MLADI - VETERANI
 





"KONTRA"
sezona 2009/2010

"KONTRA"
sezona 2008/2009

 

IGRAČI
 1. Mijo Radan  11. Veljko Peović
 2. Branislav Subotić  12. Leo Knezović
 3. Srđan Kovač  13. /
 4. Joško Silić  14. /
 5. Nino Čortan  15. /
 6. Mario Budimir  16. /
 7. Marko Ugrin  17. /
 8.

Rikard Petrošić

 18. /
 9. Željko Ivišić  19. /
 10. Krunoslav Barać  20. /
VODITELJ
/ 3. veteranska liga

"KONTRA"
sezona 2007/2008

 

IGRAČI
 1. Rikard Petrošić  11.

Nino Čortan

 2. Milan Vrcelj  12. Leo Kazanoti
 3. Željko Ivišić  13. /
 4. Mijo Radan  14. /
 5. Veljko Peović  15. /
 6. Bratislav Jonjić  16. /
 7. Milivoj Gavranić  17. /
 8. Etanimir Scherbl  18. /
 9. Davor Gudelj  19. /
 10. Doro Čortan  20. /
VODITELJ
Branislav Subotić 3. veteranska liga

"KONTRA"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Rikard Petrošić  11.
 2. Milan Vrcelj  12.
 3. Mijo Radan  13.
 4. Branko Subotić  14.
 5. Bratislav Jonjić  15.
 6. Veljko Peović  16.
 7. Nino Čortan  17.
 8. Željko Ivišić  18.
 9. Davor Gudelj  19.
 10. Doro Abdulmar  20.
VODITELJ
Branko Subotić & Mišo Zindović 3. veteranska liga





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA