MLADI - VETERANI
 




LIGA KUP 2006/2007

novosti > liga kup > liga kup 2006/2007

* NAJBOLJI STRIJELCI RASPORED NATJECANJA  

FINALE

PB Split 2
Frim proizvodnja 5

ZA TREĆE MJESTO

Caffe bar Pivnica Karlo 6
Strožanac 0


POLUFINALE

Caffe bar Pivnica Karlo 2
PB Split 3
 
Strožanac 2
Frim proizvodnja 3
 


ČETVRTINA FINALA

Caffe bar Pivnica Karlo 9
HČSP 1
 
Dujmovača d.o.o. 2(3)
Frim proizvodnja 2(4)
 
Zlatan otok Sv. Nedilja 0
PB Split 5
 
Amadeus jeans 3
Strožanac 4
 

OSMINA FINALA

Frim proizvodnja 10
Caffe bar AMI 2
 
Amadeus jeans 8
Sm yachting 1
 
Zlatan otok Sv. Nedilja 2(6)
DŠR Kman 2(5)
 
PB Split 4
MNK Neorić 3
 
 
L.C. Monty Payton 3
Caffe bar Pivnica Karlo 5
 
Domus 2
HČSP 3
 
 
Parna mastiona 4
Strožanac 9
 
Colo Colo 2
Dujmovača d.o.o. 3
 

3. KOLO

Zlatan otok Sv Nedilja 3
Stari plac 0
 
Amadeus jeans 4(2)
MG šport 4(0)
 
Colo Colo 4(3)
Banak 4(1)
 
Klinika Sućidar 1
Domus 5
 
 
Caffe bar St Riva 3
Sm yachting 5
 
Elektrodalmacija 0
DŠR Kman 6
 
 
Skalice Auriga 7(4)
PB Split 7(5)
 
HČSP 6
MNK Petričevo 4
 
 
L.C. Monty Payton 3
Artem 2
 
Caffe bar AMI 3
Thunderman team 0
 
 
Caffe bar Pivnica Karlo 3
Topel mobiteli 2
 
Dujmovača d.o.o. 9
Batreija 1
 
 
Auto simpet 4
Strožanac 7
 
Frim proizvodnja 5
Inero 4
 
 
Parna mastiona 4
Zagora Promet 3
 
MNK Neorić 8
MNK Zlatko Celent 4
 

MEĐUKOLO

Pismon zvati (Super) 0
Klinika Sućidar (Super) 3
 
Inero (Super) 9
Gradska sigurnost (4.b) 5
 
MNK Neorić (4.a) 4
Skalice (3.) 3
 
Porsche Split (3.) 0
Domus (Super) 8
 
 
MNK Veli Varoš (2.) 0
Amadeus jeans (1.) 8
 
Max Moris (2.) 2
Auto simpet (4.b) 3
 

1. KOLO

MNK Neorić (4.b) 6
Gradina Brštanovo (3.) 1
 
Strožanac (Super liga) 8
Zewa (2.) 6
 
Domus (Super liga) 4
Stanouprava (4.b) 1
 
Grm & Tunj (1.) 2(5)
Baterija (2.) 2(6)
 
 
L.C. Monty Payton (4.b) 12
HR- Chigra (1.) 3
 
Garaža Pujanke (Super) 1
Sm yachting (1.) 6
 
 
Kontra (3.) 3
Stari plac (4.a) 6
 
MNK Zlatko Celent (Sup.) 5
Veseli mornari (3.) 3
 
 
Frim proizvodnja (1.) 5
MNK Šetać (3.) 2
 
Kavana Persika (1.) 2
Skalice (3.) 4
 
 
Eco Udruga Osoje (4.a) 1
CB Pivnica Karlo (2.) 3
 
MNK 'Etiri Eklata (2.) 1
Elektrodalmacija (3.) 2
 
 
Zlatan Otok (Super liga) 4
Pekara Babić (2.) 1
 
HEP proizvodnja (3.) 2
MNK Veli Varoš (2.) 4
 
 
Pismon zvati (Super liga) 3bb
MNK Špurijus (Super liga) 0
 
Bili 9 (1.) 1
Colo Colo (2.) 2
 
 
Udruga Dani Rad. (Super) 3
Porsche Split Skalice (3.) 4
 
Amadeus jeans (1.) 5
Athletico Sućidar (4.a) 2
 
 
Inero (Super liga) 3bb
Inaš (1.) 0
 
Zlatarija Dvornik (3.) 1
Gradska sigurnost (4.b) 8
 
 
Aedes (4.b) 4(5)
Banak (1.) 4(7)
 
Artem (4.a) 2(4)
Ambasador nek. (1.) 2(3)
 
 
CB Kacha (4.a) 3
CB AMI (3.) 7
 
HEP prijenos (4.a) 2
Topel mobiteli (1.) 5
 
 
Rot marine (2.) 1
Zagora Promet (1.) 5
 
Thunderman team (4.b) 7
Žrna (4.a) 5
 
 
Max Moris (2.) 4
Forza Maroco (2.) 2
 
Mejaši (4.a) 1
Auto simpet (4.b) 3
 
 
St oprema (4.a) 1
DŠR Kman (4.b) 2
 
PB Split (Super liga) 6
Pegula (3.) 2
 
 
MNK Jel nećeš (2.) 2
Skalice Auriga (Super) 8
 
Liverpool (4.b) 1
CB St- Riva (Super liga) 4
 
 
Nakić trade (2.) 6
MNK Petričevo (4.b) 16
 
MG šport (4.a) 4
Dulux (3.) 2
 
 
Klinika Sućidar (Super) 7
Akud (Super liga) 3
 
Dujmovača d.o.o. (1.) 4
Daler (4.b) 3
 
 
GT trade (3.) 3
HČSP (2.) 10
 
Parna mastiona (1.) 3bb
MNK Hercegovac (2.) 0
 




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton
44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA