MLADI - VETERANI
 





1. LIGA - ARHIVA 2008/2009


REZULTATI

novosti > 1. liga > arhiva > 2008/2009 rezultati

1. Kolo:    
  NEDJELJA 14.09.2008.
20:00 Pivnica Karlo- Mika Putz 2 : 1 MNK Zlatko Celent
  PONEDJELJAK 15.09.2008.
15:15 Dujmovača d.o.o. 4 : 3 Radunica- Sv. Dominik
16:10 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 5 : 2 Garaža Pujanke
17:10 Is Deutsche 2 : 3 Inero
18:05 Strožanac pekarnica Kambo 0 : 4 Kidan žile
19:05 PB Split 2 : 2 MNK Skalice
20:00 Topel mobiteli 1 : 2 Domus
2. Kolo:    
  NEDJELJA 28.09.2008.
20:45 Dujmovača d.o.o. 4 : 4 MNK Skalice
  PONEDJELJAK 22.09.2008.
15:15 PB Split 4 : 3 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
16:10 Strožanac pekarnica Kambo 2 : 2 Domus
17:10 Kidan žile 5 : 4 Radunica- Sv. Dominik
18:05 Is Deutsche 5 : 0 Topel mobiteli
19:05 MNK Zlatko Celent 5 : 2 Inero
20:00 Pivnica Karlo- Mika putz 1 : 4 Garaža Pujanke
3. Kolo:    
  NEDJELJA 28.09.2008.
21:40 Radunica- Sv. Dominik 2 : 5 Domus
  PONEDJELJAK 29.09.2008.
15:15 MNK Zlatko Celent 1 : 5 Strožanac pekarnica Kambo
16:10 Dujmovača d.o.o. 1 : 1 Pivnica Karlo- Mika putz
17:10 Kidan žile 4 : 5 Is Deutsche
18:05 Inero 2 : 4 PB Split
19:05 MNK Skalice 3 : 5 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
20:00 Garaža Pujanke 1 : 3 Topel mobiteli
4. Kolo:    
  NEDJELJA 05.10.2008.
21:40 Kidan žile 8 : 3 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
  PONEDJELJAK 06.10.2008.
15:15 Inero 1 : 4 Topel mobiteli
16:10 MNK Zlatko Celent 3 : 11 PB Split
17:10 Radunica- Sv. Dominik 4 : 6 Garaža Pujanke
18:05 Dujmovača d.o.o. 2 : 4 IS Deutsche
19:05 Strožanac pekarnica Kambo 5 : 1 Pivnica Karlo- Mika Putz
20:00 MNK Skalice 1 : 5 Domus
5. Kolo:    
  NEDJELJA 12.10.2008.
/ Strožanac 4 : 4 MNK Skalice
  PONEDJELJAK 13.10.2008.
/ PB Split 5 : 9 Domus
/ Is Deutsche 4 : 1 Garaža Pujanke
/ Pivnica Karlo- Mika Putz 2 : 1 Inero
/ Dujmovača d.o.o. 1 : 5 Kidan žile
/ MNK Zlatko Celent 6 : 2 Radunica Sv. Dominik
/ Topel mobiteli 3 : 4 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
6. Kolo:    
  NEDJELJA 19.10.2008.
21:40 Topel mobiteli 3 : 1 Strožanac pekarnica Kambo
  PONEDJELJAK 20.10.2008.
15:15 Is Deutsche 4 : 2 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar
16:10 Inero 2 : 4 Kidan žile
17:10 Domus 6 : 0 Pivnica Karlo- Mika Putz
18:05 MNK Skalice 3 : 4 MNK Zlatko Celent
19:05 Garaža Pujanke 6 : 2 Dujmovača d.o.o.
20:00 Radunica- Sv. Dominik 7 : 1 PB Split
7. Kolo:    
  NEDJELJA 02.11.2008.
21:40 PB Split 3 : 7 Dujmovača d.o.o.
  PONEDJELJAK 03.11.2008.
15:15 Garaža Pujanke 3 : 6 MNK Skalice
16:10 Topel mobiteli 4 : 4 Kidan žile
17:10 Domus 7 : 1 Inero
18:05 Radunica- Sv. Dominik 6 : 6 Strožanac pekarnica Kambo
19:05 MNK Zlatko Celent 5 : 3 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
20:00 Is Deutsche 4 : 0 Pivnica Karlo- Mika Putz
8. Kolo:    
  NEDJELJA 16.11.2008.
21:40 Garaža Pujanke 1 : 1 Kidan žile
  PONEDJELJAK 17.11.2008.
15:15 MNK Zlatko Celent 7 : 1 Domus
16:10 MNK Skalice 0 : 2 Inero
17:10 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 9 : 2 Pivnica Karlo- Mika Putz
18:05 Dujmovača d..o.o. 0 : 1 Topel mobiteli
19:05 Is Deutsche 3 : 3 Radunica- Sv. Dominik
20:00 PB Split 7 : 4 Strožanac Klobuk travel
9. Kolo:    
  NEDJELJA 23.11.2008.
21:40 Inero 3 : 2 Strožanac Klobuk travel
  PONEDJELJAK 24.11.2008.
15:15 Kidan žile 1 : 0 Pivnica Karlo- Mika Putz
16:10 MNK Skalice 0 : 8 Is Deutsche
17:10 Garaža Pujanke 3 : 10 PB Split
18:05 Domus 3 : 5 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
19:05 Radunica- Sv. Dominik 1 : 0 Topel mobiteli
20:00 MNK Zlatko Celent 2 : 1 Dujmovača d.o.o.
10. Kolo:    
  NEDJELJA 07.12.2008.
21:40 Topel mobiteli 5 : 5 PB Split
  PONEDJELJAK 08.12.2008.
15:15 Domus 1 : 1 Is Deutsche
16:10 Radunica- Sv. Dominik 4 : 3 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
17:10 Inero 3 : 1 Dujmovača d.o.o.
18:05 MNK Skalice 3 : 4 Pivnica Karlo- Mika Putz
19:05 Garaža Pujanke 3 : 3 Strožanac- Klobuk travel
20:00 Kidan žile 5 : 3 MNK Zlatko Celent
11. Kolo:    
  NEDJELJA 14.12.2008.
21:40 MNK Skalice 0 : 3 Radunica- Sv. Dominik
  PONEDJELJAK 15.12.2008.
17:10 Topel mobiteli 4 : 1 MNK Zlatko Celent
18:05 Pivnica Karlo- Mika Putz 0 : 10 PB Split
19:05 Domus 6 : 3 Kidan žile
20:00 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 2 : 3 Dujmovača d.o.o.
21:00 Garaža Pujanke 2 : 6 Inero
21:55 Strožanac Klobuk travel 2 : 3 Is Deutsche
12. Kolo:    
  PONEDJELJAK 05.01.2009.
15:15 Topel mobiteli 1 : 0 Pivnica Karlo- Mika Putz
16:10 MNK Zlatko Celent 2 : 0 Garaža Pujanke
17:10 Strožanac Klobuk travel 6 : 3 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
18:05 Radunica- Sv. Dominik 3 : 0 Inero
19:05 PB Split 3 : 7 Is Deutsche
20:00 Kidan žile 3 : 0 MNK Skalice
  SUBOTA 10.01.2009.
19:40 Dujmovača d.o.o. 3 : 1 Domus
13. Kolo:    
  NEDJELJA 11.01.2009.
21:40 Is Deutsche 3 : 4 MNK Zlatko Celent
  PONEDJELJAK 12.01.2009.
15:15 PB Split 1 : 8 Kidan žile
16:10 Pivnica Karlo- Mika Putz 3 : 3 Radunica- Sv. Dominik
17:10 Strožanac Klobuk travel 3 : 3 Dujmovača d.o.o.
18:05 Domus 4 : 3 Garaža Pujanke
20:00 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 6 : 3 Inero
14. Kolo:    
  SUBOTA 31.01.2009.
19:45 MNK Zlatko Celent / : / Pivnica Karlo- Mika Putz
  PONEDJELJAK 02.02.2009.
16:00 Radunica- Sv. Dominik 1 : 8 Dujmovača d.o.o.
17:00 Garaža Pujanke 2 : 7 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
17:55 Inero 1 : 4 Is Deutsche
18:55 Kidan žile 3 : 1 Strožanac- Klobuk travel
19:50 Domus 5 : 1 Topel mobiteli
// PB Split / : / Slobodni
15. Kolo:   09.02.2009.
15:15 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 2 : 5 PB Split
16:10 Domus 3 : 4 Strožanac- Klobuk travel
17:10 Radunica- Sv. Dominik 4 : 3 Kidan žile
18:05 Topel mobiteli 2 : 1 Is Deutsche
19:05 Inero 2 : 4 MNK Zlatko Celent
20:00 Garaža Pujanke 0 : 4 Pivnica Karlo- Mika Putz
// Dujmovača d.o.o. / : / Slobodni
16. Kolo:   16.02.2009.
15:15 Domus 6 : 2 Radunica- Sv. Dominik
16:10 Strožanac- Klobuk travel 3 : 6 MNK Zlatko Celent
17:10 Pivnica Karlo- Mika Putz 4 : 0 Dujmovača d.o.o.
18:05 Is Deutsche 4 : 2 Kidan žile
19:05 PB Split 11 : 2 Inero
20:00 Topel mobiteli 2 : 2 Garaža Pujanke
// Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar / : / Slobodni
17. Kolo:   23.02.2009.
15:15 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 1 : 7 Kidan žile
16:10 Topel mobiteli 6 : 3 Inero
17:10 PB Split 3 : 3 MNK Zlatko Celent
18:05 Garaža Pujanke 1 : 3 Radunica Sv. Dominik
19:05 Is Deutsche 5 : 0 Dujmovača d.o.o.
20:00 Pivnica Karlo- Mika Putz 4 : 6 Strožanac Klobuk travel
// Domus / : / Slobodni
18. Kolo:   02.03.2009.
15:15 Garaža Pujanke 0 : 4 Is Deutsche
16:10 Domus 2 : 3 PB Split
17:10 Topel mobiteli 5 : 2 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
18:05 Radunica- Sv. Domink 1 : 4 MNK Zlatko Celent
19:05 Kidan žile 2 : 2 Dujmovača d.o.ol.
20:00 Inero 1 : 3 Pivnica Karlo- Mika Putz
// Strožanac Pivnica Karlo / : / Slobodni
19. Kolo:   09.03.2009.
15:15 Strožanac - Klobuk travel 6 : 6 Topel mobiteli
16:10 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 0 : 2 Is Deutsche
17:10 Kidan žile 6 : 0 Inero
18:05 Pivnica Karlo- Mika Putz 3 : 4 Domus
19:05 Dujmovača d.o.o. 2 : 4 Garaža Pujanke
20:00 PB Split 5 : 1 Radunica- Sv. Dominik
// MNK Zlatko Celent / : / Slobodni
20. Kolo:   16.03.2009.
15:15 Dujmovača d.o.o. 4 : 12 PB Split
16:10 Kidan žile 9 : 6 Topel mobiteli
17:10 Inero 6 : 3 Domus
18:05 Strožanac- Klobuk travel 3 : 4 Radunica- Sv. Dominik
19:05 Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 2 : 6 MNK Zlatko Celent
20:00 Pivnica Karlo- Mika Putz 2 : 3 Is Deutsche
// Garaža Pujanke / : / Slobodni
21. Kolo:   23.03.2009.
15:15 Kidan žile 4 : 1 Garaža Pujanke
16:10 Domus 4 : 4 MNK Zlatko Celent
17:10 Pivnica Karlo- Mika Putz 0 : 2 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
18:05 Topel mobiteli 2 : 2 Dujmovača d.o.o.
19:05 Radunica- Sv. Dominik 2 : 2 Is Deutsche
20:00 Strožanac- Klobuk travel 6 : 7 PB Split
// Inero / : / Slobodni
22. Kolo:   30.03.2009.
15:15 Strožanac- Klobuk travel 3 : 3 Inero
16:10 Pivnica Karlo- Mika Putz 0 : 6 Kidan žile
17:10 PB Split 6 : 3 Garaža Pujanke
18:05 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 5 : 1 Domus
19:05 Topel mobiteli 2 : 3 Radunica- Sv. Dominik
20:00 Dujmovača d.o.o. 1 : 9 MNK Zlatko Celent
// Is Deutsche / : / Slobodni
23. Kolo:   06.04.2009.
15:15 PB Split 12 : 4 Topel mobiteli
16:10 Is Deutsche 9 : 3 Domus
17:10 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 7 : 4 Radunica- Sv. Dominik
18:05 Dujmovača d.o.o. 4 : 5 Inero
19:05 Strožanac- Klobuk travel 5 : 3 Garaža Pujanke
20:00 MNK Zlako Celent 0 : 0 Kidan žile
// Pivnica Karlo- Mika Putz / : / Slobodni
24. Kolo:   20.04.2009.
15:15 Inero 7 : 4 Garaža Pujanke
16:10 Is Deutsche 3 : 3 Strožanac- Klobuk travel
17:10 MNK Zlatko Celent 4 : 2 Topel mobiteli
18:05 PB Split 6 : 3 Pivnica Karlo- Mika Putz
19:05 Kidan žile 9 : 3 Domus
20:00 Dujmovača d.o.o. 3 : 2 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
// Radunica- Sv. Dominik / : / Slobodni
25. Kolo:    
SUBOTA 25.04.2009.
19:40 Domus 7 : 0 Dujmovača d.o.o.
20:40 Pivnica Karlo- Mika Putz 8 : 2 Topel mobiteli
21:35 Garaža Pujanke 3 : 4 MNK Zlatko Celent
PONEDJELJAK 27.04.2009.
15:10 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 1 : 6 Strožanac- Klobuk travel
16:05 Inero 8 : 3 Radunica Sv. Dominik
17:05 Is Deutsche 2 : 3 PB Split
/ Kidan žile / : / Slobodni
26. Kolo:   04.05.2009.
16:10 Garaža Pujanke 4 : 3 Domus
17:10 Radunica- Sv. Dominik 3 : 1 Pivnica Karlo- Mika Putz
18:05 Dujmovača d.o.o. 1 : 18 Strožanac- Klobuk travel
19:05 Inero 9 : 1 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
20:00 MNK Zlatko Celent 2 : 5 Is Deutsche
21:00 Kidan žile 5 : 8 PB Split
/ Topel mobiteli / : / Slobodni




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA