MLADI - VETERANI
 





"JAKO SPORT"
sezona 2009/2010

"VAGROS JAKO SPORT"
sezona 2008/2009



IGRAČI
 1. Eduard Milić 11. Zoran Kukoč
 2. Jakša Krstulović 12. Dean Računica
 3. Leo Žanko 13. Nenad Pralija
 4. Ivica Raguž 14. Željko Dragun
 5. Srđan Fabjanac 15. Saša Glavaš
 6. Ante Blažević 16. /
 7. Miroslav Pavić 17. /
 8. Perica Nino Cigojević 18. /
 9. Anto Lukač 19. /
 10. Bruno Čagalj 20. /
VODITELJ
/ 1. veteranska liga

"PLAVA KAVA JAKO SPORT"
sezona 2007/2008


IGRAČI
 1. Eduard Milić 11. Ante Blažević
 2. Željko Dragun 12. Miroslav Pavić
 3. Bruno Čagalj 13. Srđan Fabijanac
 4. Ante Miše 14. Stanko Gojević
 5. Zoran Kukoć 15. /
 6. Marino Kuzmanić 16. /
 7. Joško Španjić 17. /
 8. Nenad Pralija 18. /
 9. Zlatko Vujović 19. /
 10. Dean Računica 20. /
VODITELJ
Enes Čaušević 2. liga veterana

"PLAVA KAVA JAKO SPORT"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Nenad Pralija  11. Pavle Bilobrk
 2. Dejan Računica  12. Željko Dragun
 3. Joško Španjić  13. Ante Blažević

 4. Ante Miše

 14. Bruno Čagalj
 5. Pero Jerčić  15. Stanko Gojević
 6. Zoran Kukoč  16. Dejo Mihanović
 7. Srđan Fabijanac  17. Damir Roje
 8. Nike Brnabić  18. Enes Čaušević
 9. Mladen Čikotić  19. Marino Kuzmanić
 10. Miroslav Pavić  20. Milić Eduard
VODITELJ
Enes Čaušević 2. liga veterana





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA