MLADI - VETERANI
 




RASPORED NATJECANJA ZA KUP 2008/2009

novosti > Kup > Raspored natjecanja

FINALE I ZA 3. MJESTO:    
  UTORAK 30.06.2009.
ZA 3. MJESTO
19:30 Mickey Mouse Hr Chigra 1 : 6 MNK Gallo
FINALE
20:30 Elektroprijenos 2 : 0 Varoš Casino Miro
POLUFINALE:    
PETAK 26.06.2009.
19:30 Varoš Casino Miro 9 : 2 MNK Gallo
20:30 Elektroprijenos 3 : 2 Mickey Mouse Hr Chigra
ČETVRTFINALE:    
SRIJEDA 24.06.2009.
18:00 Varoš Casino 6 : 1 Kontra
18:50 Mickey Mouse Hr Chigra 2 : 1 Vagabundo
19:40 Koteks 2 : 4 MNK Gallo
20:30 Perkan 92 Aržano 6 : 1 Elektroprijenos
2. KOLO :    
UTORAK 23.06.2009.
16:00 Vagabundo 3 : 2 Orno
16:50 Mickey Mouse Hr Chigra 4 : 1 Grad Split
17:40 KB Split 1 : 4 Koteks
18:30 Jadransko osiguranje 2 : 3 Elektroprijenos
19:20 Kontra (3)2 : 2(2) Issa
20:10 MNK Gallo (4)1 : 1(3) Express line
21:00 Varoš Casino Miro 3 : 1 Vran comapany
21:50 Perkan 92 Aržano 6 : 1 F klub
međukolo:    
ČETVRTAK 18.06.2009.
17:00 Koteks 4 : 1 HEP Proizvodnja
17:50 Issa 2 : 1 Dolce Iva
18:40 Kaštelanka 0 : 3bb MNK Gallo
19:30 Zorzi 1 : 7 Varoš Casino Miro
20:20 PUSD 1 : 3 Vagabundo
21:10 Caffe bar Ocinje Market 2 : 5 Orno
PETAK 19.06.2009.
17:00 Kontra 5 : 1 Sopta bili 79
17:50 Splitska banka 0 : 1 Perkan 92 Aržano
18:40 Patria 0 : 3bb Vran company
19:30 Udruga malih trgovaca 1 : 4 jadransko osiguranje
20:20 Trenton (7)3 : 3(8) F klub
21:10 Poliklinika Matulić 0 : 2 KB Split
  Slobodni:      
  Express line      
  Grad Split      
  Elektroprijenos      
  Mickey mouse Hr Chigra      
1. KOLO:    
NEDJELJA 14.06.2009.
16:00 Patria (8)5 : 5(7) Udruga Dani Radunice
16:45 F- klub 7 : 3 Croatia Blizna
17:35 PUSD 3 : 0bb AZ 07
18:25 Dalstroj 1 : 4 Poliklinika Matulić
19:15 Elektrodalmacija 0 : 2 MNK Gallo
20:10 Impero 2 : 3 HEP Proizvodnja
21:00 Vran company 1 : 0 Peran i dr.
PONEDJELJAK 15.06.2009.
16:00 Firule 2 : 3 Udruga malih trgovaca
16:45 Dolce Iva 3 : 1 Triglav osiguranje
17:35 Feniks 81 AK (3)2 : 2(4) Sopta bili 79
18:25 Cosmos 2 : 6 Jadransko osiguranje
19:15 Kaštelanka (2)1 : 1(1) Salon namještaja Toga
20:10 Elektroprijenos 6 : 1 Caffe bar Madonna
UTORAK 16.06.2009.
16:00 Varoš Casino Miro 6 : 1 Auto kuća Topić
16:45 Basic rasvjeta 2 : 3 Zorzi
17:35 Sveti Jakov 0 : 2 Orno
18:25 Mickey Mouse Hr Chigra 3 : 2 Čistoća
19:15 Kljaci (3)1 : 1(4) Vagabundo
20:10 Vagros Jako sport 1 : 4 Perkan 92 Aržano
21:00 Trenton 4 : 1 Pletionica Ivković
  SRIJEDA 17.06.2009.
16:00 BSO 0 : 1 Caffe bar Luna Ocinje mark.
16:45 Croatia osiguranje (4)1 : 1(5) Grad Split
17:35 Koteks 4 : 1 MNK Okruk
18:25 Express line 1 : 0 TDM
19:15 MNK Promet Split 0 : 2 KB Split
20:00 Croatia airlines Split 0 : 5 Splitska banka
21:00 Sloga 3 : 5 Issa
           
Kontra- SLOBODNI.






RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25. Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33. TDM
34. CB Luna Ocinje m.
35. Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38. Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45. HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5. Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.
Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA