MLADI - VETERANI
 





4A LIGA - ARHIVA 2006/2007


STRIJELCI

novosti > 4. a liga > arhiva > 2006/2007 strijelci

1.

Ilija Veić

MNK Neorić

45

2.

Danijel Matić

Caffe bar Kacha

37

3.

Toni Svalina

MG šport

27


45 Ilija Vejić (MNK Neorić) 1
37 Danijel Matić (Caffe bar Kacha) 2
27 Toni Svalina (MG šport) 3
24 M. Kardum (Caffe bar Kacha) 4
23 M. Čulina (Athletico Sućidar) 5
22 J. Ibrahimović (Caffe bar Kacha), M. Batinić (MG šport) 6
20 N. Maljković (Stari plac) 7
19 L. Tudor (Stari plac), M. Goleš (Eco udruga Osoje) 8
18 J. Tolić (Caffe bar Kacha), V. Jukić (Mejaši), V. Omrćen (ST oprema), A. Klepić (HEP prijenos) 9
17 Lj. Dujmić (Žrna) 10
15 M. Pinjušić (Athletico Sućidar) 11
14 S. Piplica (MNK Neorić), M. Katušić (Mejaši), D. Baranović (HEP prijenos), H. Čota (MG šport) 12
13 D. Ercegović (Stari plac), A. Piplica (MNK Neorić), M. Serdarević (MNK Neorić), A. Visković (Artem) 13
12 M. Gavranić (Artem), B. Avramović (HEP prijenos), S. Elezović (Šolta) 14
11 I. Žanko (Artem), M. Predovan (Artem), I. Aljinović (Žrna) 15
10 I. Stupalo (MNK Neorić), E. Lukšić (Artem), A. Buzov (Eco udruga Osoje), J. Balić (Mejaši), K. Aljinović (Žrna), A. Matas (MG šport) 16
9 D. Zeko (Artem), J. Smoljić (Athletico Sućidar), R. Amižić (Žrna), I. Krstulović (HEP prijenos) 17
8 D. Mužinić (Eco udruga Osoje), M. Radanović (ST oprema), K. Glavinović (ST oprema), I. Nevistić (HEP prijenos), A. Sučić (MG šport) 18
7 E. Zaller (Stari plac), I. Vrlić (Eco udruga Osoje), T. Pocrnja (Mejaši), T. Aračić (Athletico Sućidar), T. Bajić (Athletico Sućidar), A. Klišanin (Žrna), M. Lolić (Žrna), V. Burica (Šolta) 19
6 J. Periš (Caffe bar Kacha), M. Pejcinović (Stari plac), N. Asanović (MNK Neorić), J. D. Dalić (Mejaši), A. Ramadža (Mejaši), I Aračić (Athletico Sućidar), M. Jonjić (Athletico Sućidar), B. Roguljić (Žrna), LJ. Marijanović (ST oprema) 20
5 R. Perišić (Stari plac), Đ. Vladislavić (Artem), D. Gašparević (Eco udruga Osoje), A. Jutronić (ST oprema), M. Krstulović (HEP prijenos), A. Jadrć (HEP prijenos) 21
4 N. Milas (Caffe bar Kacha), M. Galešić (MNK Neorić), T. Asanović (MNK Neorić), T. Piplica (MNK Neorić), I Đonlić (Žrna), D. Crnomarković (ST oprema), S. Đorđević (ST oprema), B. Sabbioncello (ST oprema), J. Vrdoljak (MG šport), S. Svaguša (MG šport) 22
3 J. Periš (Caffe bar Kacha), D. Nikša (Caffe bar Kacha), S. Guć (Caffe bar Kacha), M. Žuvela (Caffe bar Kacha), A. Penić (Stari plac), P. Gavranić (Artem), J. Pokrajac (Artem), J. Vojnović (Artem), V. Dabelić (Artem), D. Šegvić (Eco udruga Osoje), N. Maras (Mejaši), I. Katušić (Mejaši), I. Majić (Mejaši), M. Lažeta (Žrna), K. Domić (MG šport), T. Babić (MG šport), S. Tarašić (Šolta), L. Varvodić (Šolta) 23
2 Z. Tončić (Artem), B. Jukić (Mejaši), A. Budalić (Mejaši), J. Tanta (Mejaši), M. Karaman (ST oprema), D. Poljak (ST oprema), I. Bjelajić (ST oprema), Z. Pavić (HEP prijenos), V. Šodan (HEP prijenos), D. Perkov (HEP prijenos), I. Čovo (MG šport), M. Blagaić (Šolta), D. Lisišić (Šolta) 24
1 D. Uvodić (Caffe bar Kacha), M. Gudelj (Caffe bar Kacha), D. Štroliga (Stari plac), G. Gavrinić (Stari plac), S. Stojić (Stari plac), G. Peran (Artem), R. Celan (Eco udruga Osoje), A. Karanušić (Mejaši), I. Uršić (Athletico Sućidar), V. Jakulica (Athletico Sućidar), B. Penava (Athletico Sućidar), M. Biskupović (Žrna), M. Bettini (ST oprema), S. Samardžić (HEP prijenos), F. Janković (MG šport), M. Palameta (MG šport), M. Bakić (MG šport), Ž. Čečić (Šolta) , I. Stanišić (Šolta) 25

Caffe bar Kacha

J. TOLIC 18, J. PERIS 6, D. MATIC 37 , J. IBRAHIMOVIC 22, M. KARDUM 24, D. UVODIC 1, J. PERIS 3, M . GUDELJ 1, N. MILAS 4, D. NIKSA 3, S. GUC 3, M . ŽUVELA 3

Stari plac

M. PEJCINOVIC 6, N. MALJKOVIC 20, L . TUDOR 19, D. ERCEGOVIC 13, R. PERISIC 5, E. ZALLER 7, A . PENIC 3, D. STROLIGA 1, G . GAVRANIC 1, S. STOJIC 1

MNK Neorić

S. PIPLICA 14, I. VEIC 45 , M . GALESIC 4, N. ASANOVIC 6, I. STUPALO 10, A . PIPLICA 13, T. ASANOVIC 4, M. SERDAREVIC 13, T. PIPLICA 4

Artem

Z. TONCIC 2, E. LUKSIC 10, I. ŽANKO 11, D. ZEKO 9, P. GAVRANIC 3, A . VISKOVIC 13, J. POKRAJAC 3, Ð. VLADISLAVIC 5, J. VOJNOVIC 3, M . GAVRANIC 12, V. DABELIC 3, M . PREDOVAN 11, G . PERAN 1

Eco udruga Osoje- Slatine

D. GASPAREVIC 5, D. MUŽINIC 8, A . BUZOV 10, I. VRLIC 7, D. SEGVIC 3, M . GOLES 19, R. CELAN 1

Mejaši

V. JUKIC 18, N. MARAS 3, B. JUKIC 2, A . KARANUSIC 1, J. BALIC 10, M . KATUSIC 14, I. KATUSIC 3, A . BUDALIC 2, J. TANTA 2, T. POCRNJA 7, J.D. LALIC 6, I. MAJIC 2, A. RAMADŽA 6

Athletico Sućidar

T. ARACIC 7, M . CULINA 23 , M . PINJUSIC 15, I. ARACIC 5, T. BAJIC 7, I. URSIC 1, V. JAKULICA 1, I. BAZINA 2, B. PENAVA 1, M . JONJIC 6, J. SMOLJIC 9

Žrna

LJ. DUJMIC 17, R. AMIŽIC 9, M . LAŽETA 3, A . KLISANIN 7, M. LOLIC 7, B. ROGULJIC 6, K. ALJINOVIC 10, I. ALJINOVIC 11, I. ÐONLIC 4, M . BISKUPOVIC 1

ST oprema

V. OMRCEN 18, D. CRNOMARKOVIC 4, M . RADANOVIC 8, LJ. MARIJANOVIC 6, S. ÐORÐEVIC 4, K. GLAVINOVIC 8, M. KARAMAN 2, A . JUTRONIC 5, D. POLJAK 2, B. SABBIONCELLO 4, M . BETTINI 1, I. BJELAJAC 2

HEP prijenos

A. KLEPIC 18, Z. SAMARDŽIC 1, M . KRSTULOVIC 5, D. BARANOVIC 14, Z. PAVIC 2, B. AVRAMOVIC 12, I. NEVISTIC 8, V. SODAN 2, I. KRSTULOVIC 9, D. PERKOV 2, A . JADRIC 5

MG šport

A. MATAS 10, I. COVO 2, J. VRDOLJAK 4, T. SVALINA 27 , M. BATINIC 22, S. SVAGUSA 4, K. DOMIC 3, F . JANKOVIC 1, A. SUCIC 8, H. COTA 14, M . PALAMETA 1, M . BAKIC 1, T.BABIC 3

Šolta

Ž. CECIC 1, S. ELEZOVIC 12, V. BURICA 7, S. TARASIC 3, M. BLAGAIC 2, L . VARVODIC 3, D.LISICIC 2, I. STANISIC 1





RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA