MLADI - VETERANI
 






REZULTATI - 3. LIGA VETERANA prvi dio sezone

novosti > 3. liga veterana > rezultati 1. dio sezone  

1. Kolo:   PETAK- 18.09.2009.
15:45 Kontra 2 : 4 MNK Gallo
16:30 Caffe bar Luna Ocinje market 0 : 2 Dalstroj
17:20 Croatia airlines Split 1 : 0 Konoba Fife
18:05 Ading HR 0 : 2 Bost
20:45 Cosmos 6 : 1 AZ 07
21:30 Kuk Co. 2 : 1 Croatia osiguranje
22:20 TDM 1 : 1 Kljaci
2. Kolo:   PETAK- 25.09.2009.
15:45 Caffe bar Luna Ocinje market 1 : 1 Croatia osiguranje
16:30 Kuk Co. 2 : 2 Croatia airlines Split
17:20 Cosmos 3 : 0 Kljaci
18:05 AZ 07 1 : 2 Dalstroj
20:45 Ading HR 0 : 0 TDM
21:30 MNK Gallo 1 : 3 Bost
22:20 Kontra 3 : 2 Konoba Fife
3. Kolo:   PETAK- 02.10.2009.
15:45 Dalstroj 0 : 1 Kljaci
16:30 MNK Gallo. 3 : 2 Cosmos
17:20 Caffe bar Luna Ocinje Market 2 : 0 Kontra
18:05 AZ 07 0 : 2 Ading HR
20:45 Bost 6 : 0 Kuk Co.
21:30 Croatia osiguranje 1 : 5 Croatia airlines Split
22:20 Konoba Fife 2 : 4 TDM
4. Kolo:   PETAK- 09.10.2009.
15:45 AZ 07 j 2 : 5 Croatia airlines Split
16:30 Bost 2 : 1 TDM
17:20 MNK Gallo 3 : 1 Kuk Co.
18:05 Dalstroj 2 : 3 Konoba Fife
20:45 Caffe bar Luna Ocinje Market 3 : 4 Ading HR
21:30 Cosmos 6 : 3 Kontra
22:20 Croatia osiguranje 3 : 1 Kljaci
5. Kolo:   PETAK- 16.10.2009.
15:45 Ading HR 1 : 1 Croatia airlines Split
16:30 Cosmos 4 : 3 Croatia osiguranje
17:20 Kuk Co. 4 : 0 Kljaci
18:05 Croatia airlines Split 2 : 0 TDM
20:45 MNK Gallo 4 : 2 Dalstroj
21:30 Caffe bar Luna Ocinje Market 5 : 1 AZ 07
22:20 Kontra 4 : 5 Bost
6. Kolo:   PETAK- 30.10.2009.
15:45 TDM 4 : 3 Cosmos
16:30 Ading HR 1 : 1 Croatia airlines Split
17:20 Bost 3 : 1 AZ 07
18:05 Kljaci 2 : 6 Kontra
20:45 Croatia osiguranje 1 : 8 MNK Gallo
21:30 Konoba File 2 : 2 Caffe bar Luna Ocinje Market
22:20 Dalstroj 4 : 4 Kuk Co.
7. Kolo:   PETAK- 06.11.2009.
15:45 Kuk Co. 2 : 5 Caffe bar Luna Ocinje Market
16:30 Konoba File 3 : 0 Croatia osiguranje
17:20 TDM 2 : 0 AZ 07
18:05 Kljaci 0 : 2 Bost
20:45 Dalstroj 0 : 2 Cosmos
21:30 MNK Gallo 3 : 1 Croatia airlines Split
22:20 Ading HR 1 : 6 Kontra
3. Kolo: ZAOSTALO KOLO  

Petak, 23.10.2009

16:00

Caffe bar Luna Ocinje Market

2-0

Kontra

8. Kolo:   PETAK- 13.11.2009.
15:45 Konoba File. 3 : 0 AZ 07
16:30 MNK Gallo 11 : 0 Kljaci
17:20 Croatia osiguranje 0 : 9 Bost
18:05 Croatia airlines Split 3 : 2 Kontra
20:45 Caffe bar Luna Ocinje Market 3 : 5 TDM
21:30 Ading HR 5 : 2 Dalstroj
22:20 Kuk Co. 1 : 2 Cosmos
9. Kolo:   PETAK- 20.11.2009.
15:45 Bost. 0 : 0 Cosmos
16:30 AZ 07 2 : 4 Kontra
17:20 Croatia osiguranje 0 : 4 Ading HR
18:05 Konoba Fife 3   0 Kuk Co.
20:45 Kljaci 0 : 4 Croatia airliens Split
21:30 Dalstroj 1 : 3 TDM
22:20 MNK Gallo 3 : 3 Caffe bar Luna Ocinje Market
10. Kolo:   PETAK 27.11.2009.
15:45 TDM. 3 : 0 Kuk Co.
16:30 Kljaci 0 : 0 Ading HR
17:20 Dalstroj 4 : 2 Croatia airliens Split
18:05 Bost. 0   2 Caffe bar Luna Ocinje Market
20:45 Croatia osiguranje 0 : 4 Kontra
21:30 Konoba Fife 1 : 1 Cosmos
22:20 AZ 07 0 : 5 MNK Gallo
11. Kolo:   PETAK 11.12.2009.
15:45 Croatia osiguranje. 1 : 5 Dalstroj
16:30 Konoba Fife 0 : 2 Bost.
17:20 Cosmos 5 : 1 Ading HR
18:05 TDM 0   0 MNK Gallo
20:45 Kontra 2 : 2 Kuk Co.
21:30 Kljaci 3 : 1 AZ 07
22:20 Croatia airlines Split 1 : 3 Caffe bar Luna Ocinje Market
12. Kolo:   PETAK 18.12.2009.
15:45 Caffe bar Luna Ocinje Market 3 : 1 Kljaci
16:30 TDM 3 : 3 Kontra
17:20 MNK Gallo 5 : 2 Konoba Fife
18:05 Cosmos 4   1 Croatia airlines Split
20:45 Dalstroj 1 : 2 Bost.
21:30 Kuk Co. 4 : 1 Ading HR
22:20 AZ 07 3 : 4 Croatia osiguranje
13. Kolo:   PETAK 08.01.2010.
15:45 Ading HR 3 : 6 MNK Gallo
16:30 Kuk Co. 2 : 2 AZ 07
17:20 Kontra 1 : 0 Dalstroj
18:05 Cosmos 3   0 Caffe bar Luna Ocinje Market
20:45 Kljaci 0 : 2 Konoba Fife
21:30 TDM 1 : 1 Croatia airlines Split
22:20 Croatia osiguranje 1 : 1 Bost

 

 






RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA