MLADI - VETERANI
 




RASPORED NATJECANJA ZA KUP 2008/2009

novosti > liga kup > liga kup 08/09 > Raspored natjecanja


FINALE Igralište "RK Split"- Vukovarska ulica (Torcida kup)  
  PONEDJELJAK 30.06.2009.
ZA 3. MJESTO
19:30 Inero (5)2 : 2(4) Is Deutsche
FINALE
21:30 L.C. Monty Payton 1 : 5 Kidan žile
   
POLUFINALE    
  SUBOTA 27.06.2009.
20:00 Inero 2 : 5 L.C. Monty Payton
21:00 Kidan žile (3)1 : 1(2) Is Deutsche
4. KOLO    
  UTORAK 23.06.2009.
20:00 Parna mastiona 1 : 2 Inero
21:00 Adriatic yachting 1 : 5 L.C. Monty Payton
22:00 PB Split 1 : 4 Kidan žile
23:00 Is Deutsche 6 : 2 HSP
3. KOLO    
  UTORAK 16.06.2009.
19:10 Pekara Babić 3 : 7 Is Deutsche
20:10 Grm & Tunj 4 : 6 Adriatic yachting
21:05 Kidan žile 5 : 1 Dalmatinac
22:00 HSP 8 : 7 Gradska sigurnost
PONEDJELJAK 22.06.2009.
18:00 Inero 9 : 5 Zewa
19:00 Hotel Rotondo 3 : 4 Parna mastiona/Le Meridien
19:55 L.C. Monty Payton 4 : 2 ViK
20:55 PB Split 3 : 2 Staklo MAAS
2. KOLO    
  SUBOTA 13.06.2009.
20:10 Pekara Babić 7 : 0 Artem
21:05 MNK Kman 4 : 7 Adriatic yachting
22:00 Grm & Tunj (6)3 : 3(5) Feniks 81 Jr.
NEDJELJA 14.06.2009.
17:20 Topel mobiteli 4 : 8 Inero
18:15 Novi život 2 : 4 L.C. Monty Payton
19:10 Zewa (7)4 : 4(6) Caffe bar Zele Bronx
20:10 Is Deutsche 5 : 0 TKD Marjan
21:05 Staklo MAAS 5 : 2 Strožanac- Klobuk travel
22:00 Kidan žile 6 : 2 Domus
PONEDJELJAK 15.06.2009.
17:20 Hotel Rotondo (7)4 : 4(6) Veseli mornari
18:15 MNK Dalmatinac 5 : 1 Caffe bar Dva goluba
19:10 HSP 5 : 3 Pivnica Karlo- Mika Putz
20:10 Liverpool 1 : 2 ViK
21:05 PB Split 4 : 2 Mg šport
22:00 MNK Jel nećeš 2 : 6 Gradska sigurnost
UTORAK 16.06.2009.
17:20 Parna mastiona 5 : 2 Le Meridien Lav
MEĐUKOLO    
  UTORAK 09.06.2009.
18:00 Strožanac- Klobuk travel 8 : 2 Kamen Dodig
18:55 Garaža Pujanke 3 : 5 Feniks 81 Jr.
19:55 Čelopek 1 : 6 MNK Dalmatinac
20:50 Dujmovača d.o.o. 3 : 4 Pekara Babić
21:45 MNK Zlatko Celent (8)5 : 5(9) Gradska sigurnost
  SUBOTA 13.06.2009.
17:20 Mlakar viličari / : / Staklo MAAS
18:15 Liverpool / : / Klinika Sućidar
19:10 MNK Neorić / : / Pivnica Karlo- Mika Putz
1. KOLO:    
  SUBOTA 23.05.2009.
16:00 Marinero 0 : 3bb Dujmovača d.o.o.
16:55 Smrdečija caffe bar Deseo 2 : 3 Mlakar viličari
17:50 Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar (3)3 : 3(5) Pivnica Karlo Mika Putz
18:50 Bašća 0 : 3bb Liverpool
19:45 MNK Veli Varoš 0 : 3bb MNK Dalmatinac
20:40 Aedes 3 : 5 MNK Kman
21:45 Caffe bar Gool 1 : 9 Grm & Tunj
  NEDJELJA 24.05.2009.
16:00 Pekarnica Tešija 2 : 4 ViK
16:55 Čelopek 3 : 0bb MNK Šolta
17:50 PB Split 10 : 9 DŠR Kman
18:50 MNK Hercegovac Nicomi 4 : 8 Adriatic yachting
19:45 Nekretnine Šimić dom 0 : 4 Is Deutsche
20:40 Andora 0 : 3 HSP
21:45 MNK Neorić bb3 : 0 Elektroprijenos
PONEDJELJAK 25.05.2009.
21:00 Novi život 10 : 2 Gt trade
21:55 Garaža Pujanke 3 : 0bb Radunica Sv. Dominik
UTORAK 26.05.2009.
21:00 Domus 6 : 3 Frizerski salon Tajo
21:55 Staklo MAAS 6 : 2 Magla 02
SUBOTA 30.05.2009.
16:55 Zewa (3)2 : 2(1) Ambasador nekretnine
17:50 Kamen Dodig 8 : 2 Bili 9
18:50 MNK Jel nećeš 8 : 2 MNK Petričevo
19:45 Skalice 2 2 : 9 L.C. Monty Payton
20:40 Tršćanska 1 : 7 Inero
21:45 Topel mobiteli 5 : 1 Max & Moris
UTORAK 02.06.2009.
18:00 Daler (9)6 : 6(10) Strožanac- Pekarnica Kam.
19:00 Mg šport 9 : 1 MNK Etiri' Hansaflex
21:00 Matan i jaranen 1 : 5 Hotel Rotondo
21:00 Veseli mornari 3 : 2 Nakić trade
21:55 Forza Morocco 6 : 7 Le Meridien Lav
NEDJELJA 07.06.2009.
16:30 St oprema 4 : 6 TKD Marjan
17:20 Caffe bar Zele Bronx 4 : 2 Ribari
18:15 Artem 6 : 1 Hotel More
19:10 Zagora Promet 2 : 3 Kidan žile
20:10 Zlatarija Dvornik 3 : 7 Gradska sigurnost
21:00 Baterija 3 : 4 Feniks 81 Jr.
21:55 Colo Colo- Građevno Zec 1 : 2 Parna mastiona
PONEDJELJAK 08.06.2009.
17:20 Oxa tisak 1 : 7 Caffe bar Dva goluba
18:15 MNK Zlatko Celent 7 : 5 MNK Žrnovnica
19:10 Klinika Sućidar 4 : 1 Dvornik 1474
20:00 Pekara Babić 5 : 1 Šlape united




RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Pismom zvat
28. MNK Kman
29.Zlatarija Dvornik
30. Hotel Rotondo
31. Gradska
32. Forza Morocco
33. Šetač Bronx
34. Max & Moris
35. Pekara Babić
36. Baterija
37. Veseli mornari
38. HSP
39. MNK Neorić
40. Bili 9
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton
44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA