MLADI - VETERANI
 





SEZONA   LIGA Plasman Gol razlika Bodovi Najbolji strijelac
2008/2009            
2007/2008 više... 1. liga vet. 2. mjesto 62:53 55 S. Boduljak- 18
2006/2007 više... 1. liga vet. 3. mjesto 61:36 61 S. Boduljak- 14

"PLETIONICA IVKOVIĆ"
sezona 2009/2010

"PLETIONICA IVKOVIĆ"
sezona 2008/2009



IGRAČI
 1. Elvis Perković 11. Jakov Milan
 2. Miran Brko 12. Neven Lučev
 3. Miroslav Labor 13. Mate Vrcić
 4. Nikica Blažević 14. /
 5. Ivica Vladimir 15. /
 6. Davor Jelavić- Mitrović 16. /
 7. Josip Vranjković 17. /
 8. Željko Andabak 18. /
 9. Ivan Lubina 19. /
 10. Zdravko Landeka 20. /
VODITELJ
/ 1. veteranska liga

"PLETIONICA IVKOVIĆ"
sezona 2007/2008

 

IGRAČI
 1. Željko Andabak 11. Milan Brko
 2. Denis Ninčević 12. Josip Vranjković
 3. Neven Lučev 13. Davor Jelavić Mitrović
 4. Jakov Milun 14. Ante Ivković
 5. Miroslav Labor 15. Nikica Blažević
 6. Stjepan Boduljak 16. Damir Tolić
 7. Zdravko Landeka 17. /
 8. Predrag Novaković 18. /
 9. Ivan Lubina 19. /
 10. Ivica Vladimir 20. /
VODITELJ
Zdravko Landeka 1. veteranska liga

"PLETIONICA IVKOVIĆ"
sezona 2007/2008


IGRAČI
 1. Dalibor Ninčević  11. Miran Brko
 2. Ante Ivković  12. Stjepan Stjepan B.
 3. Ljubo Jakus  13. Vladimir Ivica
 4. Neven Lučev  14. Davor Jelavić- Mitrović
 5. Predrag Novaković  15. Miroslav Labor
 6. Jakov Milan  16. Denis Ninčević
 7. Željko Andabak  17. Damir Totić
 8. Josip Vranjković  18. Mate Madunić
 9. Zdravko Landeka  19. Ivan Lubina
 10. Nikica Blažević  20.
VODITELJ
Ante Ivković 1. veteranska liga





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA