MLADI - VETERANI
 





SUPER LIGA - ARHIVA 2006/2007


LISTA STRIJELACA

novosti > super liga > arhiva > 2006/2007 tablica

1. Mislav Mišić Akud 50
2. Frane Pavlović Zlatan Otok Sv. Nedilja Hvar 35
3. Tomislav Buljan Strožanac Pekarnica Kambo 30

50 Mislav Mišić (Akud) 1
35 Frane Pavlović (Zlatan otok) 2
30 Tomislab Buljan (Strožanac) 3
29 Martin Mikuličić (Strožanac) 4
27 Marko Dubovac (PB Split) 5
25 Jure Aljinović (Akud), Ante Jerčić (Strožanac) 6
22 Joško Vajić (PB Split) 7
20 Tadija Mamić (Akud), Edo Radmilo (Skalice Auriga), Dalibor Janković (Domus) 8
19 Romeo Perišić (Strožanac), Dino Grubišić (Domus) 9
18 Lukša Roje (Akud), M. Jerkunica (Skalice Auriga), I. Brčić (Skalice Auriga), M. Labor (MNK Zlatko Celent), Marin Vučemilović Grgić (Garaža Pujanke), Tomislav Bralić (MNK Špurijus) 10
17 Hrvoje Mlačić (Akud), Mate Šitum (Domus), Gordan Boljat (PB Split), Dino Đogaš (Garaža Pujanke) 11
16 Ivan Jelić (Domus), Z. Mateljan (Pismon zvati) 12
15 Zoran Sviličić (CB St Riva), Mario Bokan (Klinika Sućidar), Ivo Gabrić (MNK Špurijus) 13
14 I. Vranković (Skalice Auriga), Hrvoje Budimir (Inero), Josip Radić (Garaža Pujanke), Vedran Kurtović (MNK Špurijus) 14
13 Marko Galiot (Strožanac), Danijel Brzica (CB St Riva), Ante Pavić (PB Split), Leo Ružić (Udruga Dani Rad.), Milivoj Fradelić (Klinika Sućidar) 15
12 Jurica Rajić (Strožanac) 16
11 Danijel Radolfi (Skalice Auriga), Jadran Kirevski (Zlatan otok), Leo Lemešić (Domus), D. Međedeović (MNK Zlatko Celent), Ivica Jukić (Garaža Pujanke), Dario Livaja (Garaža Pujanke), Darko Malenica (MNK Špurijus) 17
10 Duško Mirilović (CB St Riva), Renato Grgatović (Domus), Slobodan Gudelj Velaga (PB Split), Zoran Marković (Pismon zvati), Hrvoje Ivančević (Inero), Filip Petković (Garaža Pujanke) 18
9 Mate Perković (Akud), D. Škare (Skalice Auriga), I. Babić (Zlatan otok), Stanislav Soldo (Udruga Dani Rad.), Denis Mudrinić (Inero), Joško Bučević (Inero), Paun Paunović (Klinika Sućidar), Hrvoje Kardum (Klinika Sućidar), F. Blažević (MNK Zlatko Celent) 19
8 Robert Kulušić (Domus), Marjan Saša (PB Split), I. Mašković (Inero); Tomislav Kardum (Klinika Sućidar), Josip Grepo (MNK Špurijus) 20
7 Davor Radić (Akud), Toni Dobrić (Strožanac), Pero Matenda (Udruga Dani Rad.), Ronald Vušković (Udruga Dani Rad.), Dušan Januzović (Udruga Dani Rad.), Denis Jerković (Pismon zvati), Vjeko Mrduljaš (Pismon zvati), Petar Veličković (Inero), A. Stipetić (Inero), D. Blažević (MNK Zlatko Celent), Toni Ostojić (MNK Špurijus) 21
6 Andrija Bogdanović (Skalice Auriga), B. Salvezani (Skalice Auriga), Ante Pavić (Strožanac), Zvonimir Burilović (Zlatan otok), Vojko Pervan (Zlatan otok), Drago Damjanović (Zlatan otok), Marko Petrinović (Udruga Dani Rad.), Rade Perović (Udruga Dani Rad.), Marjan Šoljić (Udruga Dani Rad.), Toni Čulić (Udruga Dani Rad.), Denis Lukin (Pismon zvati), Petar Končarević (Pismon zvati), Damir Mateljan (Pismon zvati), D.J. Mitrović (MNK Zlatko Celent), M. Bakota (MNK Zlatko Celent), Domagoj Odak (MNK Špurijus) 22
5 Mario Sekul (Akud), G. Bačić (Skalice Auriga), J. Ergović (Zlatan otok), Vedran Ljuba (CB St Riva), Ivan Kavelj (PB Split), Boris Ercegović (PB Split), N. Sanader (Pismon zvati), Pavao Marinelić (Inero), Danko Novačić (Klinika Sućidar), Josip Božinović (Klinika Sućidar), I. Bašić (MNK Zlatko Celent), M. Pelivan (MNK Zlatko Celent) 23
4 I. Asanović (Skalice Auriga), Boris Jerković (Zlatan otok), Ivo Novaković (Domus), Goran Njegić (PB Split), Siniša Gudelj (PB Split), Ivica Koščina (Pismon zvati), Mirko Vuletić (Klinika Sućidar), N. Blažević (MNK Zlatko Celent), J. Milun (MNK Zlatko Celent), Nikola Tomić (Garaža Pujanke), Marin Alujević (Garaža Pujanke), Marin Lombardić (MNK Špurijus) 24
3 Vedran Pavičić (Akud), I. Čulo (Akud), Perica Perica (Strožanac), Vedran Lučić (Zlatan otok), M. Milivojević (Zlatan otok), Ivan Topić (CB St Riva), Mario Matijašević (CB St Riva), A. Burić (CB St Riva), Stanko Prcela (Domus), Mijo Franić (PB Split), D. Markić (Inero), J. Vrvilo (MNK Zlatko Celent), Vicko Smoljo (Garaža Pujanke), Zvonimir Šakić (MNK Špurijus) 25
2 Robert Piplica (Akud), Goran Butorović (CB St Riva), B. Tokić (CB St Riva), Željko Dlaka (CB St Riva), H. Puljak (Udruga Dani Rad.), Uroš Cipci (Udruga Dani Rad.) Dalibor Borić (Udruga Dani Rad.), J. Borović (Pismon zvati), A. Petričević (Pismon zvati), D. Stipetić (Klinika Sućidar), Zoran Krivošija (Klinika Sućidar), Pero Jadrić (Klinika Sućidar), M. Drašković (MNK Zlatko Celent), Z. Landeka (MNK Zlatko Celent), Tomislav Vrdoljak (Garaža Pujanke), Mario Kalpić (MNK Špurijus) 26
1 R. Kulušić (Akud), M. Smoljan (Skalice Auriga), A. Bilić (Skalice Auriga), Željko Elez (Zlatan otok), B. Pavlović (Zlatan otok), G. Miliša (Zlatan otok), J. Purišić (Zlatan otok), Denis Begović (CB St Riva), Toni Barišić (Domus), M. Vrčić (Domus), Josip Mršić (PB Split), Nikola Tomić (PB Split), V. Cvitanović (Inero), Denis Kuzmanić (Inero), B. Šore (Inero), Tonči Bokan (Klinika Sućidar), Marin Mijač (MNK Špurijus) 27

AKUD

R. PIPLICA 2, M. MISIC 50 , H. MLACIC 16, J. ALJINOVIC 25, D. RADIC 7, V. PAVICIC 3, T. MAMIC 20, M. PERKOVIC 9, I. CULO 3, L. ROJE 18, M. SEKUL 5, R. KULUSIC 1

SKALICE AURIGA

E. RADMILO 20, M. JERKUNICA 18, A. BOGDANOVIC 6, D. RADOLFI 11, I. BRCIC 18, D. SKARE 9, G. BACIC 5, I. ASANOVIC 4, I. VRANKOVIC 14, B. SALVEZANI 6, M. SMOLJAN 1, A. BILIC 1

STROZANAC- PEKARNICA KAMBO

A. JERCIC 25 , R. PERISIC 19, J. RAJIC 12, P. PERICA 3, M. MIKULICIC 29 , T. DOBRIC 7, T. BULJAN 30 , A. PAVIC 6, M. GALIOT 13

ZLATAN OTOK- SV. NEDILJA HVAR

I. BABIC 9, Z. BURILOVIC 6, B. JERKOVIC 4, F. PAVLOVIC 35 , V. PERVAN 6, V. LUCIC 3, Z. ELEZ 1, D. DAMJANOVIC 6, J. KIREVSKI 11, B. PAVLOVIC 1, J. ERGOVIC 5, G. MILISA 1, J. PURISIC 1, M. MILIVOJEVIC 3

CAFFE BAR ''ST RIVA''

G. BUTOROVIC 2, D. BRZICA 13, Z. SVILICIC 15, I. TOPIC 3, D. MIRILOVIC 10, V. LJUBA 5, M. MATIJASEVIC 3, B. TOKIC 2, Z. DLAKA 2, D. BEGOVIC 1, A. BURIC 3

DOMUS

D. JANKOVIC 20, I. JELIC 16, I. NOVAKOVIC 4, D. GRUBISIC 19, M. SITUM 17, R. GRGATOVIC 10, L. LEMESIC 11, R. KULUSIC 7, S. PRCELA 3, T. BARISIC 1, M. VRCIC 1, R. KULUSIC 1

PB SPLIT

I. KAVELJ 5, G. BOLJAT 17, M. DUBOVAC 27, M. SASA 8, A. PAVIC 13, G. NJEGIC 4, B. ERCEGOVIC 5, J. VAJIC 22, SLOBODAN GUDELJ VELAGA 10, M. FRANIC 3, J. MRSIC 1, N. TOMIC 1, SINISA GUDELJ 4

UDRUGA DANI RADUNICE

H. PULJAK 2, S. SOLDO 9, P. MATENDA 7, L. RUZIC 13, M. PETRINOVIC 6, R. PEROVIC 6, M. SOLJIC 6, U. CIPCI 2, R. VUSKOVIC 7, D. JANUZOVIC 7, D. BORIC 2, T. CULIC 6

PISMON ZVATI

D. LUKIN 6, Z. MATELJAN 16, P. KONCAREVIC 6, Z. MARKOVIC 10, D. MATELJAN 6, I. KOSCINA 4, J. BOROVIC 2, D. JERKOVIC 7, V. MRDULJAS 7, N. SANADER 5, A. PETRICEVIC 2

INERO

P. VELICKOVIC 7, A. STIPETIC 7, H. IVANCEVIC 10, mH. BUDIMIR 14, D. MUDRINIC 9, J. BUCEVIC 9, P. MARINELIC 5, V. CVITANOVIC 1, I. MASKOVIC 8, D. KUZMANIC 1, B. SORE 1, D. MARKIC 2, D. MARKIC 1

KLINIKA SUCIDAR

P. PAUNOVIC 9, M. BOKAN 15, T. KARDUM 8, D. NOVACIC 5, M. VULETIC 4, J. BOZINOVIC 5, mH. KARDUM 9, M. FRADELIC 13, D. STIPETIC 2, Z. KRIVOSIJA 2, P. JADRIC 2, T. BOKAN 1

MNK ZLATKO CELENT

J. VRVILO 3, D. MEÐEDOVIC 11, F. BLAZEVIC 9, I. BASIC 5, N. BLAZEVIC 4, M. LABOR 18, D. J. MITROVIC 6, M . BAKOTA 6, M. PELIVAN 5, D. BLAZEVIC 7, J. MILUN 4, M.DRASKOVIC 2, Z. LANDEKA 2

GARAZA PUJANKE

J. RADIC 14, D. ÐOGAS 17, F. PETKOVIC 10, V. SMOLJO 3, I. JUKIC 11, D. LIVAJA 11, M. VUCEMILOVIC- GRGIC 18, N. TOMIC 4, T. VRDOLJAK 2, M. ALUJEVIC 4

MNK SPURIJUS

D. MALENICA 11, D. ODAK 6, T. BRALIC 18, J. GREPO 8, M. LOMBARDIC 4, V. KURTOVIC 14, I. GABRIC 15, T. OSTOJIC 7, Z. SAKIC 3, M. MIJAC 1, M. KALPIC 2

 





RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA