MLADI - VETERANI
 





SUPER LIGA - ARHIVA 2007/2008


LISTA STRIJELACA

novosti > super liga > arhiva > 2007/2008 lista strijelaca

Akud

J. Aljinović 22, L. Roje 20, M. Mišić 48, I. Čulo 8, T. Mamić 13, H. Mlačić 13, M. Sekul 7, G. Vuković 1, R. Piplica 3, V. Pavičić 3, S. Soldo 3, S. Perišić 7

Skalice

I. Vranković 27, I. Brčić 19, A. Mioč 2, G. Bačić 6, E. Radmilo 22, D. Škare 17, B. Salvezani 7,   I. Asanović 2, M. Smoljan 1, A. Bilić 1, I. Koceić 3, M. Škomrlj 4

Strožanac Pekarnica Kambo

I. Bogdanović 2, M. Mikuličić 23, T. Buljan 24, R. Perišić 8,  M. Galiot 6, M. Galiot 1, A. Jerčić 8,A. Pavić 1, N. Veža 5, T. Dobrić 10, M. Pavela 6, S.Vuleta 4, J. Rajić 8, P.Perica 1

Zlatan otok Sv. Nedjelja Hvar

D. Damjanović 11, Z. Sviličić 10, J. Kirevski 25, F. Pavlović 29, M. Milivojević 12, M. Matijašević 3,  V. Lučić 1, I. Babić 4, B. Jerković 5, J. Ergović 2, Z. Burilović 3

Dujmovača d.o.o.

I. Petrušić 12, M. P. Simunić 18, G. Stefanovski 5, D. Vujević 9, J. Čagalj 8, B. Novaković 12, H. Radnić 3, H. Grubišić 6, I. Efendić 6, Ž. Popović 1, L. Manduić 1

Domus

M. Šitum 15, Š. Radman Livaja 1, T. Barišić 16, D. Janković 8, B. Maleš 16, R. Grgatović 4, J. Bučević 9, I. Jelić 16, R. Kulušić 12,  D. Nejašmić 7, S. Kovač 8, L. Lemešić 8

PB Split

A. Pavić 19, G. Boljat 30, J. Vajić 10, Siniša Gudelj 7, P. Zemunik 1, M. Saša 8, S. Gudelj Velaga 10,  M. Dubovac 22, B. Ercegovič 7, P. Zemunik 1, N. Tomić 3, J. Mršić 1

Udruga Dani Radunice Levanat

R. Vušković 7, S. Gvozden 18, P. Matenda 9, T. Čulić 4, M. Šincek 1, M. Petrinović 8, Z. Tomić 1,  N. Tomičić 6, J. Palada 4, H. Romić 2, M. Franić 2, A. Petričić 2, D. Novačić 8, A. Ivišić 1, H. Puljak 1

Pismon zvati

N. Sanader 6, P. Končarević 2, L. Ružić 2, D. Mateljan 6,  I. Koščina 2, Z. Mateljan 3, Z. Marković 14, V. Mrduljaš 10, I. Puović 1, M. Vrcić 5, A. Petričević 1, J. Borović 1, A. Akelić 2, D. Martinović 1

Inero

D. Klarić 6, H. Ivančević 4, P. Veličković 13, P. Marinelić 3, D. Mudrinić 6, T. Klapež 13, I. Mašković 8, D. Kuzmanić 11, V. Duvnjak 3, A. Jandrek 3, S. Plazibat 2

Klinika Sućidar

G. Radnić 3, M. Čagalj 6, M. Bokan 9, T. Kasalo 18, J. Božinović 3, D. Jovanović 8, A.Botica 1, J.Roso 3, M. Miočević 3, I. Vukasović 1, D.Novačić 2, M. Vuletić 1, M. Živković 2, M. Pejković 10,   Z. Krivošija 1, L. Terzić 1, M. Fradelić 1

MNK Zlatko Celent

F. Blažević 20, M. Labor 5, D. Međedović 8, I. Bašić 10, M. Pelivan 13, M. Drašković 14, M. Gracin 1,   J. Vrvilo 10, D. Blažević 4, J. Milun 2, N. Blažević 1

IS Deutsche

M. Batinić 8, M. Marjanović 2, D. Bratić 13, D. Vidović 10,  N. Radanović 5, R. Buzov 8, M. Penović 9, M. Jurjević 16, I. Jurjević 9, N. Vinčić 3, T. Vidović 3

MNK Špurijus

D. Odak 1, T. Bralić 25, B. Gabrić 1, M. Kalpić 1, D. Malenica 10,  I. Gabrić 9, F.Despotović 5, Z. Šakić 4, M. Lombardić 1, T. Brnadić 3, M. Mijač 1, S. Alebić 6,  J. Grepo 1, D. Radnić 1,                 N. Maljković 2, V.Gabrić 1





RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA