MLADI - VETERANI
 




RASPORED NATJECANJA ZA KUP 2007/2008

novosti > liga kup > liga kup 07/08 > Raspored natjecanja


FINALE NEDJELJA 25.05.2008
Restoran Bolero (2)1:1(3) Is Deutsche
ZA 3. MJESTO NEDJELJA 25.05.2008
Inero 0:2 Inaš Smrdečija

POLUFINALE SUBOTA 24.05.2008
Inero 0:4 Is Deutsche
Restoran Bolero 8:1 Inaš Smrdečija

ČETVRTINA FINALA SRIJEDA 21.05.2008
Zewa 3:5 Inaš Smrdečija
Restoran Bolero (7)3:3(6) MNK Zlatko Celent
ČETVRTINA FINALA UTORAK 20.05.2008
Inero (4)1:1(3) Alpico
Ambasador nekretnine 1:4 Is Deutsche

3. KOLO PONEDJELJAK 19.05.2008
Zagora Promet 0:2 Is Deutsche
MNK Zlatko Celent 4:2 Forza Maroco
3. KOLO NEDJELJA 18.05.2008
Zewa 3:2 Skalice(3)
Alpico 8:2 Elektroprijenos
Restoran Bolero 4:3 Kavana Periska
Akud 2:3 Inaš Smrdečija
Grm & Tunj (2)0:0(3) Inero
Zlatan otok 1:5 Ambasador nekretnine

2. KOLO SUBOTA 17.05.2008
(2)Forza Maroco 4:3 MNK Neorić(3)
(1)Bili 9 0:3bb Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar
(3)Kontra 3:4 Mnk Zlatko Celent(super)
(1)Ambasador nekretnine 6:3 Daler(3)
(2)Inaš Smrdečija 2:0 PB Split(super)
(super) Strožanac 2:3 Zewa(2)
2. KOLO PETAK 16.05.2008
(1)Restoran Bolero 6:3 MNK Hercegovac Nicomi (1)
(3)Hotel Rotondo 2:5 Akud(super)
(1)Bimes trade 2:6 Is Deutsche(super)
2. KOLO UTORAK 13.05.2008
(2)Colo Colo Friz. sal.Neno 0:1 Alpico(4.b)
(4.a)Liverpool 0:3bb Elektroroprijenos
(super)Skalice 0:3bb Grm & Tunj(1)
(3)Skalice (8)5:5(6) Domus
2. KOLO ČETVRTAK 15.05.2008
(1)Zagora Promet 7:2 St oprema(4.b)
(super)Dujmovača (2)0:0(3) Inero(super)
(4.a)Torcida Barutana (2)2:2(4) Kavana Periska(1)

MEĐUKOLO SUBOTA 10.05.2008
(super)Pismon zvati (4)1:1(5) Dujmovača d.o.o. (super)
(3)Artem (1)1:1(2) Hotel Rotondo(3)
(super)Domus 6:3 Zlatarija Dvornik
MEĐUKOLO NEDJELJA 11.05.2008
(4.a)Magla 02 3:6 MNK Zlatko Celent(super)
(4.a)MNK Mejaši 1:7 Restoran Bolero(1)
(1)Parna mastiona 3:4 Akud(super)
(super)Is Deutsche (6)3:3(4) Gradska sigurnost(4.b)
(super)Zlatan otok S. Nedilja 4:2 Caffe bar Pivnica Karlo(1)

1. KOLO ČETVRTAK 08.05.2008
(3)Hotel Rotondo (5)3:3(4) Dvornik 1474(4.a)
Garaža Pujanke(1) (4)2:2(5) Inero(super)
1. KOLO UTORAK 06.05.2008
(1)Parna mastiona 7:5 Best of Skalice(2)
(1)Caffe bar St Riva 1:2 Zewa(2)
Gt trade(3) 1:6 Inaš Smrdečija(2)
Kontra(3) (10):2:2(9) Stari plac(3)
1. KOLO PONEDJELJAK 05.05.2008
(1)Kavana Periska 5:2 Pekara Babić(2)
(4.a)Žrna 5:9 Alpico(4.b)
1. KOLO NEDJELJA 04.05.2008
(4.a)Torcida Barutana 7:2 Baterija(2)
(4.a)Mg šport 2:8 Elektroprijenos(4.a)
MNK Strožanac Pek. Kambo 8:6 Dulux(2)
(4.a)Ribari (7)6:6(8) Domus(super)
(1)MNK Hercegovac Nicomi 9:3 MNK Jel nećeš(2)
(super)Akud 3:0bb MNK 'Etiri hansaflex(2)
1. KOLO SUBOTA 03.05.2008
(4.b)Magla 02 3:0bb Elektrodalmacija(3)
Andora(4.a) 1:4 Grm & Tunj(1)
(4.b)Thunderman team 0:3bb Pismon zvati(super)
(4.b)Caffe Laman 1:2 Artem(3)
(3)Caffe bar Kacha 5:11 MNK Neorić(3)
(super)MNK Zlatko Celent (11)6:6(10) L.C. Monty Payton(4.b)
1. KOLO SRIJEDA 30.04.2008
(2)Zlatarija Dvornik 3:0bb Fabri(4.b)
(1)Restoran Bolero 7:2 MNK Šolta(4.a)
(3)MNK Šetać (7)3:3(8) Colo Colo Frizerski sal.Neno (2)
(3)Hep proizvodnja 0:13 MNK Mejaši(4.a)
1. KOLO NEDJELJA 27.04.2008
(4.a)ViK (7)3:3(8) Forza Maroco(2)
(1)Zagora Promet (5)2:2(4) Veseli mornari(2)
Udruga Dani Radunice (sup.) 0:3bb Zlatan otok Sv. Nedilja(supe.)
Is Deutsche(super) (8)2:2(7) Klinika Sućidar(super)
(super)PB Split (12)3:3(12) Topel mobiteli(1)
(4.a)Eko Udruga Osoje Sla. 0:7 Bili 9(1)
1. KOLO SUBOTA 26.04.2008
(4.b)MNK Petričevo 0:3bb Caffe bar Pivnica Karlo(1)
(1)Bimes trade 3:2 MNK Špurijus(super)
(3)Skalice 9:6 MNK Veli Varoš(3)
Kamen Dodig(4.b) 1:6 Dujmovača d.o.o.(super)
(4.b)Tršćanska 1:2 Ambasador nekretnine(1)
(4.b)St oprema 7:6 Adriatic yachting(1)
1. KOLO UTORAK 22.04.2008
(4.b)Gradska sigurnost 9:2 Pegula(3)
(4.b)Liverpool (8)6:6(6) Blamaža Pujanke(4.a)
(super)Skalice 7:3 Aedes(4.b)
(2)Max & Moris 1:7 Daler(3)
Raspored natjecanja za kup




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Pismom zvat
28. MNK Kman
29.Zlatarija Dvornik
30. Hotel Rotondo
31. Gradska
32. Forza Morocco
33. Šetač Bronx
34. Max & Moris
35. Pekara Babić
36. Baterija
37. Veseli mornari
38. HSP
39. MNK Neorić
40. Bili 9
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton
44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA