MLADI - VETERANI
 





"SPLITSKA BANKA"
sezona 2009/2010

"SPLITSKA BANKA"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. Sveto Boban  11. Ivan Bogdanović
 2. Ivica Aljinović  12. Nikola Nonculović
 3. Petar Perković  13. Denis Kosor
 4. Ivan Dražić- Šegrt  14. Nikša Mlačić
 5. Gordan Kuvel  15. Tonko Čondić
 6. Zlatko Trška  16. Dragan Tabak
 7. Alen P.  17. /
 8. Darko Nejašmić  18. /
 9. Vlado Babić  19. /
 10. Aleksandar Miošić  20. /
VODITELJ
Tonći Čarija i Aleksandar Miošić 2. liga veterana

"SPLITSKA BANKA"
sezona 2007/2008

 

IGRAČI
 1. Mlačić  11.

Nonculović

 2. Kuvel  12. Trška
 3. Kosor  13. Perković
 4. Bogdanović  14. Babić
 5. Aljinović  15. Dražić
 6. Boban  16. Drča
 7. Politeo  17. Kulušić
 8. Čondić  18. /
 9. Nejašmić  19. /
 10. Miočić  20. /
VODITELJ
Mladen Kulišić 2. liga veterana

"SPLITSKA BANKA"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Nikša Mlačić  11. Nikola Noneulović
 2. Sveto Boban  12. Željko Babić
 3. Ivan Bogdanović  13. Mario Vojković
 4. Vlado Drča  14. Denis Kosor
 5. Vlado Babić  15. Tonko Čondić
 6. Zlatko Trška  16. Petar Perković
 7. Gordan Kuver  17. Ivo Dražić Šegrt
 8. Ivo Aljinović  18.
 9. Damir Šerić  19.
 10. Aleksandar Miošić  20.
VODITELJ
Kulušić-Trška 2. liga veterana





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA