MLADI - VETERANI
 





"GRAD SPLIT"
sezona 2009/2010

"GRAD SPLIT"
sezona 2008/2009


IGRAČI
 1. Frano Šogić  11. Ante S.
 2. Nikša Matković  12. Hrvoje Grubišić
 3. Ivan Rašić  13. Tihomir Bakić
 4. Bruno Knezović  14. /
 5. Ivica Matić  15. /
 6. Zvonko Škaro  16. /
 7. Joško Elezović  17. /
 8. Dušan Januzović  18. /
 9. Bartul Grgić  19. /
 10. Tomislav Zlodre  20. /
VODITELJ
/ 2. liga veterana

"GRAD SPLIT"
sezona 2007/2008

 

IGRAČI
 1. Jorgo Kremić  11.

Leo Žanko

 2. Joško Duran  12. Hrvoje Grubišić
 3. Nikša Matković Dražica  13. Blaženko Maravić
 4. Ljubomir Hrga  14. Igor Boraska
 5. Bartul Grgić  15. Trifun grgić
 6. Nikša Gudić  16. /
 7. Damir Vidošević  17. /
 8. Frano Grgurević  18. /
 9. Davor Vrdoljak  19. /
 10. Dragan Brzica  20. /
VODITELJ
Nikola bakić & Luciano Petranić 3. veteranska liga

"GRAD SPLIT"
sezona 2006/2007


IGRAČI
 1. Nikša Gudić  11. Ivan Elez
 2. Frano Grgurević  12. Igor Boraska
 3. Blaženko Maravić  13. Zdenko Radovniković
 4. Damir Vidošević  14.
 5. Bartul Grgić  15.
 6. Davor Vrdoljak  16.
 7. Dalibor Gabeta  17.
 8. Ljubomir Hrga  18.
 9. Dragan Brzica  19.
 10. Trifun Grgić  20.
VODITELJ
Nikola Bakić 3. veteranska liga





RANG LISTA EKIPA

1. Udruga malih trg.
2. Jadransko osig.
3. Grad Split
4. Pletionica Ivković
5. Mickey M. .Mamić
6. MNK Ramljane
7. Trenton
8. Jako sport
9. Express line
10. Elektroprijenos
11. Vagabundo
12. Čistoća
13. . Basic rasvjeta
14. Sveti Jakov
15. Splitska banka
16. Sopta bili 79
17. Dolce Iva
18. Croatia Blizna
19. Firule
20. F Klub
21. Poliklinika Matulić
22. Issa
23. Sloga
24. Orno
25.Triglav osiguranje
26. PUSD
27. Oaza
28. Zorzi Hitachi klime
29. MNK Gallo
30.Cosmos
31. Bost
32. Kontra
33.TDM
34.CB Luna Ocinje m.
35.Croatia airlines Spl.
36. Ading HR
37. Dalstroj
38.Konoba Fife
39.AZ 07
40. Kljaci
41. Elektrodalmacija
42. Patria
43. Zewa
44. Impero
45.HEP Proizvodnja
46. KB Split
47. Geosonda
48. Vodovod i kanal.
49. MNK Promet Split
50. Mišo Lančić
51. Kuk Co.
52. Croatia osiguranje

VETERANI 45:

1. Kragić
2. Bili 79
3. Dalmed
4. Auto kuća Topić
5.Elektroprijenos 45
6. MNK Gardist
7. Express line 45
8. Terra Solis
9. Vran company 45
10. Spinut
11. ZZ Issa 45
12. Matejuška
13. Dani Radunice
14. Elektrodalmacija 45
15.Neorić
16. Feniks

Udruga za mali nogomet Split, tel/fax: 021 537 590, mob:099 553 75 90, mob: 091 153 75 90, Ulica slobode 16A, 21000 Split - Copyright.©2006.   OXA