MLADI - VETERANI
 





SEZONA   LIGA Plasman Gol razlika Bodovi Najbolji strijelac
2008/2009            
2007/2008 više... 1. liga vet. 8. mjesto 71:74 39 Stjepan Andrij.- 28
2006/2007 više... 1. liga vet. 8. mjesto 66:63 44 Stjepan Andrij.- 37

"BASIC RASVJETA"
sezona 2008/2009



IGRAČI
 1. Nikša Bašić  11. Nenad Uvodić
 2. Željko Bašić  12. Ozren Jakus
 3. Mate Baturina  13. Josip Krešimir Bogdan
 4. Ivo Roglić  14. Ante Hrgović
 5. Jozo Puljiz  15. /
 6. Nikola Podrug  16. /
 7. Franko Bogdan  17. /
 8. Ivica Grubišić  18. /
 9. Damir Bralić  19. /
 10. Valentino Roglić  20. /
VODITELJ
/ 1. veteranska liga

"BASIC RASVJETA"
sezona 2007/2008

 

IGRAČI
 1. Damir Silio  11.

Ivo Roglić

 2. Franko Bogdan  12. Stipe Andrijašević
 3. Joško Silio  13. Zoran Vujčić
 4. Zvonko Škaro  14. Leo Knezović
 5. Valentino Roglić  15. Edi Šunjić
 6. Nikša Bašić  16. Ozren Jakus
 7. Nikola Podrug  17. Igor Štimac
 8. Mario Budimir  18. Ivo Peko
 9. Željko Bašić  19. Nedjeljko Nulović
 10. Damir Bralić  20. /
VODITELJ
Frane Peroš 1. veteranska liga

"GOMEX"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Damir Silić  11. Joško Silić
 2. Željko Bašić  12. Damir Škaro
 3. Nikša Bašić  13. Ozren Jakus
 4. Ivo Roglić  14. Igor Štimac
 5. Edi Šunjić  15. Ivo Peko
 6. Damir Bralić  16. Leo Knezović
 7. Franko Bogdan  17. Neno Nerlović
 8. Stjepan Andrijašević  18.
 9. Mario Budimir  19.
 10. Valentino Roglić  20.
VODITELJ
Nedjeljko Nerlović 1. veteranska liga





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA