : 1 PB Split
Inero 1 : 2 Strožanac Pekarnica Kambo
Pismon zvati 2 : 8 Domus
Caffe bar St- Riva 1 : 3 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
MNK Špurijus 6 : 6 MNK Zlatko Celent
Pivnica Klara 4 : 3 Akud
Garaža Pujanke 3 :

2

Udruga Dani Radunice
17. Kolo:   19.02.2007.
18.02.2007. Strožanac
5 : 3 MNK Špurijus
MNK Zlatko Celent 0 : 4 Klinika Sućidar
Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 1 : 2 PB Split
Akud 7 : 0 Pismon zvati
Caffe bar St- Riva 1 : 6 Pivnica Klara
Domus 3 : 7 Garaža Pujanke
Udruga dani Radunice 2 :

3

Inero
18. Kolo:   05.03.2007.
04.03.2007. Inero
1 : 2 Domus
MNK Špurijus 3 : 2 Udruga dani Radunice
Klinika Sućidar 3 : 4 Strožanac Pekarnica Kambo
PB Split 8 : 2 MNK Zlatko Celent
Pivnica Klara 7 : 3 Zlatan otok- Sv. Nedilja
Caffe bar ST- Riva 4 : 3 Pismon zvati
Akud 8 :

5

Garaža Pujanke
19. Kolo:   12.03.2007.
11.03.2007. Dani Radunice
2 : 9 Akud
Domus 5 : 3 Zlatan otok- Sv. Nedilja
Inero 2 : 1 MNK Špurijus
MNK Zlatko Celent 5 : 4 Skalice Auriga
Garaža Pujanke 7 : 6 Klinika Sućidar
Prekid u 22 sek. prije kraja pri rezultatu 7:6 za Garažu Pujanke
Strožanac Pekarnica Kambo 5 : 3 Caffe bar ST- Riva
PB Split 2 :

0

Pismon zvati
20. Kolo:   19.03.2007.
18.03.2007. Zlatko Celent
1 : 7 Garaža Pujanke
Pismon zvati 3 : 8 Strožanac Pekarnica Kambo
Skalice Auriga 5 : 3 Udruga Dani Radunice
Inero 4 : 2 PB Split
Zlatan otok- Sv. Nedilja 1 : 6 Akud
Klinika Sućidar 2 : 4 MNK Špurijus
Caffe bar St- Riva 3 :

6

Domus
21. Kolo:   19.03.2007.
30.03.2007. Skalice Auriga
2 : 7 Strožanac Pekarnica Kambo
Domus 4 : 4 Akud
PB Split 3 : 1 Garaža Pujanke
Pismon zvati 3 : 1 MNK Zlatko Celent
MNK Špurijus 2 : 4 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
Klinika Sućidar 2 : 2 Inero
Caffe bar St- Riva 2 :

3

Udruga Dani Radunice
22. Kolo:   02.04.2007.
03.04.2007. MNK Špurijus
/ : / PB Split
Akud 7 : 1 Caffe bar St- Riva
Strožanac- Pekarnica Kambo 8 : 2 Garaža Pujanke
Domus 10 : 6 Skalice Auriga
Udruga Dani Radunice 2 : 1 Pismon zvati
Zlatan otok Sv. Nedilja 5 : 1 Klinika Sućidar
MNK Zlatko Celent 2 :

6

Inero
23. Kolo:   16.04.2007.
15.04.2007. Dani Radunice
6 : 4 Domus
Klinika Sućidar 1 : 3 Pismon zvati
MNK Zlatko Celent 5 : 2 Caffe bar ST- Riva
Strožanac- Pekarnica Kambo 1 : 3 Akud
Zlatan otok Sv. Nedilja 9 : 3 Inero
Skalice Auriga 6 : 7 PB Split
MNK Špurijus 2 :

6

Garaža Pujanke
24. Kolo:   23.04.2007.
22.04.2007. Akud
6 : 2 MNK Zlatko Celent
Skalice Auriga 3 : 4 Klinika Sućidar
Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 2 : 2 Udruga Dani Radunice
Pismon zvati 2 : 1 MNK Špurijus
Domus 6 : 7 Strožanac- Pekarnica Kambo
Inero 1 : 5 Garaža Pujanke
Caffe bar St- Riva 7 :

9

PB Split
25. Kolo:   30.04.2007.
29.04.2007. Klinika Sućidar
4 : 1 Caffe bar ST- Riva
MNK Špurijus 3 : 5 Skalice Auriga
Garaža Pujanke 3 : 9 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
Inero 0 : 1 Pismon zvati
Strožanac- Pekarnica Kambo 2 : 5 Udruga Dani Radunice
MNK Zlatko Celent 0 : 3 Domus
PB Split 2 :

2

Akud
26. Kolo:   14.05.2007.
06.05.2007. Skalice Auriga
5 : 4 Inero
Udruga Dani Radunice 2 : 4 MNK Zlatko Celent
Domus 3 : 7 PB Split
Akud 5 : 3 Klinika Sućidar
Caffe bar ST- Riva 0 : 4 MNK Špurijus
Pismon zvati 4 : 4 Garaža Pujanke
Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 3 :

2

Strožanac- Pekarnica Kambo




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA