MLADI - VETERANI
 






REZULTATI- "4. VETERANSKA LIGA" prvi dio sezone

novosti > 4. liga veterana > rezultati 1. dio sezone

1. Kolo:   05.09.2009.
11:00 Mišo lančić 1 : 1 Hep Proizvodnja
11:45 Zewa 6 : 0 Vodovod i kanalizacije
12:30 KB Split 5 : 1 MNK Promet Split
13:15 Geosonda 0 : 0 Impero
2. Kolo:   12.09.2009.
09:00 MNK Promet Split 0 : 0 Geosonda
09:45 Mišo lančić 0 : 2 Zewa
10:30 Vodovod i kanalizacije 3 : 1 KB Split
11:15 HEP Proizvodnja 1 : 1 Impero
3. Kolo:   03.10.2009.
09:00 KB Split 1 : 1 Mišo lančić
09:45 Impero 0 : 4 MNK Promet Split
10:30 Zewa 2 : 0 HEP Proizvodnja
11:15 Geosonda 0 : 1 Vodovod i kanalizacija
4. Kolo:   10.10.2009.
09:00 Impero 1 : 2 Vodovod i kanalizacija
09:45 Zewa 3 : 0 KB Split
10:30 HEP Proizvodnja 1 : 3 MNK Promet Split
11:15 Mišo lančić 2 : 2 Geosonda
5. Kolo:   24.10.2009.
09:00 Geosonda 4 : 5 Zewa
09:45 MNK Promet Split 1 : 0 Vodovod i kanalizacija
10:30 Impero 3 : 0 Mišo lančić
11:15 HEP Proizvodnja 1 : 0 KB Split
6. Kolo:   31.10.2009.
09:00 Vodovod i kanalizacija 2 : 2 HEP Proizvodnja
09:45 Mišo lančić 2 : 3 MNK Promet Split
10:30 Zewa 7 : 1 Impero
11:15 KB Split 0 : 3 Geosonda
7. Kolo:   14.10.2009.
09:00 Zewa 4 : 0 MNK Promet Split
09:45 Geosonda / : / HEP Proizvodnja
10:30 Impero 4 : 1 KB Split
11:15 Miso lnacic 1 : 2 Vodovod i kanalizacija
8. Kolo:   21.10.2009.
09:00 HEP Proizvodnja 3 : 1 Miso lancic
09:45 Vodovod i kanalizacija 0 : 4 Zewa
10:30 MNK Promet Split 1 : 1 KB Split
11:15 Impero 0 : 2 Geosonda
4. Kolo: ZAOSTALO KOLO  
 

Zewa

3:0

KB Split

9. Kolo:   05.12.2009.
09:00 Geosonda 0 : 0 MNK Promet Split
09:45 Zewa 9 : 1 Mišo lančić
10:30 KB Split t 0 : 0 Vodovod i kanalizacije
11:15 Impero 1 : 2 HEP Proizvodnja
10. Kolo:   12.12.2009.
09:00 Mišo lančić 2 : 2 KB Split
09:45 MNK Promet Split 2 : 2 Impero
10:30 HEP Proizvodnja 2 : 6 Zewa
11:15 Vodovod i kanalizacije 2 : 4 Geosonda
11. Kolo:   19.12.2009.
09:00 Impero 5 : 1 Vodovod i kanalizacije
09:45 Zewa 1 : 0 KB Split
10:30 HEP Proizvodnja 3 : 0 MNK Promet Split
11:15 Mišo lančić 0 : 4 Geosonda
12. Kolo:   21.12.2009.
09:00 Zewa 1 : 1 Geosonda
09:45 Vodovod i kanalizacije / : / MNK Promet Split
10:30 Mišo lančić 1 : 6 Impero
11:15 KB Split 1 : 1 HEP Proizvodnja
13. Kolo:   23.12.2009.
09:00 HEP Proizvodnja 3 : 3 Vodovod i kanalizacije
09:45 MNK Promet Split / : / Mišo lančić
10:30 Impero 2 : 1 Zewa
11:15 Geosonda 1 : 3 KB Split
14. Kolo:   09.01.2010.
09:00 MNK Promet Split 0 : 6 Zewa
09:45 HEP Proizvodnja 4 : 2 Geosonda
10:30 KB Split 0 : 3 Impero
11:15 Vodovod i kanalizacije 3 : 3 Mišo lančić

 

 

 

 

 

 

 






RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA