MLADI - VETERANI
 





"KB SPLIT"
sezona 2009/2010

"KB SPLIT"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. Ivica Anić  11. Mladen Carev
 2. Jakov Radmilo  12. Boro Pejdo
 3.

Željko Ninčević

 13. Mirko Jakšić
 4. Marin Ivanišević  14. Blaž Maravić
 5. Branko Mušura  15. Aljoša Staničić
 6. Radoslav Stipić  16. /
 7. Petar Jurčević  17. /
 8. Fabijan Čukelj  18. /
 9. Robert Tafra  19. /
 10. Grgi Milić  20. /
VODITELJ
/ 4. liga veterana

"KB SPLIT"
sezona 2007/2008

 

IGRAČI
 1. Milić Ergo  11. Mladen Carev
 2. Fabijan Čukelj  12. Aljoša Staničić
 3. Marin Ivanišević  13. Željko Ninčević
 4. Zdravko Borzić  14. Petar Jurčević
 5. Anić Ivo  15. /
 6. Jakov Radmilo  16. /
 7. Pejdo Boro  17. /
 8. Robert Tafra  18. /
 9. Zdravko Perko  19. /
 10. Radoslav Stipić  20. /
VODITELJ
Jakov Radmilo 4. veteranska

"KB SPLIT"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Jakov Radmilo  11. Mladen Carev
 2. Fabijan Čukelj  12.
 3. Nebojša Vinčić  13.
 4. Marin Ivanišević  14.
 5. Radoslav Stipić  15.
 6. Robert Tafra  16.
 7. Zdravko Perko  17.
 8. Zdravko Borzić  18.
 9. Grgo Milić  19.
 10. Boro Rejdo  20.
VODITELJ
Petar Jurčević 4. veteranska liga





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA