MLADI - VETERANI
 





2. LIGA - ARHIVA 2007/2008


LISTA STRIJELACA

novosti > 2. liga > arhiva > 2007/2008 lista strijelaca

1.

M. Mihovilović

Inaš Smrdečija

40

2.

V. Kliškić

Zlatarija Dvornik

33

3.

T. Karoglan

Forza Maroco

27


Forza Maroco

I. Pavić 6, T. Karoglan 27, I. Novak 7, J. Janković 2, M. Bekavac 7, B. Pavić 1, M. Jović 3, H. Prelesnik 4,             D. Rolić 1, N. Anđelić 4, I. Novak 1, D. Bitanga 2

Zlatarija Dvornik

B. Radanović 21, J. Pavela 6, V. Kliškić 33, S. Stojan 9, A. Pavela 2, I. Muše 17, J. Kulišić 6, N. Vučica 12, D.Radanović 2

Baterija

I. Kolić 17, A. Domljanović 5, J. Farac 10, G. Kukoč 20, M. Brekalo 14, A. Ban 4, T. Vukičević 1,  D. Kuvek 15,     Z. Laličić 3, A.Amižić 2, F. Amižić 1

Colo Colo Frizerski salon Neno

M. Keran 15, I. Miketek 14, V. Mužinić 7, M. Pajčić 7, N. Banić 22,  A. Bašić 2, D. Čalušić 8, I. Jakić 9, T. Kulišić 7, M. Bašić 2

Dulux

A. Bebić 21, M. Ban 9, P. Tiganj 15, D. Dujmović 6, S. Šimundić 5, H. Domjanović 2, M. Dadić 1, V. Veljačić 3,    Z. Bebić 1, P. Pavić 5, A. Kalpić 2

Inaš Smrdečija

M. Mihovilović 40, M. Kezić 8, Š. Parčina 2, D. Poljak 1,  A. Bralić 25, M. Zore 12, M. Milin 1, D. Parčina 7,                N. Simunić 1, M. P. Simunić 15, M. Ćudina 1

Veseli mornari

L. Bogunović 12, J. Antić 1, A. Puljić 13, M. Šećer 4, I. Pivac 5,  A. Restović 6, M. Ercegović 5, A. Rakuljić 6,         V. Zulim 7, M. Pilja 5, J. Lukežić 9, K. Vlahović 1,   H. Grubić 3

Best of Skalice

Z. Barbarić 3, H. Lalić 4, D. Bartulović 17, V. Matković 13, T. Bartulović 3, G. Petrović 14, M. Šimić 5,                                           J. Bartulović 4, I. Tokić 2

MNK Etiri' Hansaflex

J. Mijač 8, K. Sindik 4, D. Zorić 2, T. Milun 12, M. Tomić 7,  I. Gazde 2, M. Bašić 1, G. Ćezo 3, D. Ferić 1 ,           S. Madžar 3, S. Radić 3, V. Bašić 1, T. Juretić 1

Zewa

D. Radelja 10, M. Hrstić 13, D. Kragić 6, Ž. Ojdanić 5, I. Karaman 4, M. Jajčević 4, G. Karaman 4,                                 V. Mihanović 13, D. Bratić 13, A. Maroš 7, O. Galić 4

MNK Jel nećeš

R. Radonić 20, J. Vodanović 3, M. Bulaja 7, M. Alujević 2, A. Glavinović 1, A. Bokanić 3, D. Jukić 2, D. Franić 4,   M. Pinjušić 1, M. Bašić 1, B. Kević 1, T. Aračić 1

Pekara Babić

M. Topalušić 15, A. Čićerić 14, N. Škrabić 13, M. Krešo 4, V. Babić 9, I. Zović 10, T. Jukić Peladić 1,                   M.Končarević 5, V. Madunić 3, M. Budimir 6

Max & Moris

R. Kurtović 8, D. Vukasović 11, J. Marušić 5, G. Marasović 5, D. Sesartić 10, D. Zagorac 5, A. Vukić 14, A. Elez 7, V. Mastelić 2, M. Jurač 5, M. Parmač 2, J. Radovanić 2





RANG LISTA EKIPA

1. Strožanac
2. MNK Zlatko Celent
3. IS Duetsche
4. Kidan žile
5. Inero
6. Zlatan otok Sv.Ned
7.DOMUS-Croatia K.'83
8.Topel mobiteli
9. PB Split
10.Radunica
11. MNK Hercegovac
12. Dujmovača d.o.o.
13. Antipiros.
14. Pivnica Karlo-Mika.
15. Daler
16. Parna mastiona
17. Garaža Pujanke.
18. Smrdečija
19. Ambasador nek.
20. Grm & Tunj
21. Colo Colo-Grđ.Zec
22. Credo banka
23. Oxa tisak
24. Artem
25. Klinika Sućidar
26. MNK Oliva
27. Zlatarija Dvornik
28. Hotel Rotondo
29. Gradska
30. Forza Morocco
31. Šetač Bronx
32. Max & Moris
33. Pekara Babić
34. Baterija
35. Veseli mornari
36. HSP
37. MNK Neorić
38. Bili 9
39. Pismom zvati
40. MNK Kman
41. Ribari
42. Millenium game sh.
43. L.C. Monty Payton

44. Nakić trade
45. Liverpool
46. El Classico-Legis
47. DŠR Kman
48. Gt trade
49. ViK
50. MNK 'Etiri hansafl.
51. MNK Žrnovnica
52. MG Šport
53. Zagora Promet
54. OPS Split
54. Splitska Banka ml.
56. MNK Šolta
56. Izviždani
58. Ericsson NT
58. Andora
60. Zara 07
60. Le Meridien Lav
62. Puntižel
62. CB Dva Goluba
64. Eko udruga Osoje
64. Spinut presing
66. Matan i Jaranen
66. Dvornik 1474
68. Bol 09
68. MNK Petričevo
70. Čelopek
70. Tršćanska
72. FC U nited
72. Otpisani
74. Caffe bar Fellini
74.Vole gradele
76. Pekarnica Tešija
76. Aedes
78. Marinero
78. F.C.Athletico

80. Ad Arma

81. MNK Jel nećeš

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA