MLADI - VETERANI
 






STRIJELCI - VETERANI 45

novosti > veterani 45 > najbolji strijelci


Najbolji strijelac lige: Kaja Runjic 49

Neoric 45

P. Marasovic 2, M. Vrdoljak 1, I. Mijic 1, L. Erceg 8, F. Ocepek 7, D. Stupalo 3, A. Juretic 3, I. Matas 19, V. Burcul 1, T. Plestina 1, M. Despotusic 1, N. Golemac 1, M. Veic 1, L. Erceg 4, B.R. Livaja 2

Terra Solis

B. Vukusic 12, Ž. Sisko 2, M. Grozdanic 3, R. Kovac 9, I. Sedlar 2, M. Rados 8, M. Šikic 4, N. Ramljak 6, F. Bucan 13,D.Puljic 1,I.Parcina 2

Dalmed

Ž. Kuzmanic 18, D. Dunatov 10, I. Vuko 12, D. Kovacic 3, D. Lusic 1, D. Tavic 12, D. Karnincic 8, Z. Mrkic 24, J. Vuckovic 4, V. Brnas 3, S. Dragicevic 1

MNK Gardist

D. Ezgeta 15, G. Zlopasa 11, D. Milanovic 2, D. Nincevic 6, M. Tojcic 9, M. Cotic 7, P. Gulisija 6, E. Kuzmanic 4, N. Tomic 2

Bili 79

S. Korjenic 8, B. Radic 6, D. Celic 32, M. Radmilo 17, T. Dežulovic 2, M. Ujevic 2, A. Radmilo 8, I. Pezo 5, A. Secer 3

Express line 45

I. Tesija 8, T. Duvnjak 2, T. Cotic 20, Z. Cotic 2, I. Batinic 8, I. Tokic 6, Z. Žuric 12, V. Batinic 16, Ž. Sisko 7, B. Buljan 1

Feniks 45

T. Bonomi 2, M. Nožina 8, T. Mustapic 3, I. Jukic 2, B. Marcic 8, B. Punos 2, T. Miljak 1, M. Bartulovic 1, Z. Skaro 3, T. Cokolic 1, R. Tomas 1

Matejuska

R. Vulas 15, S. Šogas 3, A. Keca 3, B. Bosnjak 2,D.Lusic 8,M.Bikic 5, N. Nikolic 2, M. Jaksic 6, S. Bradaric 8, V. Smoje 4, N. Curic 5, N. Nizic 4, S. Brzovic 9

Elektroprijenos 45

E. Skalabrin 1, M. Labor 12, A. Ljubic 1, J. Odak 21, J. Glavina 6, Ž. Domazet 5, K. Pilic 2, V. Hajric 2, M. Delic 12, M. Vugdelija 3, A. Glavurdic 7, Ž. Jelicic Pekusic 7

Kragic

Z. Perisic 24, P. Triva 16, Kaja Runjic 49 , J. Bat 5, Ž. Delic 19, S. Runje 22, D. Pezelj 3, Z. Simunac 1, M. Vukovic 1

Elektrodalmacija 45

B. Smoljan 9, Ž. Jankovic 5, A. Secer 3, I. Borozan 8, B. Saric 7, G. Susnjara 4, R. Marcic 2, I. Vidovic 3, S. Zeljko 6, D. Matulic 4, D. Kovacevic 2

Auto kuca Topic

I. Kralj 45, B. Vladovic 7, L. Matic 1, M. Cotic 5, A. Rakela 29, I. Majic 1, N. Basic 1, M. Dragun 1

Dani Radunice

A. Lovric 15, I. Ivandic 6, J. Matkovic 18, A. Blaževic 8, S. Skejic 19, N. Matkovic 13, N. Tudor 4, E. Milic 1, E. Causevic 1

Vran company 45

B. Kovac 3, J. Brnic Levada 18, I. Borozan 8, F. Granic Pandža 3, J. Pejic 2, S. Marsic 1, M. Udovicic 20, L. Žanko 15, J. Parlov 1

Spinut

D. Sapunar 1, A. Vukusic 3, Z. Mijalica 10, M. Pezzi 4, D. Anic 14, S. Buzov 5, N. Ugrina 5, M. Sokol 10, I. Radic 1, D. Buljevic 11

ZZ Issa 45

N. Brnabic 14, B. Cagalj 4, N. Laura 17, S. Repanic 6, Ž. Dragun 2, M. Pleic 4, T. Medak 10, M. Budimir 2, Z. Vujovic 1

 

 






RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA