MLADI - VETERANI
 




LIGA KUP 2006/2007

novosti > liga kup > liga kup 2006/2007

NAJBOLJI STRIJELCI RASPORED NATJECANJA  

FINALE

Jadransko osiguranje 2(6)
Plava kava Jako šport 2(5)

ZA TREĆE MJESTO

Trenton 4
Elektroprijenos 1

POLUFINALE

Jadransko osiguranje 3
Elektroprijenos 0
 
Trenton 1(1)
Plava kava Jako šport 1(2)
 


ČETVRTINA FINALA

Diskonti Toni 2(6)
Elektroprijenos 2(7)
 
Jadransko osiguranje 2
Triglav osiguranje 1
 
Pletionica Ivković Papillon 0
Trenton 2
 
Plava kava Jako šport 4
KB Split 3
 

3. KOLO

Jadransko osiguranje 2
Splitska banka 1
 
Diskonti Toni 2
Gomex 1
 
Varoš Mile Peka 1
Pletionica Ivković Papillon 4
 
Elektroprijenos 1(3)
Caffe bar Agnus 1(2)
 
 
Plava kava Jako šport 11
Petason 2
 
Triglav osiguranje 4
Express line 0
 
 
Mickey mouse Hr Chigra 1
Trenton 2
 
KB Split 3bb
Hep prijenos 0
 

2. KOLO

Trenton 4
Elektrodalmacija 1
 
Varoš Mile Peka 0(6)
Oaza 0(5)
 
Pletionica Ivković Papillon 3
Orno 0
 
F- klub 0
Triglav osiguranje 3bb
 
 
Elektroprijenos 3bb
Kragić 0
 
Express line 4
Feniks 81 AK 1
 
 
Koteks 0
Caffe bar Agnus 3
 
Vran company 0
Diskonti Toni 1
 
 
Nina promozione  
Feniks 81 AK  
 
Sveti Jakov 0
Splitska banka 4
 
 
Petason 3bb
Firule 0
 
Plava kava Jako šport 4
ZZ Issa 1
 
 
Kontra 2
Mickey mouse Hr Chigra 5
 
Zorzi 1
Gomex 5
 

1. KOLO

Nina promozione 0
Feniks 81 AK 2
 
Gomex 6
MNK Promet Split 1
 
Sopta bili 79 2
Plava kava- Jako šport 5
 
Dani Radunice 1
ZZ Issa 7
 
 
BSO 0(3)
Firule 0(4)
 
Mickey mouse Hr Chigra 5
PUSD 0
 
 
Županijske ceste 0
Diskonti Toni 3bb
 
Orno 2(4)
Croatia osiguranje 2(3)
 
 
Splitska banka 4(6)
Croatia airlines Split 4(4)
 
Kaštelanka 1
Kontra 2
 
 
Croatia Blizna 0
Vran company 1
 
Elektroprijenos 7
Šitumovi dvori 1
 
 
Zorzi 5
J.U. športski objekti 0
 
Pletionica Ivković 3bb
Dalstroj 0
 
 
Kljaci 2
Oaza 3
 
F- klub 3
Labodent 1
 
 
Elektrodalmacija 2
Nevera 1
 
Triglav osiguranje 2
Grad Split 1
 
 
Petason 3
Dalmatinac 0
 
Hep prijenos 2(5)
Čistoća 2(3)
 
 
Koteks 4
Sloga 2
 
Trenton 2
Matejuška 1
 
 
Konstruktor 0
Jadransko osiguranje 1
 
KB Split 2
Amater 1
 
 
Express line 4
Perkan 92 Aržano 3
 
Sv. Jakov 4
TDM 1
 
 
Varoš Mile Peka 5
Nova auta 1
 
Kragić 3bb
Škver 0
 





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25. Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33. TDM
34. CB Luna Ocinje m.
35. Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38. Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45. HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5. Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.
Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA