MLADI - VETERANI
 






2. LIGA VETERANA - SEZONA 2009/2010

novosti > 2. liga veterana


Prvak lige: SPLITSKA BANKA

26. Kolo: ZADNJE KOLO SRIJEDA 14.04.2010.
14:45 Sloga 5 : 4 Sopta bili 79
15:30 Splitska banka 1 : 3 Issa
16:20 Firule 0 : 1 PUSD
17:05 Patria 3 : 3 Croatia Blizna
17:55 Poliklinika Matulić 1 : 1 Orno
20:45 Triglav osiguranje 1 : 2 Elektodalmacija
21:30 F klub 1 : 2 Dolca Iva

POPIS MOMČADI 2. LIGE VETERANA:

1. Sloga
2. PUSD
3. Patria
4. Firule
5. Dolca Iva
6. Poliklinika Matulić
7. Sopta bili 79
8. F klub
9. Croatia Blizna
10. Splitska banka
11. Issa
12. Triglav osiguranje
13. Elektrodalmacija
14. Orno

 

Bergerova tablica:

  I II III IV V VI VII
1. 2-13 1-14 6-9 4-11 3-12 5-10 7-8
2. 1-10 5-6 3-8 12-14 4-7 13-11 2-9
3. 14-8 13-3 1-2 12-4 11-5 10-6 9-7
4. 12-6 11-7 13-5 14-9 1-4 3-2 10-8
5. 4-9 3-10 5-8 6-7 13-14 1-12 2-11
6. 7-3 4-6 11-12 8-2 10-13 9-1 14-5
7. 5-1 9-10 7-12 8-11 14-3 13-6 4-2
8. 9-12 13-8 10-11 6-2 1-7 4-14 5-3
9. 11-3 12-2 10-4 9-5 8-6 14-7 13-1
10. 7-5 8-4 14-6 11-1 10-2 9-3 12-13
11. 10-14 9-11 3-4 7-13 2-5 8-12 6-1
12. 1-8 7-2 13-9 3-6 14-11 5-4 12-10
13. 4-13 5-12 2-14 3-1 8-9 7-10 6-11





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25. Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34. CB Luna Ocinje m.
35. Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38. Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45. HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5. Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15. Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA