MLADI - VETERANI
 






REZULTATI - 2. LIGA VETERANA prvi dio sezone

novosti > 2. liga veterana > rezultati 1. dio  
1. Kolo:   SRIJEDA 16.09.2009.
14:45 Sloga 1 : 1 PUSD
v15:30 Patria 2 : 4 Firule
16:20 Dolca Iva 5 : 2 Poliklinika Matulić
17:05 Sopta bili 79 5 : 2 F klub
17:55 Croatia Blizna 1 : 2 Splitska banka
20:45 Issa 1 : 3 Triglav osiguranje
21:30 Elektrodalmacija 5 : 2 Orno
2. Kolo:   SRIJEDA 23.09.2009.
14:45 Patria 1 : 1 Triglav osiguranje
15:30 Issa 2 : 3 Dolca Iva
16:20 Croatia Blizna 2 : 1 Orno
17:05 Splitska banka 0 : 0 Firule
17:55 Sopta bili 79 3 : 1 Elektrodalmacija
20:45 Sloga 1 : 0 F klub
21:30 PUSD 5 : 2 Poliklinika Matulić
3. Kolo:   SRIJEDA- 30.09.2009.
14:45 Firule 5 : 0 Orno
15:30 Sloga 2 : 4 Croatia Blizna
16:20 Patria 1 : 0 PUSD
17:05 Splitska banka 4 : 2 Sopta bili 79
17:55 F klub 2 : 1 Issa
20:45 Triglav osiguranje 1 : 2 Dolce Iva
21:30 Poliklinika Matulić 1 : 1 Elektrodalmacija
4. Kolo:   SRIJEDA 07.10.2009.
14:45 Splitska banka 2 : 0 Dolce Iva
15:30 F klub 4 : 2 Elektrodalmacija
16:20 Sloga 2 : 3 Issa
17:05 Firule 2 : 1 Poliklinika Matulic
17:55 Patria 2 : 2 Sopta bili 79
20:45 Croatia Blizna 5 : 0 PUSD
21:30 Triglav osiguranje 0 : 5 Orno
5. Kolo:   SRIJEDA 14.10.2009.
14:45 Sopta bili 79 2 : 0 Poliklinika Matulic
15:30 Croatia Blizna 0 : 2 Triglav osiguranje
16:20 Issa 0 : 0 Orno
17:05 Dolce Iva 2 : 1 Elektrodalmacija
17:55 Sloga 0 : 0 Firule
20:45 Patria 3 : 4 Splitska banka
21:30 PUSD 0 : 0 F klub
6. Kolo:   SRIJEDA 21.10.2009.
14:45 Elektrodalmacija 0 : 2 Croatia Blizna
15:30 Sopta bili 79 0 : 4 Dolce Iva
16:20 F klub 2 : 3 Splitska banka
17:05 Orno 2 : 0 PUSD
17:55 Triglav osiguranje 2 : 0 Sloga
20:45 Poliklinika Matulić 2 : 0 Patria
21:30 Firule 1 : 2 Issa
7. Kolo:   SRIJEDA 28.10.2009.
14:45 Issa 1 : 1 Patria
15:30 Poliklinika Matulić 3 : 2 Triglav osiguranje
16:20 Elektrodalmacija 0 : 2 Splitska banka
17:05 Orno 1 : 4 F klub
17:55 Firule 2 : 3 Croatia Blizna
20:45 Sloga 1 : 2 Dolce Iva
21:30 Sopta bili 79 5 : 2 PUSD
8. Kolo:   SRIJEDA 04.11.2009.
14:45 Poliklinika Matulić 1 : 1 Splitska banka
15:30 Sloga 3 : 0 Orno
16:20 Triglav osiguranje 4 : 7 F klub
17:05 Dolce Iva 4 : 2 PUSD
17:55 Patria 5 : 2 Elektrodalmacija
20:45 Sopta bili 79 4 : 2 Firule
21:30 Issa 3 : 3 Croatia Blizna
9. Kolo:   SRIJEDA 11.11.2009.
14:45 F klub 3 : 3 Croatia Blizna
15:30 Splitska banka 1 : 1 PUSD
16:20 Triglav osiguranje 2 : 1 Sopta bili 79
17:05 Poliklinika Matulić 1 : 3 Issa
17:55 Orno 0 : 2 Dolce Iva
20:45 Firule 1 : 0 Elektrodalmacija
21:30 Sloga 2 : 3 Patria
10. Kolo:   SRIJEDA 18.11.2009.
14:45 Elektrodalmacija 2 : 2 Issa
15:30 Orno 1 : 6 Sopta bili 79
16:20 Firule 1 : 1 Dolce Iva
17:05 F klub 0 : 3 Patria
17:55 Triglav osiguranje 1 : 3 PUSD
20:45 Poliklinika Matulić 0 : 2 Croatia Blizna
21:30 Splitska banka 6 : 1 Sloga
11. Kolo:   SRIJEDA 02.12.2009.
14:45 Triglav osiguranje 0 : 1 Firule
15:30 Poliklinika Matulić 1 : 4 F klub
16:20 Croatia Blizna 0 : 2 Sopta bili 79
17:05 Elektrodalmacija 2 : 1 Sloga
17:55 PUSD 1 : 1 Issa
20:45 Orno 1 : 2 Splitska banka
21:30 Dolca Iva 3 : 1 Patria
12. Kolo:   SRIJEDA 09.12.2009.
14:45 Patria 1 : 1 Orno
15:30 Elektrodalmacija 1 : 2 PUSD
16:20 Sloga 1 : 1 Poliklinika Matulić
17:05 Croatia Blizna 4 : 2 Dolca Iva
17:55 Firule 2 : 2 F klub
20:45 Issa 0 : 2 Sopta bili 79
21:30 Splitska banka 4 : 0 Triglav osiguranje
13. Kolo:   SRIJEDA 16.12.2009.
14:45 Sopta bili 79 3 : 1 Sloga
15:30 Issa 0 : 2 Splitska banka
16:20 PUSD 2 : 5 Firule
17:05 Croatia Blizna 7 : 2 Patria
17:55 Orno 1 : 3 Poliklinika Matulić
20:45 Elektrodalmacija 3 : 1 Triglav osiguranje
21:30 Dolca Iva 3 : 5 F klub

 

 

 

 

 

 

 

 






RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA