MLADI - VETERANI
 






REZULTATI - 1. LIGA VETERANA prvi dio sezone

novosti > 1. liga veterana > rezultati 1. dio sezone

1. Kolo:    
UTORAK 08.09.2009.
16:20 Jako sport 3 : 1 Grad Split
17:05 Trenton 0 : 3 Mickey Mouse G.O. Mamić
17:50 Oaza 1 : 4 Udruga malih trgovaca
20:30 Sveti Jakov 0 : 4 Basic rasvjeta
21:20 Pletionica Ivković 0 : 0 Zorzi
SRIJEDA 09.09.2009.
16:20 Elektroprijenos 0 : 2 MNK Ramljane
17:05 Express line 1 : 1 Vagabundo
17:50 Jadransko osiguranje 2 : 0 Čistoća
2. Kolo:    
UTORAK 15.09.2009.
16:00 Čistoća 3 : 5 Trenton
16:45 Grad Split 1 : 2 Jadransko osiguranje
17:35 Vagabundo 0 : 2 Oaza
18:25 Udruga malih trgovaca 5 : 1 Sveti Jakov
19:25 Basic rasvjeta 0 : 2 Pletionica Ivković
20:05 Zorzi 1 : 1 Elektroprijenos
20:55 MNK Ramljane 2 : 3 Jako sport
21:45 Mickey Mouse G.O. Mamić 1 : 1 Express line
3. Kolo:    
UTORAK 29.09.2009.
16:00 Oaza 0 : 5 Mickey Mouse G.O. Mamić
16:45 Jadransko osiguranje 2 : 1 Jako sport
17:35 Pletionica Ivković 3 : 3 Udruga malih trgovaca
18:25 Elektroprijenos 1 : 1 Basic rasvjeta
19:25 MNK Ramljane 5 : 1 Zorzi
20:05 Express line 5 : 1 Čistoća
20:55 Trenton 1 : 0 Grad Split
21:45 Sveti Jakov 0 : 1 Vagabundo
4. Kolo:    
UTORAK 06.10.2009.
16:00 Vagabundo 0 : 2 Pletionica Ivkovic
16:45 Cistoca 4 : 1 Oaza
17:35 Mickey Mouse G.O. Mamic 1 : 3 Sveti Jakov
18:25 Zorzi 1 : 1 Jako sport
19:25 Basic rasvjeta 5 : 7 MNK Ramljane
20:05 Jadransko osiguranje 1 : 0 Trenton
20:55 Grad Split 0 : 2 Express line
21:45 Udruga malih trgovaca 2 : 2 Elektroprijenos
5. Kolo:    
UTORAK 13.10.2009.
16:00 MNK Ramljane 4 : 4 Udruga malih trgovaca
16:45 Trenton 2 : 4 Jako sport
17:35 Oaza 1 : 1 Grad Split
18:25 Pletionica Ivkovic 2 : 1 Mickey Mouse G.O. Mamic
19:25 Sveti Jakov 1 : 1 Čistoća
20:05 Elektroprijenos 3 : 4 Vagabundo
20:55 Express line 3 : 4 Jadransko osiguranje
21:45 Zorzi Hitachi klima 2 : 3 Basic rasvjeta
6. Kolo:    
UTORAK 20.10.2009.
16:00 Basic rasvjeta 1 : 4 Jako sport
16:45 Trenton 5 : 2 Express line
17:35 Vagabundo 1 : 3 MNK Ramljane
18:25 Grad Split 1 : 0 Sveti Jakov
19:25 Mickey Mouse G.O. Mamic 2 : 2 Elektroprijenos
20:05 Čistoća 1 : 0 Pletionica Ivkovic
20:55 Jadransko osiguranje 1 : 0 Oaza
21:45 Udruga malih trgovaca 5 : 2 Zorzi Hitachi klime
  ZAOSTALO KOLO  

Petak, 23.10.2009

17:45

Mickey Mouse G.O. Mamic

3- 0

Trenton

7. Kolo:    
UTORAK 27.10.2009.
16:00 Vagabundo 1 : 1 Zorzi Hitachi klime
16:45 Basic rasvjeta 0 : 5 Udruga malih trgovaca
17:35 Pletionica Ivkovic 3 : 0 Grad Split
18:25 Elektroprijenos 2 : 3 Cistoca
19:25 Sveti Jakov 1 : 1 Jadransko osiguranje
20:05 Oaza 2 : 2 Trenton
20:55 Express line 1 : 5 Jako sport
21:45 MNK Ramljane 4 : 5 Mickey Mouse G.O. Mamic
8. Kolo:    
UTORAK 03.11.2009.
16:00 MNK Ramljane 2 : 1 Čistoća
16:45 Zorzi Hitachi klime 2 : 5 Mickey Mouse G.O. Mamic
17:35 Jadransko osiguranej 2 : 2 Pletionica Ivkovic
18:25 Trenton 6 : 3 Sveti Jakov
19:25 Express line 5 : 1 Oaza
20:05 Jako sport 2 : 2 Udruga malih trgovaca
20:55 Basic rasvjeta 4 : 5 Vagabundo
21:45 Grad Split 1 : 6 Elektroprijenos
9. Kolo:    
UTORAK 10.11.2009.
16:00 Jadransko osiguranje 3 : 5 Elektroprijenos
16:45 Vagabundo 0 : 5 Udruga malih trgovaca
17:35 Sveti Jakov 0 : 2 Express line
18:25 Oaza 3 : 8 Jako sport
19:25 MNK Ramljane 4 : 1 Grad Split
20:05 Cistoca 0 : 1 Zorzi Hitachi klime
20:55 Mickey Mouse G.O. Mamic 4 : 4 Basic rasvjeta
21:45 Pletionica Ivkovic 0 : 2 Trenton
4. Kolo: ZAOSTALO KOLO  
Petak 13.11.2009.
18:05 Zorzi 1 : 1 Jako sport
10. Kolo:    
UTORAK 17.11.2009.
16:00 Pletionica Ivkovic 4 : 1 Express line
16:45 Grad Split 6 : 1 Zorzi Hitachi klime
17:35 Basic rasvjeta 3 : 2 Čistoća
18:25 Jadransko osiguranje 2 : 0 MNK Ramljane
19:25 Jako sport 2 : 0 Vagabundo
20:05 Udruga malih trgovaca 1 : 1 Mickey Mouse G.O. Mamic
20:55 Trenton 3 : 3 Elektroprijenos
21:45 Sveti Jakov 3 : 1 Oaza
11. Kolo:    
UTORAK 24.11.2009.
16:00 Basic rasvjeta 0 : 4 Grad Split
16:45 Vagabundo 2 : 6 Mickey Mouse G.O. Mamic
17:35 Express line 1 : 5 Elektroprijenos
18:25 MNK Ramljane 1 : 5 Trenton
19:25 Zorzi Hitachi klime 0 : 3 Jadransko osiguranje
20:05 Jako sport 6 : 0 Sveti Jakov
20:55 Čistoća 0 : 2 Udruga malih trgovaca
21:45 Oaza 1   3 Pletionica
12. Kolo:    
UTORAK 01.12.2009.
16:00 Oaza 2 : 4 Elektroprijenos
16:45 Sveti Jakov 1 : 1 Pletionica
17:35 Trenton 4 : 0 Zorzi Hitachi klime
18:25 Jadransko osiguranje 1 : 0 Basic rasvjeta
19:25 Mickey Mouse G.O. Mamic 2 : 0 Jako sport
20:05 Udruga malih trgovaca 0 : 2 Grad Split
20:55 Vagabundo 1 : 0 Čistoća
21:45 Express line 2   3 MNK Ramljane
13. Kolo:    
UTORAK 08.12.2009.
16:00 Zorzi Hitachi klime 0 : 3 Express line
16:45 Elektroprijenos 4 : 1 Sveti Jakov
17:35 Udruga malih trgovaca 3 : 2 Jadransko osiguranje
18:25 Čistoća 3 : 2 Mickey Mouse G.O. Mamić
19:25 Grad Split 3 : 0 Vagabundo
20:05 Pletionica 2 : 0 Jako sport
20:55 MNK Ramljane 6 : 3 Oaza
21:45 Basic rasvjeta 1   3 Trenton
14. Kolo:   UTORAK 15.12.2009.
16:00 Trenton 1 : 1 Udruga malih trgovaca
16:45 Express line 2 : 3 Basic rasvjeta
17:35 Jako sport 6 : 1 Čistoća
18:25 Oaza 2 : 1 Zorzi Hitachi klime
19:25 Pletionica 2 : 4 Elektroprijenos
20:05 Mickey Mouse G.O. Mamić 1 : 1 Grad Split
20:55 Sveti Jakov 1 : 2 MNK Ramljane
21:45 Jadransko osiguranje 5   2 Vagabundo
15. Kolo:   UTORAK 22.12.2009.
16:00 Mickey Mouse G.O. Mamić 0 : 5 Jadransko osiguranje
16:45 MNK Ramljane 2 : 3 Pletionica
17:35 Elektroprijenos 1 : 1 Jako sport
18:25 Vagabundo 2 : 2 Trenton
19:25 Udruga malih trgovaca 3 : 2 Express line
20:05 Basic rasvjeta 2 : 7 Oaza
20:55 Zorzi Hitachi klime 0 : 6 Sveti Jakov
21:45 Čistoća 2   4 Grad Split

 

 

 

 

 

 






RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA