MLADI - VETERANI
 





STRIJELCI - 2. LIGA

novosti > 2. liga > najbolji strijelci


Najbolji strijelac lige: M.P. Simunic 32

Colo Colo- Gradevno Zec

M. Keran 12, D. Calusic 4, N. Banic 10, T. Calusic 7, M. Pajcic 2, A. Basic 7, M. Bajamic 9, Z. Ganjto 6, I. Miketek 1,V. Mužinic 3,T. Kulisic 2, I. Jakic 1

Ambasador nekretnine

P. Samadan 12, A. Zecic 1, E. Radmilo 7, G. Kapitanovic 7, N. Cicic 5, L. Beara 10,M. Petrinovic 9, P. Gudic 5,V. Reic 7,I. Cibaric 2,A. Secer 7, T. Musura 2, B. Paic 1

MNK Oliva

N. Kec 4, M. Juric 13, M. Ružic 4, A. Burazin 8, M. Draskovic 11, D. Kovacic 2, D. Tudor 3, J. Juric 8, S. Drmic 3, M. Seric 4

MNK Kman

P. Papac 8, M. Jercic 6, A. Dvornik 6, D. Matijevic 2, L. Ružic 17, M. Erceg 5, I. Babaja 1, M. Voloder 2, G. Vukovic 4, M. Milakovic 2

Garaža Pujanke

J. Radic 10, V. Smoljo 9, F. Petkovic 15, P. Basic 6, M. Vucemilovic Grgic 7, D. Medic 1, D. Roguljic 2, P. Marinelic 7, I. Jukic 6, T. Duka 1, D. Perisic 5, D. Jelaska 4

Klinika Sucidar

P. Jadric 4, I. Bulat 5, I. Huljev 11,V. Lausic 4,S. Fradelic 5,B. Carevic 9, M. Fradelic 1, I. –erek 2, P. Paunovic 3, H. Kardum 5, M. Jukic 1

Smrdecija

M.P. Simunic 32, M. Mihovilovic 24,M. Orsulic 7,A. Bralic 6,S.Parcina 3, D. Parcina 1, D. Poljak 1 M. Kezic 11, M. Zambata 1, F. Bilic 3, M. Cudina 2, M. Milin 1, M. Zore 2

Grm & Tunj

B. Bosnic 17, K. Vukovic 6, D. Becic 5, D. Botica 10, D. Baturina 3, A. Fabjanac 3, S. Gracanin 11, B. Plazibat 6, D. Radolfi 3, M. Bulic 3

Pismon zvati

A. Akelic 9, V. Mrduljas 19, I. Koscina 3, A. Budalic 2, I. Mijic 3, Z. Mateljan 1, D. Lukin 4, T.Ivkovic 2, M. Kurelic 2, M. Soljic 2

Credo banka

D. Brzica 10, J. Radic 7, F. Segvic 7,J. Jenjic 2, P. Sakic 5, Ž. Luketin 2, I. Bilandžic 15, Ž. Dlaka 11, U. Cipci 24, M. Luketin 1, T. Ojdanic 2, D. Mirilovic 1, P. Maslic 2

Artem

L. Tudor 17, M. Predovan 18, E. Luksic 4, A. Viskovic 1, D. Zeko 3, I. Žanko 5, M. Jurac 8, –. Vladislavic 4, A. Skalic 9, I. Ceko 3, Z. Tavra 2, M. Jankovic 2

Parna mastiona

M.P. Tomas 4, V. Mravak 18, M. Baljkas 26, M. Peric 15, D. Vuletic 1, J. Brajevic 15, M. Maric 5, B. Sliskovic 1,M. Rožic 3,D. Strize 3,G. Milovic 2, A. Sego 10, I. Visic 1, T. Betti 2

Daler

J. Vranjic 18, J. Parlov 11, M. Grgic 11,J. Saric 14, L. Ivisic 12, J. Jelic 7, N. Dolic 3, H. Kardum 1, N. Veža 11, S. Povijac 11,S. Gjirlic 3,B. Sevo 2

Oxa tisak

V. Vrdoljak 6, M. Parlov 21, D. –ogas 13, A. Skelin 4, J. Markovic 7, J. Kalauz 4, G. Baric 4, T. Parlov 9

 

 





RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva

27. Pismom zvat
28. MNK Kman
29.Zlatarija Dvornik
30. Hotel Rotondo
31. Gradska
32. Forza Morocco
33. Šetač Bronx
34. Max & Moris
35. Pekara Babić
36. Baterija
37. Veseli mornari
38. HSP
39. MNK Neorić
40. Bili 9
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton
44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA