MLADI - VETERANI
 




LIGA KUP

novosti > liga kup

POBJEDNICI:

OSVAJAČI
SEZONA   1. mjesto 2. mjesto 3. mjesto
2009/2010 više... Zorzi Cosmos Jako sport
2008/2009 više... Elektroprijenos Varoš Casino Miro MNK Gallo
2007/2008 više... Varoš Casino Miro Tenton Mickey Mouse Hr- Ch
2006/2007 više... Jadransko osi. Plava kava Trenton

* PRAVILNIK NATJECANJA.

 


RASPORED NATJECANJA ZA KUP 2009/2010

  PAROVI I. KOLA  

Ponedjeljak, 03.05.2010. 

16:30 Bili 79 (45) - KB Split (IV) 4:2

17:25 Neoric 45 (45) - MNK Promet Split (IV) 4:4 penali 8:7

18:20 Basic rasvjeta (I) - Auto kuca Topic (45) 1:2

19:15 Konoba Fife (III) - ZZ Issa 45 (45) 0:1

20:00 Triglav osiguranje (II) - Kontra (III) 3:5

Utorak, 04.05.2010. 

16:30 Vodovod i kanalizacija (IV) - Sopta bili 79 (II) 3:2

17:25 Grad Split (I) - Mickey Mouse G.O. Mamic (I) 0:1

18:20 Sloga (II) - Splitska banka (II) 2:2 penali 5:6

19:15 PUSD (II) - Dolce Iva (II) 2:2 penali 3:5

20:00 TDM (III) - Orno (II) 2:2 penali 4:3

20:55 Zorzi (I) - Express line (I) 4:2

Cetvrtak, 06.05.2010.

16:30 MNK Ramljane (I) - Elektroprijenos (I) 0:0 penali 1:2

17:25 Issa (II) - MNK Gallo (III) 3:0

18:20 AZ 07 (III) - Vagabundo (I) 2:5

19:15 Croatia airlines Split (III) - Caffe bar Luna Ocinje Market (III) 2:0

20:00 Kuk co. (III) - Jako sport (I) 2:11

Ponedjeljak, 10.05.2010. 

17:00 Bost (III) - Dalstroj (III) 6:3

17:55 Oaza (I) - Impero (IV) 0:3 (bez borbe)

18:50 Trenton (I) - Geosonda (IV) 7:2

19:45 Cistoca (I) - Firule (II) 1:4

Utorak, 11.05.2010.

17:00 Cosmos (III) - Zewa (IV) 2:2 penali 6:5

17:55 Elektrodalmacija (II) - Udruga malih trgovaca (I) 0:5

18:50 Ading HR (III) - HEP Proizvodnja (IV) 4:0

19:45 Croatia Blizna (II) - Poliklinika Matulic(II) 0:3

Srijeda, 12.05.2010.

17:00 Pletionica Ivkovic (I) - Kljaci (III) 2:0

17:55 Miso lancic (IV) - Croatia osiguranje (III) 6:1

18:50 Sveti Jakov (I) - Jadransko osiguranje (I) 1:4

19:45 F klub (II) - Patria(II) 3:3 penali 5:6

II. KOLO

Petak, 14.05.2010.

17:00 Bost - Bili 79 1:0

17:55 Patria - Croatia airlines Split 9:4

18:50 Splitska banka - TDM 2:1

19:45 Kontra - Pletionica Ivkovic 1:0

Ponedjeljak, 17.05.2010.

17:45 Jako sport - Neoric 45 5:2

18:40 ZZ Issa 45 - Ading HR 0:1

19:35 Elektroprijenos - Poliklinika Matulic 2:0

20:30 Auto kuca Topic - Zorzi 1:7

Utorak, 18.05.2010.

17:00 Firule - Dolce Iva 4:0

17:55 Vodovod i kanalizacija - Mickey mouse G.O. Mamic 0:10

18:50 Impero - Issa 2:4

19:45 Trenton - Jadransko osiguranje 4:1

Slobodne ekipe u II. kolu: Udruga malih trgovaca, Cosmos,Vagabundo, Miso lancic

III. KOLO

Cetvrtak, 20.05.2010.

18:00 Mickey Mouse G.O. Mamic - Kontra 4:2

18:50 Firule - Udruga malih trgovaca 1:6

19:45 Patria - Issa 0:0 penali 0:1

Petak, 21.05.2010.

17:45 Trenton - Cosmos 2:4

18:40 Ading HR - Vagabundo 0:0 penali 2:3

19:35 Zorzi - Elektroprijenos 2:0

20:30 Jako sport - Miso lancic

Izvlačenje parova četvrtog kola održat će se u petak, 21.05.2010 u 21:30 u dvorani.

Ponedjeljak, 24.05.2010.

18:00 Bost - Splitska banka 1:0

 

CETVRTFINALE

Utorak, 25.05.2010.

 17:30 Vagabundo - Zorzi 1:3

18:25 Mickey Mouse G.O. Mamic - Issa 2:2 penali 4:3

19:20 Cosmos -Bost 0:0 penali 6:5

20:15 Udruga malih trgovaca - Jako sport 1:3

 

POLUFINALE

Cetvrtak, 27.05.2010

19:00 Mickey Mouse G.O. Mamic - Zorzi 4:4 penali 6:7

20:00 Jako sport - Cosmos 2:5

 

FINALE

 Ponedjeljak, 31.05.2010

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

18:30 Mickey Mouse G.O. Mamic - Jako sport 3:5

FINALE

19:30 Zorzi - Cosmos 4:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.
Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA