MLADI - VETERANI
 






VETERANI "45" - SEZONA 2008/2009

novosti > veterani 45


Prvak lige: KRAGIĆ

30. Kolo: ZADNJE KOLO 06.05.2010.
16:00 Spinut 3 : 2 Express line
16:45 Dani Radunice 1 : 3 MNK Gardist
17:30 Neorić 45 1 : 11 Dalmed
18:15 Bili 79 3 : 0 Matejuška
19:00 Feniks 45 1 : 10 Kragić
19:45 Elektroprijenos 45 4 : 2 Auto kuća Topić
20:30 Elektrodalmacija 45 0 : 10 Vran Company 45
21:15 Terra Solis 3 : 0 ZZ Issa 45

POPIS MOMČADI LIGE VETERANA 45:

1. Kragić
2. Matejuška
3. Bili 79
4. Auto kuća Topić
5. Dalmed
6. ZZ Issa 45
7. Terra Solis- Ex. Impero 45
8. Neorić 45
9. MNK Gradist
10. Vran Company 45
11. Dani Radunice
12. Express line 45
13. Spinut
14. Feniks 45
15. Elektrodalmacija 45
16. Elektroprijenos 45

Ekipe su poredane po rednom broju izvlačenja.

Bergerova tablica:

  I II III IV V VI VII VIII
1. 16-1 9-8 14-3 13-4 12-5 11-6 10-7 15-2
2. 2-14 1-15 4-12 5-11 6-10 7-9 8-16 3-13
3. 12-3 15-16 10-5 9-6 8-7 13-2 14-1 11-4
4. 4-10 2-12 3-11 7-16 6-8 15-14 1-13 5-9
5. 8-5 14-16 12-1 10-3 11-2 9-4 13-15 7-6
6. 6-16 14-13 4-8 1-11 3-9 2-10 15-12 5-7
7. 4-7 6-5 10-1 9-2 11-15 12-14 13-16 8-3
8. 8-2 7-3 15-10 14-11 13-12 16-5 6-4 1-9
9. 15-9 4-5 11-13 12-16 8-1 2-7 3-6 10-14
10. 10-13 1-7 6-2 15-8 16-4 5-3 14-9 11-12
11. 6-1 4-3 13-9 8-14 7-15 16-11 2-5 12-10
12. 12-9 11-10 14-7 15-6 3-16 5-1 4-2 13-8
13. 7-13 9-11 5-15 2-3 1-4 10-16 8-12 6-14
14. 14-5 13-6 16-2 12-7 10-9 3-1 11-8 15-4
15. 3-15 8-10 9-16 4-14 5-13 6-12 7-11 2-1





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA