MLADI - VETERANI
 






STRIJELCI - 2. LIGA VETERANA

novosti > 2. liga veterana > najbolji strijelci


Lista strijelaca:

Najbolji strijelac lige: NEBOJŠA LEJO 24

Sloga

M. Dugec 23, D. Dugec 11, I. Radic 10, B. Klaric 4, D. Raic 1, J. Elez 3, I. Vulic 1, B. Podrug 1

PUSD

B. Kanazir 5, T. Plestina 3, I. Komic 14, K. Bakota 4, M. Sarac 1, I. Delic 4, D. Grubisic 2, S. Radman Livaja 4, L. Matic 1

Patria

L. Brkic 10, M. Vugdelija 2, M. Senjak 6,D. Tomic 2, N. Marovic 1, M. Perkovic 15, Z. Mamic 4, A. Grcic 1, B. Seric 2, D. Visic 1

Firule

D. Jovanovic 1, I. Sabasov 13,D. Rendic 6, I. Gale 2, D. Amižic 2, Z. Bota 3,A. Bilic 4, R. Jamic 5, B. Terzic 1, Ž. Jelicic Pekusic 4, J. Mihanovic 6

Dolce Iva

S. Ercegovic 9, G. Kovacevic 14, D. Kramaric 13, Ž. Anticevic 3, D. Dolic 9,J. Skejic 1, J. Palic 1, F. Bucan 3, T. Balov 6, B. Cic 1, D. Lucic Lavcevic 2, V. Nejasmic 2,D. Dominovic 1,N. Mateljan 1

Poliklinika Matulic

N. Pivac 11, D. Lulic 7, T. Kneževic 4,M. Grabar 5,V. Cupurdija 5, I. Visic 3, D. Matulic 1, A. Buljac 6

Sopta bili 79

N. Lejo 24 , D. Ezgeta 12, . Rosso 12, Ž. Peric 3, M. Tojcic 2, E. Kuzmanic 3, Z. Cotic 5, T. Martic 2, M. Cotic 1, M. Giljanovic 9, M. Sicic 1

F klub

Z. Perisic 2, Ž. Madžar 21, D. Mikas 7, I. Matic 4, Z. Matas 14, S. Runje 5, Ž. Rogulj 1, M. Milinovic 4, M. Rados 2, K. Runjic 2

Croatia Blizna

J. Juranovic 7, N. Mateljan 1, J. Barada 12, M. Bobanovic 1, T. Belas 11,E. Kursan 4, A. Mamut 6, R. Milat 2, E. Sustic 1, Z. Ugrina 1, M. Grbesa 9, D. Jerebar 3, S. Tomas 2, Z. Ugrina 1

Splitska banka

A. Politeo 11,I. Aljinovic 11,D. Kosor 9, G. Kuvek 2, R. Perisic 12, A. Pavic 6, I. Bogdanovic 5, T. Condic 5, D. Tabak 2

Issa

L. Perko 9, S. Tomic 2,D. Mateljan 12, S. Repanic 11, B. Bakic 4, Ž. Svalina 5, M. Kurelic 2, D. Gbesa 1

Triglav osiguranje

G. Kukoc 5, A. Jelavic 2, D. Kuvek 2, D. Abramac 5, A. Amižic 3, D. Vidosevic 2, A. Caric 4, Ž. Babic 2, D. Mitic 1, A. Marijanovic 8, I. Dželalija 4, B. Laus 5, D. Maurac 1, S. Vickov 2, K. Ban 1

Elektrodalmacija

B. Smoljan 2, R, Baric 6, D. Sundov 6, D. Mucic 5, T. Carev 2, J. Radan 7, G. Lovric 3, V. Babic 2, J. Ivanisevic 1, I. Babic 3

Orno

I. Gudelj Velaga 13,A. Celic 8,G. Pitesa 2,N. Vincic 2,B.Melvan 3, G. Bakovic 1, M. Simunic 4, T. Mihovilovic 4, I. Jakic 2

 

 






RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA