MLADI - VETERANI
 





SUPER LIGA - ARHIVA 2007/2008


REZULTATI

novosti > super liga > arhiva > 2007/2008 rezultati

1. Kolo:    
  NEDJELJA 16.09.2007.
21:40 Is Deutsche 2 : 2 Pismon zvati
  PONEDJELJAK 17.09.2007.
15:15 Klinika Sućidar 4 : 3 Dujmovača d.o.o.
16:10 Udruga Dani Radunice 1 : 7 MNK Zlatko Celent
17:10 MNK Špurijus 3 : 6 Inero
18:05 Zlatan Otok Sv Nedilja Hvar 2 : 6 Domus
19:05 PB Split 3 : 5 Strožanac Pekarnica Kambo
20:00 Skalice 0 : 10 Akud
2. Kolo:    
  NEDJELJA 23.09.2007.
21:40 Klinika Sućidar 4 : 7 Strožanac Pekarnica Kambo
  PONEDJELJAK 24.09.2007.
15:15 PB Split 3 : 0 Udruga Dani Radunice
16:10 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 2 : 1 Akud
17:10 Domus 3 : 5 Dujmovača d.o.o.
18:05 MNK Špurijus 1 : 3 Skalice Auriga
19:05 Pismon zvati 4 : 4 Inero
20:00 Is Deutsche 5 : 0 MNK Zlatko Celent
3. Kolo:    
  NEDJELJA 30.09.2007.
21:40 Dujmovača d.o.o. 2 : 3 Akud
  PONEDJELJAK 01.10.2007.
15:15 Pismon zvati 4 : 7 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
16:10 Klinika Sućidar 4 : 5 Is Deutsche
17:10 Domus 7 : 3 MNK Špurijus
18:05 Inero 3 : 2 PB Split
19:05 Strožanac Pekarnica Kambo 8 : 3 Udruga Dani Radunice
20:00 MNK Zlatko Celent 2 : 2 Skalice
4. Kolo:    
  NEDJELJA 14.10.2007.
21:40 Domus 11 : 1 Udruga Dani Radunice
  PONEDJELJAK 15.10.2007.
15:15 Inero 4 : 5 Skalice
16:10 Pismon zvati 4 : 7 PB Split
17:10 Dujmovača d.o.o. 5 : 2 MNK Zlatko Celent
18:05 Klinika Sućidar 3 : 4 MNK Špurijus
19:05 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 1 : 0 Is Deutsche
20:00 Strožanac Pekarnica kambo 8 : 3 Akud
5. Kolo:    
  NEDJELJA 21.10.2007.
21:40 MNK Špurijus 5 : 1 MNK Zlatko Celent
  PONEDJELJAK 22.10.2007.
15:15 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 5 : 5 Strožanac Pekarnica kambo
16:10 PB Split 5 : 1 Akud
17:10 Udruga Dani Radunice 3 : 9 Skalice
18:05 Pismon zvati 2 : 4 Dujmovača d.o.o.
19:05 Klinika Sućidar 2 : 9 Domus
20:00 Is Deutsche 3 : 3 Inero
6. Kolo:    
  SUBOTA 27.10.2007.
16:45 Skalice 5 : 4 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
  PONEDJELJAK 29.10.2007.
15:15 MNK Špurijus 2 : 3 Udruga Dani Radunice
16:10 Inero 3 : 8 Domus
17:10 Akud 8 : 6 Is Deutsche
18:05 Strožanac Pekarnica Kambo 7 : 3 Pismon zvati
19:05 MNK Zlatko Celent 2 : 2 Klinika Sućidar
20:00 Dujmovača d.o.o. 1 : 5 PB Split
7. Kolo:    
  SUBOTA 03.10.2007.
17:45 PB Split 9 : 2 Klinika Sućidar
  PONEDJELJAK 05.11.2007.
15:15 MNK Zlatko Celent 1 : 4 Strožanac Pekarnica Kambo
16:10 Skalice 5 : 4 Domus
17:10 Akud 9 : 5 Inero
18:05 Dujmovača d.o.o. 3 : 6 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
19:05 Pismon zvati 2 : 2 Udruga Dani Radunice
20:00 MNK Špurijus 3 : 3 Is Deutsche
8. Kolo:    
  NEDJELJA 11.11.2007.
21:00 MNK Zlatko Celent 2 : 8 Domus
  PONEDJELJAK 12.11.2007.
15:15 Pismon zvati 1 : 4 Akud
16:10 Strožanac Pekarnica Kambo 3 : 3 Inero
17:10 Udruga Dani Radunice Levanat 7 : 0 Is Deutsche
18:05 Klinika Sućidar 3 : 8 Skalice
19:05 MNK Špurijus 2 : 6 Dujmovača d.o.o.
20:00 PB Split 3 : 1 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
9. Kolo:    
  NEDJELJA 18.11.2007.
21:35 Inero 1 : 3 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
  PONEDJELJAK 19.11.2007.
15:15 ODGOĐENO! Domus / : / Is Deutsche ODGOĐENO!
16:10 Strožanac Pekarnica Kambo 6 : 2 MNK Špurijus
17:10 MNK Zlatko Celent 3 : 4 PB Split
18:05 Akud 9 : 2 Udruga Dani Radunice
19:05 Dujmovača d.o.o. 3 : 3 Skalice
20:00 Pismon zvati 4 : 2 Klinika Sućidar
10. Kolo:    
  NEDJELJA 02.12.2007.
/ (ODGOĐENO!) Skalice / : / PB Split (ODGOĐENO!)
  PONEDJELJAK 03.12.2007.
15:15 Alud 7 : 4 MNK Špurijus
16:10 Dujmovača d.o.o. 4 : 1 Udruga Dani Radunice Levanat
17:10 Inero 4 : 3 Klinika Sućidar
18:05 Strožanac Pekarnica Kambo 6 : 3 Is Deutsche
19:05 MNK Zlatko Celent 2 : 8 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
20:00 Domus 4 : 2 Pismon zvati
11. Kolo:    
  SUBOTA 08.12.2007.
20:55 Strožanac Pekarnica Kambo 6 : 4 Dujmovača d.o.o.
  PONEDJELJAK 10.12.2007.
15:15 MNK Zlatko Celent 5 : 7 Inero
16:10 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 7 : 1 MNK Špurijus
17:10 Skalice 8 : 1 Pismon zvati
18:05 Is Deutsche 4 : 11 PB Split
19:05 Akud 9 : 3 Domus
20:00 Udruga Dani Radunice Levanat 5 : 4 Klinika Sućidar
12. Kolo:    
  NEDJELJA 16.12.2007.
20:55 Klinika Sućidar 1 : 3 Akud
  PONEDJELJAK 17.12.2007.
15:15 Skalice 5 : 1 Is Deutsche
16:10 Pismon zvati 6 : 2 MNK Zlatko Celent
17:10 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 6 : 2 Udruga Dani Radunice Levanat
18:05 Dujmovača d.o.o. 0 : 2 Inero
19:05 PB Split 4 : 2 MNK Špurijus
20:00 Domus / : / Strožanac Pekarnica Kambo
13. Kolo:    
NEDJELJA 13.01.2008.
20:55 MNK Špurijus 6 : 7 Pismon zvati
21:55 PB Split 4 : 4 Domus
PONEDJELJAK 14.01.2008.
15:15 Is Deutsche 6 : 2 Dujmovača d.o.o.
16:10 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 4 : 1 Klinika Sućidar
17:10 Akud 5 : 10 MNK Zlatko Celent
18:05 Skalice 4 : 4 Strožanac Pekarnica Kambo
19:05 Udruga Dani Radunice Levanat 3 : 3 Inero
14. Kolo:    
  NEDJELJA 20.01.2008.
21:55 Is Deutsche 1 : 1 Pismon zvati
  PONEDJELJAK 21.01.2008.
15:15 Dujmovača d.o.o. 1 : 0 Klinika Sućidar
16:10 MNK Zlatko Celent 6 : 3 Udruga Dani Radunice Levanat
17:10 Inero 3 : 2 MNK Špurijus
18:05 Domus 2 : 5 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
19:05 Strožanac Pekarnica Kambo 1 : 4 PB Split
20:00 Akud 3 : 3 Skalice
15. Kolo:    
  NEDJELJA 27.01.2008.
21:55 Strožanac Pekarnica Kambo 12 : 5 Klinika Sućidar
  PONEDJELJAK 28.01.2008.
15:15 Udruga Dani Radunice Levanat 6 : 7 PB Split
16:10 Akud 2 : 3 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
17:10 Dujmovača d.o.o. 5 : 6 Domus
18:05 Skalice 1 : 2 MNK Špurijus
19:05 Inero 2 : 3 Pismon zvati
20:00 MNK Zlatko Celent 4 : 3 Is Deutsche
16. Kolo:    
  NEDJELJA 03.02.2008.
21:55 Akud 5 : 2 Dujmovača d.o.o.
  PONEDJELJAK 04.02.2008.
15:15 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 3 : 3 Pismon zvati
16:10 Is Deutsche 2 : 2 Klinika Sućidar
17:10 MNK Špurijus 4 : 4 Domus
18:05 PB SPlit 5 : 5 Inero
19:05 Udruga Dani Radunice Levanat 4 : 7 Strožanac Pekarnica Kambo
20:00 Skalice 6 : 3 MNK Zlatko Celent
17. Kolo:    
  NEDJELJA 10.02.2008.
20:55 Udruga Dani Radunice Levanat 6 : 1 Domus
  PONEDJELJAK 11.02.2008.
15:15 Skalice 7 : 4 Inero
16:10 PB Split 6 : 5 Pismon zvati
17:10 MNK Zlatko Celent 3 : 9 Dujmovača d.o.o.
18:05 MNK Špurijus 1 : 3 Klinika Sućidar
19:05 Is Deutsche 3 : 6 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
20:00 Akud 1 : 5 Strožanac Pekarnica Kambo
18. Kolo:    
  NEDJELJA 17.02.2008.
19:15 MNK Zlatko Celent 0 : 3 MNK Špurijus
  PONEDJELJAK 18.02.2008.
15:15 Strožanac Pekarnica Kambo 0 : 4 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
16:10 Akud 7 : 3 PB Split
17:10 Skalice 5 : 5 Udruga Dani Radunice Levanat
18:05 Dujmovača d.o.o. 4 : 1 Pismon zvati
19:05 Domus 5 : 6 Klinika Sućidar
20:00 Inero 1 : 2 Is Deutsche
19. Kolo:    
  NEDJELJA 24.02.2008.
21:45 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 6 : 4 Skalice
  PONEDJELJAK 25.02.2008.
15:15 Udruga Dani Radunice Levanat 3 : 2 MNK Špurijus
16:10 Domus 6 : 1 Inero
17:10 Is Deutsche 0 : 9 Akud
18:05 Pismon zvati 1 : 6 Strožanac Pekarnica Kambo
19:05 Klinika Sućidar 0 : 6 MNK Zlatko Celent
20:00 PB Split 3 : 2 Dujmovača d.o.o.
20. Kolo:    
  NEDJELJA 02.03.2008.
21:45 Klinika Sućidar 4 : 5 PB Split
  PONEDJELJAK 03.03.2008.
15:15 Strožanac Pekarnica Kambo 7 : 8 MNK Zlatko Celent
16:10 Domus 5 : 6 Skalice
17:10 Inero 3 : 6 Akud
18:05 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 5 : 2 Dujmovača d.o.o.
19:05 Udruga Dani Radunice Levanat 6 : 2 Pismon zvati
20:00 Is Deutsche 1 : 3 MNK Špurijus
21. Kolo:    
  NEDJELJA 09.03.2008.
21:45 Domus 1 : 8 MNK Zlatko Celent
  PONEDJELJAK 10.03.2008.
15:15 Akud 5 : 4 Pismon zvati
16:10 Inero 4 : 2 Strožanac Pekarnica Kambo
17:10 Is Deutsche 5 : 2 Udruga Dani Radunice Levanat
18:05 Skalice 5 : 2 Klinika Sućidar
19:05 Dujmovača d.o.o. 2 : 7 MNK Špurijus
20:00 Ulatan otok Sv. Nedilja Hvar 4 : 6 PB Split
22. Kolo:    
  NEDJELJA 16.03.2008.
21:45 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 6 : 1 Inero
  PONEDJELJAK 17.03.2008.
15:15 Is Deutsche 4 : 4 Domus
16:10 MNK Špurijus 2 : 3 Strožanac Pekarnica Kambo
17:10 PB Split 4 : 3 MNK Zlatko Celent
18:05 Udruga Dani Radunice Levanat 3 : 9 Akud
19:05 Skalice 2 : 1 Dujmovača d.o.o.
20:00 Klinika Sućidar 5 : 2 Pismon zvati
23. Kolo:    
  ČETVRTAK 20.03.2008.
17:20 PB Split 4 : 3 Skalice
  PONEDJELJAK 31.03.2008.
15:15 MNK Špurijus 6 : 4 Akud
16:10 Udruga Dani Radunice Levanat 6 : 3 Dujmovača d.o.o.
17:10 Klinika Sućidar 1 : 3 Inero
18:05 Is Deutsche 4 : 2 Strožanac Pekarnica Kambo
19:05 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 3 : 3 MNK Zlatko Celent
20:00 Pismon zvati 1 : 3 Domus
24. Kolo:    
  ČETVRTAK 06.04.2008.
21:45 Dujmovača d.o.o. 2 : 2 Strožanac Pekarnica Kambo
  PONEDJELJAK 07.04.2008.
15:15 Inero 3 : 2 MNK Zlatko Celent
16:10 MNK Špurijus 6 : 8 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
17:10 Pismon zvati 2 : 7 Skalice
18:05 PB Split 3 : 4 Is Deutsche
19:05 Domus 2 : 8 Akud
20:00 Klinika Sućidar 11 : 5 Udruga Dani Radunice Levanat
25. Kolo:    
  NEDJELJA 13.04.2008.
21:45 Akud 3 : 4 Klinika Sućidar
  PONEDJELJAK 14.04.2008.
15:15 Is Deutsche 13 : 4 Skalice
16:10 MNK Zlatko Celent 8 : 2 Pismon zvati
17:10 Udruga Dani Radunice Levanat 4 : 3 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
18:05 Inero 4 : 3 Dujmovača d.o.o.
19:05 MNK Špurijus 0 : 8 PB Split
20:00 Strožanac pekarnica Kambo 7 : 4 Domus
26. Kolo:    
  NEDJELJA 20.04.2008.
20:50 Pismon zvati 0 : 4 MNK Špurijus
  PONEDJELJAK 21.04.2008.
15:15 Domus 6 : 6 PB Split
16:10 Dujmovača d.o.o. 3 : 3 Is Deutsche
17:10 Klinika Sućidar 2 : 3 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
18:05 MNK Zlatko Celent 1 : 14 Akud
19:05 Strožanac pekarnica Kambo 6 : 7 Skalice
20:00 Inero 2 : 1 Udruga Dani Radunice Levanat




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA