MLADI - VETERANI
 






REZULTATI- "VETERANI 45" prvi dio sezone

novosti > veterani 45 > rezultati 1. dio sezone  

1. Kolo:   10.09.2009.
16:00 Neorić 45 1 : 1 Impero 45
16:45 Dalmed 1 : 1 MNK Gardist
17:30 Bili 79 4 : 2 Express line 45
18:15 Feniks 45 0 : 5 Matejuška
19:00 Elektroprijenos 45 4 : 8 Kragić
19:45 Elektrodalmacija 45 1 : 1 Auto kuća Topić
20:30 Dani Radunice 3 : 3 Vran company
21:15 Spinut 0 : 3bb ZZ Issa 45
2. Kolo:   17.09.2009.
16:00 ZZ Issa 1 : 3 Bili 79
16:45 Impero 45 2 : 2 Spinut
17:30 Matejuska 4 : 0 Elektroprijenos 45
18:15 Kragic 8 : 0 Elektrodalmacija 45
19:00 Auto kuca Topic 5 : 3 Dani Radunice
19:45 Vran company 45 1 : 2 Dalmed
20:30 MNK Gardist 0 : 0 MNK Neoric 45
21:15 Express line 45 1 : 1 Feniks 45
3. Kolo:   24.09.2009.
16:00 Elektroprijenos 1 : 4 Express line 45
16:45 Spinut 1 : 0 Neoric 45
17:30 Dani Radunice 2 : 6 Kragic
18:15 Dalmed 4 : 1 Auto kuca Topic
19:00 MNK Gardist 1 : 1 Vran company 45
19:45 Feniks 45 0 : 2 ZZ Issa 45
20:30 Bili 79 1 : 0 Impero 45
21:15 Elektrodalmacija 45 0 : 3 Matejuska
4. Kolo:   01.10.2009.
16:00 Matejuska 0 : 4 Dani Radunice
16:45 ZZ Issa 45 1 : 1 Elektroprijenos
17:30 Express line 45 6 : 1 Elektrodalmacija 45
18:15 Vran company 45 0 : 0 Neorić 45
19:00 Auto kuća Topić 4 : 2 MNK Gardist
19:45 Spinut 1 : 5 Bili 79
20:30 Impero 45 6 : 2 Feniks 45
21:15 Kragić 2 : 1 Dalmed
5. Kolo:   15.10.2009.
16:00 MNK Gardist 2 : 4 Kragić
16:45 Bili 79 / : / Neorić 45
17:30 Elektroprijenos 45 0 : 0 Impero 45
18:15 Dani Radunice 4 : 7 Express line 45
19:00 Elektrodalmacija 45 1 : 3 ZZ Issa 45
19:45 Dalmed 1 : 1 Matejuška
20:30 Feniks 45 2 : 8 Spinut
21:15 Vran company 45 4 : 5 Auto kuća Topić
6. Kolo:   22.10.2009.
16:00 Auto kuća Topić 3 : 1 Neorić 45
16:45 Bili 79 4 : 1 Feniks 45
17:30 Matejuška / : / MNK Gardist
18:15 Impero 45 5 : 2 Elektrodalmacija 45
19:00 Express line 45 0 : 1 Dalmed
19:45 ZZ Issa 45 3 : 2 Dani Radunice
20:30 Spinut 0 : 4 Elektroprijenos 45
21:15 Kragić 1 : 1 Vran company 45
7. Kolo:   29.10.2009.
16:00 Matejuška 1 : 3 Vran company 45
16:45 Auto kuća Topić 3 : 2 Kragic
17:30 Dani Radunice 2 : 2 Impero 45
18:15 Dalmed 3 : 0 ZZ Issa 45
19:00 Elektrodalmacija 45 5 : 1 Spinut
19:45 Elektrodalmacija 45 2 : 4 Bili 79
20:30 Feniks 45 1 : 1 Neoric 45
21:15 MNK Gardist 1 : 3 Express line 45
8. Kolo:   05.11.2009.
16:00 MNK Gardist 3 : 2 ZZ Issa
16:45 Vran company 45 0 : 2 Express line 45
17:30 Spinut 3 : 3 Dani Radunice
18:15 Bili 79 1 : 1 Elektrodalmacija 45
19:00 Feniks 45 1 : 2 Elektroprijenos 45
19:45 Neorić 45 0 : 8 Kragić
20:30 Auto kuća Topić 3 : 2 Matejuška
21:15 Impero 45 1 : 3 Dalmed
9 Kolo:   12.11.2009.
16:00 Spinut 2 : 0 Dalmed
16:45 Matejuška 3 : 5 Kragić
17:30 Elektrodalmacija 45 1 : 0 Feniks 45
18:15 Elektroprijenos 45 2 : 0 Neorić 45
19:00 MNK Gardist 1 : 0 Impero
19:45 ZZ Issa 45 3 : 3 Vran company 45
20:30 Express line 45 6 : 3 Auto kuća Topić
21:15 Dani Radunice 0 : 3 Bili 79

10 Kolo:   19.11.2009.
16:00 Dani Radunice 2 : 1 Feniks 45
16:45 Impero 45 3 : 2 Vran company 45
17:30 Auto kuća Topić 4 : 1 ZZ Issa 45
18:15 Neorić 45 1   2 Matejuška
19:00 Kragić 6 : 1 Express line 45
19:45 Bili 79 1 : 0 Dalmed
20:30 Elektrodalmacija 1 : 4 Elektroprijenos 45
21:15 Spinut / : / MNK Gardist
11. Kolo:   26.11.2009.
16:00 Auto kuća Topić 2 : 2 Impero 45
16:45 Matejuška 3 : 3 Express line 45
17:30 Feniks 45 1 : 3 Dalmed
18:15 MNK Gardist 1   1 Bili 79
19:00 Vran company 45 2 : 2 Spinut
19:45 Neorić 0 : 5 Elektrodalmacija 45
20:30 ZZ Issa 45 2 : 4 Kragić
21:15 Elektroprijenos 45 2 : 2 Dani Radunice
12. Kolo:   03.12.2009.
16:00 Elektroprijenos 45 3 : 6 Dalmed
16:45 Elektrodalmacija 45 2 : 4 Dani Radunice
17:30 Bili 79 1 : 0 Vran Company 45
18:15 Spinut 1   1 Auto kuća Topić
19:00 Express line 45 5 : 5 Neorić
19:45 Kragić 7 : 2 Impero 45
20:30 Matejuška 1 : 1 ZZ Issa 45
21:15 Feniks 45 2 : 3 MNK Gradist
13. Kolo:   10.12.2009.
16:00 Vran Company 45 2 : 1 Feniks 45
16:45 Dalmed 3 : 1 Elektrodalmacija 45
17:30 Kragić 5 : 3 Spinut
18:15 ZZ Issa 45 3   2 Express line 45
19:00 Impero 45 0 : 3 Matejuška
19:45 Dani Radunice 4 : 0 Neorić
20:30 MNK Gradist 2 : 2 Elektroprijenos 45
21:15 Auto kuća Topić 1 : 0 Bili 79
14. Kolo:   17.12.2009.
16:00 Bili 79 4 : 1 Kragić
16:45 Feniks 45 1 : 8 Auto kuća Topić
17:30 Neorić 45 0 : 3 ZZ Issa 45
18:15 Elektroprijenos 45 1   2 Vran Company 45
19:00 Dani Radunice 2 : 4 Dalmed
19:45 Express line 45 2 : 1 Impero 45
20:30 Elektrodalmacija 45 2 : 2 MNK Gradist
21:15 Spinut 0 : 1 Matejuška
15. Kolo:   14.01.2010.
16:00 Express line 45 0 : 1 Spinut
16:45 MNK Gradist 1 : 4 Dani Radunice
17:30 Dalmed / : / Neorić 45
18:15 Matejuška 1   3 Bili 79
19:00 Kragić 8 : 0 Feniks 45
19:45 Auto kuća Topić 3 : 2 Elektroprijenos 45
20:30 Vran Company 45 4 : 1 Elektrodalmacija 45
21:15 ZZ Issa 45 0 : 3 Terra Solis

 

 

 

 


 

 






RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA