MLADI - VETERANI
 





"KLJACI"
sezona 2009/2010

"KLJACI"
sezona 2008/2009

 

IGRAČI
 1. Ivo Zovko  11. Ivica Čule
 2. Mirko Durdov  12. Srećko Dragun
 3. Toma Miljak  13. Mirko J.
 4. Jakša Vujović  14. Čule Branko
 5. Darko Piškorec  15. Filip Medić
 6. Damir Glumac  16. Ante Bikić
 7. Boško Džolić  17. /
 8. Žan Ojdanić  18. /
 9. Arsen Gajo Mrsić  19. /
 10. Vinko Botić  20. /
VODITELJ
/ 3. veteranska liga

"KLJACI"
sezona 2007/2008

 

IGRAČI
 1. Ivo Zovko  11.

Filip Medić

 2. Vinko Botić  12. Vinko Ganza
 3. Mirko Durdov  13. Miljenko Biranga
 4. Mate Durdov  14. Ante Bikić
 5. Tomo Miljak  15. Vujević Jakša
 6. Ivan Čule  16. Branko Durdov
 7. Branko Čule  17. /
 8. Damir Glumac  18. /
 9. Arsen- Gako Mrsić  19. /
 10. Boško Džolić  20. /
VODITELJ
Ante Bikić 3. veteranska liga

"KLJACI"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Ivan Zovko  11. Branko Ćule
 2. Josip Prnjak  12. Miljenko Bitanga
 3. Mate Durdov  13. Vinko Ganza
 4. Tomo Miljak  14. Ivan Ćule
 5. Ivan Gotovac  15. Petar Miljak
 6. Mirko Durdov  16.
 7. Vinko Botić  17.
 8. Filip Medić  18.
 9. Arsen- Gajo Mesić  19.
 10. Damir Glumac  20.
VODITELJ
Ante Bikić 3. veteranska liga





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA