MLADI - VETERANI
 




LIGA KUP 2009/2010

novosti > liga kup > liga kup 2009/2010

  RASPORED NATJECANJA  

FINALE

Strožanac - MNK Zlatko Celent 3:3 penali 2:0

ZA TREĆE MJESTO

Hotel Rotondo - PB Split 3:3 penali 2:3

POLUFINALE

Hotel Rotondo - MNK Zlatko Celent 2:4

PB Split - Strožanac 4:9


ČETVRTINA FINALA

Hotel Rotondo - Millenium game shop 7:3

Dujmovaca d.o.o. - PB Split 0:4

Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar - Strožanac 4:5

Is Deutsche - MNK Zlatko Celent 0:0 penali 6:7


3. KOLO

Caffe bar Dva goluba - Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 0:4

Forza Morocco - Millenium game shop 1:7

Inero - Strožanac 0:3 (bez borbe)

PB Split - Colo Colo Gradevno Zec 4:2

Dujmovaca d.o.o. - OPS Split 5:3

Ribari - Is Deutsche 5:5 penali 7:8

Izviždani - MNK Zlatko Celent 0:2

Rogoznica - Hotel Rotondo 1:7


2. KOLO

Caffe bar Dva goluba - Liverpool 4:3

Gradska sigurnost - F.C. United 6:3

Pivnica Karlo- Mika Putz - Grm & Tunj 3:2

Klinika Sucidar - Zagora promet 2:3

PB Split - L.C. Monty Python 11:7

Nakic trade - Credo banka 2:6

Ericsson Nikola Tesla - Topel mobiteli 3:6

Is Deutsche - Matan i jaranen 5:1

Hotel Rotondo - Trscanska 5:3

PB Split -Topel mobiteli 5:3

Colo Colo Gradevno Zec - Garaža Pujanke 3:2

Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar - Spinut presing (2. kolo) 3:2

Daler - Bili 9 (2. kolo) 3:0 (bez borbe)

Ribari - Gradska 3:0 (bez borbe)

Hotel Rotondo - Splitska banka mladi 5:2

Rogoznica - Pekarnica Tesija 3:2

Bol 09 - Marinero (2. kolo) 2:2 penali 3:4

MNK Kman - OPS Split 2:4

Daler- Millenium game shop 5:7

Inero - Credo banka 5:4

Dujmovaca d.o.o. - Zara 07 5:1

Kidan žile - Is Deutsche 1:1 penali 1:3

MNK Solta - Izviždani 4:4 penali 6:7

Caffe bar Dva goluba - Puntižel

Antipiros - MNK Zlatko Celent

Strožanac - Zagora promet 7:1

Marinero - Forza Morocco 3:5

Pivnica Karlo Mika Putz - Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar 1:5


MEĐUKOLO

Bol 09 (Va) - Gt trade (IV) 1:1 penali 14:13

Zara 07 (Va) - MNK Žrnovnica (IV) 4:2

Izviždani (Vb) - MNK Petricevo (Vb) 5:2


1. KOLO

Zlatan otok Sv. Nedilja Hvar (I) - AD Arma (IV) 10:3

Colo Colo- Gradevno Zec (II) - F.C. Athletico (Vb) 5:1

Topel mobitel (I) - Otpisani (Vb) 5:2

Caffe bar Dva Goluba (Vb) - El Clasicco- C.B. Legis (IV) 5:2

Daler (II) - DSR Kman (IV) 3:0

Le Meridien Lav (Vb) - Spinut presing (Vb) 2:3

F.C. United (Va) - Caffe bar Fellini (Va) 3:3 penali 6:5

Oxa tisak (II) - Rogoznica (Va) 0:3

Radunica (I) - OPS Split (Va) 4:4 penali 5:6

Dujmovaca d.o.o. (I) - VIK (IV) 5:4

Pismon Zvati (II) - MNK Kman (II) 5:8

Vole gradele (Vb) - Pivnica Karlo Mika Putz (I) 3:9

PB Split (I) - MG Sport (IV) 3:0 (bez borbe)

MNK Neoric (III) - Feniks 81 Jr. (I) 4:4 penali 6:7

Domus (I) - Puntižel (Va) 3:7

Credo banka (II) - Baterija (III) 7:2

HSP (III) - Garaža Pujanke (II) 1:3

Is Deutsche (I) - Zlatarija Dvornik (III) 7:1

Pekarnica Tesija (Va) - Dvornik 1474 (Vb) 4:2

Celopek (Va) - Ribari (IV) 3:6

Andora (Vb) - Kidan žile (I) 2:5

Grm & Tunj (II) - Setac Bronx (III) 8:0

Millenium game shop (IV) - Parna mastiona(II) 5:3

Hotel Rotondo (III) - Artem (II) 6:3

Aedes (Vb) - Matan i jaranen (Va) 1:3

MNK Jel neces (IV) - Gradska sigurnost (III) 2:4

Pekara Babic (III) - Liverpool (IV) 3:7

Splitska banka mladi (Vb) - Hemingway bar Split (Vb) 7:2

Forza Morocco (III) - MNK 'Etiri Hansaflex (IV) 3:1

MNK Zlatko Celent (I) - Max & Moris (III) 7:2

MNK Oliva (II) - Bili 9 (III) 0:4

Ericsson Nikola Tesla (Va) - Ambasador nekretnine (II) 1:0

Strožanac (I) - MNK Hercegovac Niccomi (I) 11:3

Smrdecija (II) - Inero (I) 4:7

L.C. Monty Python (IV) - Veseli mornari (III) 3:2

Eko udruga Osoje Slatine (Va) - MNK Solta (Va) 0:4





RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton
44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA